MUDr. Zoltán Csendes

(11 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
29. Augusta 2, Levice, Nitriansky kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
MUDr. Zoltán Csendes
(11 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 161 návštev profilu

MUDr. Zoltán Csendes je slovenský doktor a odborník v oblasti Otorinolaryngológie. Tejto práci sa profesne začal venovať po ukončení štúdia. Dnes je už tento skúsený doktor jedným zo spoluzakladateľov zdravotníckeho zariadenia Mediklinik v Leviciach. Jedná sa o stredisko, ktoré sa sústredí na zákroky jednodňovej chirurgie. Počas rokov svojho pôsobenia si pán doktor vybudoval značné renomé a dnes patrí medzi popredných slovenských odborníkov.

Doktor Zoltán vyštudoval na Lekárskej Fakulte Univerzity Komenského v Martine, kde získal svoj titul. Od roku 2000 prevádzkuje privátnu prax v obore ORL (krčno-nosovo-ušné). Je taktiež jedným zo zakladajúcich členov a zároveň riaditeľom kliniky Mediklinik v Leviciach.

Medzi najčastejšie úkony, ktoré môžete u doktora podstúpiť patrí septoplastika, injekčné výplne, operácia uší a operácie nosa. Doktor taktiež ponúka zákrok, počas ktorého odstraňuje chrápanie. Všetky tieto úkony sú vykonávané priamo na klinike v Leviciach, ktorá je vybavená podľa najprísnejších hygienických a lekárskych noriem. Jedná sa výhradne o úkony jednodňovej chirurgie, čo pacientom dovoľuje opustiť zariadenie takmer okamžite po uskutočnení zákroku. Doktor Zoltán Csendes už dlhodobo patrí medzi popredných otorinolaryngológov, vďaka čomu ho vyhľadávajú pacienti takmer z celého Slovenska.

Mediklinik - CS Salvus s.r.o. patrí medzi jedny z prvých zariadení na Slovensku, ktorá poskytuje všetky druhy chirurgických úkonov. Svoje sídlo má v Leviciach, kde pacienti môžu využiť jej služby. Klinika je známa aj vďaka svojmu tímu odborníkov. Pracujú na nej nielen domáci ale aj zahraničný doktori, čo robí z Mediklinik - CS Salvus s.r.o. jedno z najlepších zariadení jednodňovej chirurgie na v celom regióne. Ročne zariadenie navštívi veľké množstvo pacientov z domova a zahraničia, ktorí sa na kliniku radi vracajú. Je to predovšetkým vďaka vynikajúcim výsledkom a výbornej starostlivosti, ktoré klinika ponúka.

Certifikáty

  • Otorinolaryngológia

Členstvá:

  • Slovenská spoločnosť pre otorinolaryngológiu a chirurgiu hlavy a krku

Recenzie (11)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Tazko sa mi dychalo

Dnes sme boli na vyšetrení u pána doktora Csendesa, boli sme veľmi spokojní a môžeme ho len odporučiť. Keby sme ho navštívili skôr, mohli sme sa vyhnúť rôznym zdravotným problémom a bolesťami. Je to naozaj odborník, lebo podľa iných lekárov bolo stále všetko v poriadku a on stanovil diagnózu hneď a vysvetlil, z čoho sú všetky zdravotné problémy, ďakujeme.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte: MUDr. Zoltán Csendes o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (3)

Septoplastika Levice

Pri vstupe do ambulancie pána doktora som bol milo prekvapený.Pán doktor je milý krásne všetko vysvetlí.Prvý krát som zažil pekný prístup pána doktora.Takýchto doktorov by malo byť viac.Určite pôjdem len k nemu si spraviť septoplastiku.Odporúčam...

Čítať ďalej
Správna voľba

Zdravím, ja by som chcela veľmi odporučiť túto kliniku a samozrejme aj doktora Csendesa, ktorý ma operoval. Pred pár dňami som bola na korekcii uší na Medi Klinik v Leviciach. S prístupom personálu som bola nadmieru spokojná, prostredie bolo...

Čítať ďalej

Obrázky (3)

Kliniky

Mediklinik

Mediklinik

Požiadajte: MUDr. Zoltán Csendes o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!