MUDr. Adriana Tomeková

MUDr. Adriana Tomeková

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Komárnická 11, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Adriana Tomeková
MUDr. Adriana Tomeková
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Korektívnej dermatológii a laserovej medicíne sa venujem vyše dvadsať rokov. Vo svojej praxi preferujem minimálne invazívny až neinvazívny spôsob liečenia kožných problémov a ochorení. Predovšetkým sa starám o prirodzenú zdravú krásu klienta. Pacientom sa usilujem prinášať maximálnu kvalitu, a to v podobe ošetrení a zákrokov s použitím najmodernejších technológií, aké trh momentálne ponúka.

Estetická dermatológia a laserová medicína

Vo svojej praxi preferujem minimálne invazívny až neinvazívny spôsob liečenia kožných problémov a ochorení. Podporujem prirodzenú krásu a zdravú pokožku bez rôznych defektov. Predovšetkým sa starám o zdravú krásu klienta a vytvorenie atmosféry oddychu. Usilujem sa podporovať myšlienku, že krása pramení z nežnosti a prirodzenosti, nie z dokonalosti. Som presvedčená o tom, že dobrý dermatológ musí byť aj psychológ, aby dokázal pomáhať. Ku každému klientovi preto pristupujem individuálne. Investícia do špičkových svetových technológií a kvalitného materiálu či kozmetiky je pre nás kľúčová. Našim pacientom sa usilujeme prinášať maximálnu kvalitu, a to v podobe ošetrení a zákrokov s použitím najmodernejších technológií, aké trh momentálne ponúka.

Hlavným cieľom kliniky TOMAR je priniesť miesto plné dôvery a prirodzenej krásy, ktoré je garantované dlhoročnými skúsenosťami odborného tímu dvojatestovaných lekárov v oblasti dermatovenerológie a plastickej chirurgie, zdravotných sestier a kozmetičiek. Profesionálne riešenia dermatologických problémov sa nám darí ponúkať spokojným zákazníčkam a zákazníkom už viac ako 17 rokov. Neodmysliteľnou súčasťou pokroku sú aj najmodernejšie technológie. V ponuke kliniky TOMAR nájdete veľké množstvo neinvazívnych a minimálne invazívnych omladzujúcich zákrokov tváre, krku, dekoltu a tela. Vďaka najnovším trendom v oblasti estetickej dermatológie dokáže tím kliniky trvácne zmierňovať prejavy starnutia, úspešne bojovať proti všetkým stupňom celulitídy a formovať postavu, ktorá sa priblíži vašim predstavám.

Som lekárka s dvomi atestáciami v špecializačnom odbore dermatovenerológia. Mám viac ako dvadsaťročné skúsenosti v oblasti estetickej medicíny. Absolvovala som množstvo školení, workshopov, kongresov aj v zahraničí.

Našim pacientom sa usilujeme prinášať maximálnu kvalitu, a to v podobe ošetrení a zákrokov s použitím najmodernejších technológií, aké trh momentálne ponúka. Svetové novinky aplikujeme do praxe, preto niektoré typy laserov vlastní na Slovensku len naša klinika. Klientom rady prinášame niečo nové, overené a inovatívne. Máme rady pokrokové metódy liečenia, ktoré pomôžu pacientovi vyriešiť jeho problém. Spojenie dlhoročnej praxe v odbore a moderné technológie taktiež umožňujú minimalizovať bolestivosť pri terapiách, minimalizujú výskyt vedľajších účinkov, skracujú dobu rekonvalescencie a želaný efekt sa prejaví oveľa skôr.

Bežná konzultácia s lekárom na našej klinike trvá okolo 30 minút pri prvej návšteve. Vypočujeme si priania a predstavy klienta a následne ponúkneme riešenia a vysvetlíme postup liečenia daného kožného problému.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Spoločnosť pre korektívnu dermatológiu a kozmetológiu ČLS JEP
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.