Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

TOMAR spol. s r.o.

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s TOMAR spol. s r.o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - TOMAR spol. s r.o.

Motto:

Medicína v službách krásy.

Uvítanie

Súkromná dermatologická klinika TOMAR pod vedení primárky MUDr. Adriany Tomekovej ponúka svoje služby v oblasti laserových ošetrení tak tela, ako aj tváre už viac ako 13 rokov. O komfort pacienta sa stará kolektív eurodovaných lekárov, ústretových sestričiek a šikovných kozmetičiek. Priateľskú atmosféru umocňuje moderne zariadený interiér kliniky, pričom nemožno nespomenúť ani kvalitné laserové vybavenie LUMENIS, ktoré je zárukou vysokej účinnosti a maximálnej bezpečnosti.

Lekári z TOMAR spolupracujú aj so zahraničnými odborníkmi či už prostredníctvom stáží, alebo vo forme online konzultácií. Svojim pacientom sa snažia ponúknúť tie najoverenejšie a najprogresívnejšie terapeutické metódy, ktoré sa využívajú na známych zahraničných klinikách.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Spoločnosť Tomar, s r.o. ponúka svojim pacientom zákroky, ku ktorým patrí 3D fotorejuvenizáciu, fotorejuvenizáciu, lifting tváre za pomoci svetových technológií, prirodzený facelifting s využitím prístroja Lift M6, odstránenie nadmerného ochlpenia, neestetických pigmentových fľakov, cievok v oblasti tváre a dolných končatín, rôzne druhy ošetrenia pleti či zbrúsenie jaziev po úrazoch. Na odstránenie mimických vrások a liečbu nadmerného potenia lekári využívajú silu botulotoxínu. Pod vrásky aplikujú výplňové implantáty, technikou mezoliftu spomaľujú prejavy starnutia, prípadne zväčšujú pery. Kyselinou glykolová, salicylová, trichlóroctová sa zas využíva pri chemickom peelingu. K zákrokom patrí aj vákuová lymofodrenáž, ktorá je výbornou metódou na formovanie postavy a redukciu prejavov celulitídy.

Vrátane spomínaných ošetrení sa TOMAR môže pochváliť aj niekoľkými novinkami. Jednou z nich je Rádiotermolifting, ktorý sa vykonáva exkluzívne iba v tomto zariadení, pričom ide o neinvazívnu metódu za pomoci špeciálneho prístroja RT faceliftingu. Ten je držiteľom aj najvyššieho FDA certifikátu, ktorý zároveň potvrdzuje jeho vysokú kvalitu a účinok.

Naša klinika

Dermatologická klinika TOMAR sa nachádza v hlavnom meste, konkrétne v tichom prostredí mestskej časti Ružinov, na ulici Komárnická č.11. Každý pacient sa musí na vyšetrenie vopred objednať, najlepšie telefonicky, každý pracovný deň od 8:00 do 19:00.
 

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Chemický peeling
Frakčný laserový resurfacing
Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Laserová epilácia, depilácia - odstránenie chĺpkov
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Fotorejuvenizácia /Resurfacing
   Laserová liečba akné
   Laserové odstránenie rozšírených žiliek
   Laserové odstránenie tetovania a pigmentácií
   Odstránenie jaziev laserom
Liečba celulitídy
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk)
Odstránenie metličiek a popraskaných žiliek
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu
Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom (IPL)
   Fotoepilácia (IPL)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Tehelná 16
831 03 Bratislava
Slovenská republika