TOMAR spol. s r.o.

TOMAR spol. s r.o.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Komárnická 11, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 48 hodín
TOMAR spol. s r.o.
TOMAR spol. s r.o.
Žiadne recenzie

Informácie

  • 54 návštev profilu

Súkromná dermatologicko-laserová klinika TOMAR pod vedením primárky MUDr. Adriany Tomekovej ponúka svoje služby v oblasti laserových ošetrení tváre a tela už viac ako 17 rokov. Hlavným cieľom kliniky TOMAR je priniesť miesto plné dôvery a prirodzenej krásy, ktoré je garantované dlhoročnými skúsenosťami odborného tímu dvojatestovaných lekárov v oblasti dermatovenerológie a plastickej chirurgie, zdravotných sestier a kozmetičiek. Neodmysliteľnou súčasťou pokroku sú aj najmodernejšie technológie. Maximálnu kvalitu zákrokov zaručuje najmodernejšie laserové vybavenie LUMENIS. V ponuke kliniky TOMAR nájdete veľké množstvo neinvazívnych a minimálne invazívnych omladzujúcich zákrokov tváre, krku, dekoltu a tela. Vďaka najnovším trendom v oblasti estetickej dermatológie dokáže tím kliniky trvácne zmierňovať prejavy starnutia, úspešne bojovať proti všetkým stupňom celulitídy a formovať postavu, ktorá sa priblíži vašim predstavám.

Dermatologicko-laserová klinika TOMAR ponúka svojim pacientom široké portfólio profesionálnych tvárových a telových ošetrení a zákrokov za použitia najmodernejšej technológie. Fotorejuvenizácia, 3D fotorejuvenizácia, lifting tváre, prirodzený facelifting s využitím prístroja Lift M6, rádiotermolifting, odstránenie nadmerného ochlpenia, neestetických pigmentových fľakov, cievok v oblasti tváre a dolných končatín, rôzne druhy ošetrenia pleti či odstránenie jaziev po úrazoch. Na odstránenie mimických vrások a liečbu nadmerného potenia lekári využívajú silu botulotoxínu. Pod vrásky aplikujú výplňové implantáty, technikou mezoliftu spomaľujú prejavy starnutia, prípadne zväčšujú pery. Kyseliny glykolová, salicylová, trichlóroctová sa zas využívajú pri chemickom peelingu. K zákrokom patrí aj vákuová lymfodrenáž, ktorá je výbornou metódou na formovanie postavy a redukciu prejavov celulitídy.

Našim pacientom sa usilujeme prinášať maximálnu kvalitu, a to v podobe ošetrení a zákrokov s použitím najmodernejších technológií, aké trh momentálne ponúka. Svetové novinky aplikujeme do praxe, preto niektoré typy laserov vlastní na Slovensku len naša klinika.

Lekári z kliniky TOMAR spolupracujú aj so zahraničnými odborníkmi či už prostredníctvom stáží, alebo vo forme online konzultácií. Svojim pacientom sa usilujú ponúknuť tie najoverenejšie a najprogresívnejšie terapeutické metódy, ktoré sa využívajú na známych zahraničných klinikách.

Obrázky (13)

Požiadajte: TOMAR spol. s r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!