Odporúčam všetkým

Odporúčam všetkým

Nakoľko som mala veľmi previsnuté viečka, rozhodla som sa podstúpiť operáciu. Objednala som sa na konzultáciu v Medicentre Piešťany. Už prvý dojem z prístupu sestičiek bol vynikajúci a keď som spoznala aj Mudr. Paliatku, ktorý mi všetko podrobne vysvetlil, vedela som že budem v dobrých rukách. Týždeň po konzultácii som podstúpila operáciu. Vôbec som nemala strach, oprávnenie, nakoľko pán doktor Paliatka má naozaj zlaté ruky. Operáciu previedol ozaj skúsene a rýchlo. Musím dodať, že som mala len minimálny opuch a žiadne podliatiny a teraz po 3 týždňoch mám len tenké ružové jazvy, ktoré sa krásne hoja. Vyzerám mladšie a za to ďakujem Mudr. Paliatkovi. Ďakujem aj jeho sestričkám, boli naozaj veľmi milé.
Romanová Eliška

Zobraziť príspevky7 Skryť príspevky7

Aj ja sa na to chystam,len stále váham ešte ku komu,TAk ste boli spokojná?

Ja som podstúpila blefaroplastiku v Belleze v Trnave u MUDr. Z. Zamboja. Som veľmi spokojná.

a cena?

Blefaroplastika v Trnave, MUDr. Z. Zamboj, 490 Eur.

Som veľmi spokojná. Ak ste že okolia Piešťan alebo Bratislavy, tak rozhodne odporúčam Mudr. Paliatku. V Piešťanoch pôsobí každý utorok.

Mudr. Paliatka posobi aj v Bratislave. Aj ja nad nim rozmyslam. Ja som uy bola na jednej operacii ocnych viecok, ale nedopadlo to dobre. Tak teraz mam aj strach, aby to zas nepokaslali. Asi ho pojdem navstivit.

Ja som si o Mudr. Paliatkovi vyhľadala informácie na nete. Stážoval viackrát na Miami (tam asi získal dobrú prax