Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Zoltán Csendes

Otorinolaryngológia Levice
Otorinolaryngológia Levice
Mediklinik - CS Salvus s.r.o.
BRONZE BADGE

Napíšte nám

Recenzie (11)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Zoltán Csendes? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Zoltán Csendes už získal/a tieto skúsenosti

Tazko sa mi dychalo

Stojí to za to     

tazko sa mi dychalo tak ho pod na operaciu a ta sa perfektne vydarila.Dakujem MUDR.Csentesovi a jeho timu

Anonym

Anonymous 17.06.2013
Stojí to za to     

Dnes sme boli na vyšetrení u pána doktora Csendesa, boli sme veľmi spokojní a môžeme ho len odporučiť. Keby sme ho navštívili skôr, mohli sme sa vyhnúť rôznym zdravotným problémom a bolesťami. Je to naozaj odborník, lebo... podľa iných lekárov bolo stále všetko v poriadku a on stanovil diagnózu hneď a vysvetlil, z čoho sú všetky zdravotné problémy, ďakujeme. Viac 

Anonym

Anonymous 28.02.2013
Stojí to za to     

Dnes sme boli so synom na vyberanie nosnych mandli u pana dr.Csentesa je to doktor s velkym D. takych by malo byt viac a musim vyzdvihnut vsetkych jeho kolegov.Vsetko mili prijemni ludia.Mozem len dalej odporucit.

Anonym

Anonymous 17.12.2012
Stojí to za to     

Môžem len odporučiť

Vráska medzi obočím

F.A. 13.11.2012
Stojí to za to

Odporucam pana Dr.Zoltana Csendesa . Ma velmi ludsky pristup k pacientom a je profesional. V januari mi odstranil vrasku medzi obocim a doteraz (november) je neviditelna. Dakujem.

Anonym

Anonymous 15.08.2012
Stojí to za to     

Na boku pod sánkou sa mi zdurila uzlina, tak som išla k obv.lekárovi, ktorý ma poslal na odborné vyšetrenie. V nemenovanej bratislavskej nemocnici mi povedali, že sa mi vytvoril slinný kameň, ktorý bráni výtoku slinám a ...treba vybrať celú slinnú žlazu. Pýtala som sa, či sa nedá vybrať len ten kameň. Vraj nie a objednala som sa teda na operáciu pod plnou anestézou a súčasne na predoperačné vyšetrenie. Nedalo mi to ale, tak som pátrala na webe po info o slinnom kameni a jednodňovej chirurgii. Našťastie som natrafila na ochotného pána doktora Csendesa z Levíc. V BA máva 1x týždenne konzultácie. V jeden utorok ma vyšetril v BA, na druhý deň som cestovala na zákrok do Levíc. Pri lok.umŕtvení mi vybral kameň veľký asi ako mliečny zub. Celý špás ma stál 2 dni dovolenky a trošku strachu. Nič viac!!! Tá úľava a vďaka po zákroku /ušetril ma operácie a zachr. slin.žlazu/ sa nedá slovami opísať. Viac 

Anonym

Anonymous 10.05.2012
Stojí to za to     

absolutna spokojnost, p.Csendes operoval mojho syna, vyber mandlí, pristup k detom vynikajúci, personal a doktori su velmi starostliví, odporucam tuto kliniku, urcite bude kazdy spokojný. Vobec sme nemali pocit, ze sme v... nemocnici, konecne poriadna klinika v sirokom okoli. Viac 

Ďalšie recenzie

Profil - MUDr. Zoltán Csendes - Otorinolaryngológia Levice

Motto:

Presvedčte sa o našej špičkovej práci v modernom a diskrétnom prostredí Mediklinik.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • SSOCHK - Slovenská spoločnosť pre otorinolaryngológiu a chirurgiu hlavy a krku

Uvítanie

MUDr. Zoltán Csendes je slovenský doktor a odborník v oblasti Otorinolaryngológie. Tejto práci sa profesne začal venovať po ukončení štúdia. Dnes je už tento skúsený doktor jedným zo spoluzakladateľov zdravotníckeho zariadenia Mediklinik v Leviciach. Jedná sa o stredisko, ktoré sa sústredí na zákroky jednodňovej chirurgie. Počas rokov svojho pôsobenia si pán doktor vybudoval značné renomé a dnes patrí medzi popredných slovenských odborníkov.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Doktor Zoltán vyštudoval na Lekárskej Fakulte Univerzity Komenského v Martine, kde získal svoj titul. Od roku 2000 prevádzkuje privátnu prax v obore ORL (krčno-nosovo-ušné). Je taktiež jedným zo zakladajúcich členov a zároveň riaditeľom kliniky Mediklinik v Leviciach.

Medzi najčastejšie úkony, ktoré môžete u doktora podstúpiť patrí septoplastika, injekčné výplne, operácia uší a operácie nosa. Doktor taktiež ponúka zákrok, počas ktorého odstraňuje chrápanie. Všetky tieto úkony sú vykonávané priamo na klinike v Leviciach, ktorá je vybavená podľa najprísnejších hygienických a lekárskych noriem. Jedná sa výhradne o úkony jednodňovej chirurgie, čo pacientom dovoľuje opustiť zariadenie takmer okamžite po uskutočnení zákroku. Doktor Zoltán Csendes už dlhodobo patrí medzi popredných otorinolaryngológov, vďaka čomu ho vyhľadávajú pacienti takmer z celého Slovenska.

Naša ordinácia/klinika

Mediklinik - CS Salvus s.r.o. patrí medzi jedny z prvých zariadení na Slovensku, ktorá poskytuje všetky druhy chirurgických úkonov. Svoje sídlo má v Leviciach, kde pacienti môžu využiť jej služby. Klinika je známa aj vďaka svojmu tímu odborníkov. Pracujú na nej nielen domáci ale aj zahraničný doktori, čo robí z Mediklinik - CS Salvus s.r.o. jedno z najlepších zariadení jednodňovej chirurgie na v celom regióne. Ročne zariadenie navštívi veľké množstvo pacientov z domova a zahraničia, ktorí sa na kliniku radi vracajú. Je to predovšetkým vďaka vynikajúcim výsledkom a výbornej starostlivosti, ktoré klinika ponúka.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Odstránenie chrápania
Operácia nosa (Rhinoplastika) Od 1 175 €
Operácia uší (Otoplastika)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Otorinolaryngológia Levice
Adresa
29. Augusta 2
areál nemocnice
934 01 Levice
Slovenská republika