Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Zoltán Csendes

Otorinolaryngológia Levice
Otorinolaryngológia Levice
Mediklinik - CS Salvus s.r.o.
BRONZE BADGE

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Zoltán Csendes? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Zoltán Csendes - Otorinolaryngológia Levice

Motto:

Presvedčte sa o našej špičkovej práci v modernom a diskrétnom prostredí Mediklinik.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • SSOCHK - Slovenská spoločnosť pre otorinolaryngológiu a chirurgiu hlavy a krku

Uvítanie

MUDr. Zoltán Csendes je slovenský doktor a odborník v oblasti Otorinolaryngológie. Tejto práci sa profesne začal venovať po ukončení štúdia. Dnes je už tento skúsený doktor jedným zo spoluzakladateľov zdravotníckeho zariadenia Mediklinik v Leviciach. Jedná sa o stredisko, ktoré sa sústredí na zákroky jednodňovej chirurgie. Počas rokov svojho pôsobenia si pán doktor vybudoval značné renomé a dnes patrí medzi popredných slovenských odborníkov.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Doktor Zoltán vyštudoval na Lekárskej Fakulte Univerzity Komenského v Martine, kde získal svoj titul. Od roku 2000 prevádzkuje privátnu prax v obore ORL (krčno-nosovo-ušné). Je taktiež jedným zo zakladajúcich členov a zároveň riaditeľom kliniky Mediklinik v Leviciach.

Medzi najčastejšie úkony, ktoré môžete u doktora podstúpiť patrí septoplastika, injekčné výplne, operácia uší a operácie nosa. Doktor taktiež ponúka zákrok, počas ktorého odstraňuje chrápanie. Všetky tieto úkony sú vykonávané priamo na klinike v Leviciach, ktorá je vybavená podľa najprísnejších hygienických a lekárskych noriem. Jedná sa výhradne o úkony jednodňovej chirurgie, čo pacientom dovoľuje opustiť zariadenie takmer okamžite po uskutočnení zákroku. Doktor Zoltán Csendes už dlhodobo patrí medzi popredných otorinolaryngológov, vďaka čomu ho vyhľadávajú pacienti takmer z celého Slovenska.

Naša ordinácia/klinika

Mediklinik - CS Salvus s.r.o. patrí medzi jedny z prvých zariadení na Slovensku, ktorá poskytuje všetky druhy chirurgických úkonov. Svoje sídlo má v Leviciach, kde pacienti môžu využiť jej služby. Klinika je známa aj vďaka svojmu tímu odborníkov. Pracujú na nej nielen domáci ale aj zahraničný doktori, čo robí z Mediklinik - CS Salvus s.r.o. jedno z najlepších zariadení jednodňovej chirurgie na v celom regióne. Ročne zariadenie navštívi veľké množstvo pacientov z domova a zahraničia, ktorí sa na kliniku radi vracajú. Je to predovšetkým vďaka vynikajúcim výsledkom a výbornej starostlivosti, ktoré klinika ponúka.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Odstránenie chrápania
Operácia nosa (Rhinoplastika) Od 1 175 €
Operácia uší (Otoplastika)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Otorinolaryngológia Levice
Adresa
29. Augusta 2
areál nemocnice
934 01 Levice
Slovenská republika