MUDr. Zoltán Csendes

MUDr. Zoltán Csendes

(11 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
29. Augusta 2, Levice, Nitriansky kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Zoltán Csendes
MUDr. Zoltán Csendes
(11 Recenzií)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Zoltán Csendes je slovenský doktor a odborník v oblasti Otorinolaryngológie. Tejto práci sa profesne začal venovať po ukončení štúdia. Dnes je už tento skúsený doktor jedným zo spoluzakladateľov zdravotníckeho zariadenia Mediklinik v Leviciach. Jedná sa o stredisko, ktoré sa sústredí na zákroky jednodňovej chirurgie. Počas rokov svojho pôsobenia si pán doktor vybudoval značné renomé a dnes patrí medzi popredných slovenských odborníkov.

Doktor Zoltán vyštudoval na Lekárskej Fakulte Univerzity Komenského v Martine, kde získal svoj titul. Od roku 2000 prevádzkuje privátnu prax v obore ORL (krčno-nosovo-ušné). Je taktiež jedným zo zakladajúcich členov a zároveň riaditeľom kliniky Mediklinik v Leviciach.

Medzi najčastejšie úkony, ktoré môžete u doktora podstúpiť patrí septoplastika, injekčné výplne, operácia uší a operácie nosa. Doktor taktiež ponúka zákrok, počas ktorého odstraňuje chrápanie. Všetky tieto úkony sú vykonávané priamo na klinike v Leviciach, ktorá je vybavená podľa najprísnejších hygienických a lekárskych noriem. Jedná sa výhradne o úkony jednodňovej chirurgie, čo pacientom dovoľuje opustiť zariadenie takmer okamžite po uskutočnení zákroku. Doktor Zoltán Csendes už dlhodobo patrí medzi popredných otorinolaryngológov, vďaka čomu ho vyhľadávajú pacienti takmer z celého Slovenska.

Mediklinik - CS Salvus s.r.o. patrí medzi jedny z prvých zariadení na Slovensku, ktorá poskytuje všetky druhy chirurgických úkonov. Svoje sídlo má v Leviciach, kde pacienti môžu využiť jej služby. Klinika je známa aj vďaka svojmu tímu odborníkov. Pracujú na nej nielen domáci ale aj zahraničný doktori, čo robí z Mediklinik - CS Salvus s.r.o. jedno z najlepších zariadení jednodňovej chirurgie na v celom regióne. Ročne zariadenie navštívi veľké množstvo pacientov z domova a zahraničia, ktorí sa na kliniku radi vracajú. Je to predovšetkým vďaka vynikajúcim výsledkom a výbornej starostlivosti, ktoré klinika ponúka.

Certifikáty

  • Otorinolaryngológia

Členstvá:

  • Slovenská spoločnosť pre otorinolaryngológiu a chirurgiu hlavy a krku

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Recenzie (11)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Septoplastika Levice

Tazko sa mi dychalo

Zobraziť ďalšie recenzie

Kliniky

Mediklinik

Mediklinik

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.