MUDr. Adriana Tomeková

MUDr. Adriana Tomeková

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Komárnická 11, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Adriana Tomeková
MUDr. Adriana Tomeková
Žiadne recenzie

Informácie

Korektívnej dermatológii a laserovej medicíne sa venujem vyše dvadsať rokov. Vo svojej praxi preferujem minimálne invazívny až neinvazívny spôsob liečenia kožných problémov a ochorení. Predovšetkým sa starám o prirodzenú zdravú krásu klienta. Pacientom sa usilujem prinášať maximálnu kvalitu, a to v podobe ošetrení a zákrokov s použitím najmodernejších technológií, aké trh momentálne ponúka.

Estetická dermatológia a laserová medicína

Vo svojej praxi preferujem minimálne invazívny až neinvazívny spôsob liečenia kožných problémov a ochorení. Podporujem prirodzenú krásu a zdravú pokožku bez rôznych defektov. Predovšetkým sa starám o zdravú krásu klienta a vytvorenie atmosféry oddychu. Usilujem sa podporovať myšlienku, že krása pramení z nežnosti a prirodzenosti, nie z dokonalosti. Som presvedčená o tom, že dobrý dermatológ musí byť aj psychológ, aby dokázal pomáhať. Ku každému klientovi preto pristupujem individuálne. Investícia do špičkových svetových technológií a kvalitného materiálu či kozmetiky je pre nás kľúčová. Našim pacientom sa usilujeme prinášať maximálnu kvalitu, a to v podobe ošetrení a zákrokov s použitím najmodernejších technológií, aké trh momentálne ponúka.

Hlavným cieľom kliniky TOMAR je priniesť miesto plné dôvery a prirodzenej krásy, ktoré je garantované dlhoročnými skúsenosťami odborného tímu dvojatestovaných lekárov v oblasti dermatovenerológie a plastickej chirurgie, zdravotných sestier a kozmetičiek. Profesionálne riešenia dermatologických problémov sa nám darí ponúkať spokojným zákazníčkam a zákazníkom už viac ako 17 rokov. Neodmysliteľnou súčasťou pokroku sú aj najmodernejšie technológie. V ponuke kliniky TOMAR nájdete veľké množstvo neinvazívnych a minimálne invazívnych omladzujúcich zákrokov tváre, krku, dekoltu a tela. Vďaka najnovším trendom v oblasti estetickej dermatológie dokáže tím kliniky trvácne zmierňovať prejavy starnutia, úspešne bojovať proti všetkým stupňom celulitídy a formovať postavu, ktorá sa priblíži vašim predstavám.

Som lekárka s dvomi atestáciami v špecializačnom odbore dermatovenerológia. Mám viac ako dvadsaťročné skúsenosti v oblasti estetickej medicíny. Absolvovala som množstvo školení, workshopov, kongresov aj v zahraničí.

Našim pacientom sa usilujeme prinášať maximálnu kvalitu, a to v podobe ošetrení a zákrokov s použitím najmodernejších technológií, aké trh momentálne ponúka. Svetové novinky aplikujeme do praxe, preto niektoré typy laserov vlastní na Slovensku len naša klinika. Klientom rady prinášame niečo nové, overené a inovatívne. Máme rady pokrokové metódy liečenia, ktoré pomôžu pacientovi vyriešiť jeho problém. Spojenie dlhoročnej praxe v odbore a moderné technológie taktiež umožňujú minimalizovať bolestivosť pri terapiách, minimalizujú výskyt vedľajších účinkov, skracujú dobu rekonvalescencie a želaný efekt sa prejaví oveľa skôr.

Bežná konzultácia s lekárom na našej klinike trvá okolo 30 minút pri prvej návšteve. Vypočujeme si priania a predstavy klienta a následne ponúkneme riešenia a vysvetlíme postup liečenia daného kožného problému.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Estetická medicína

Flebológia

Kozmetické ošetrenia

Obrázky (5)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.