Medicentrum spol. s r.o.

Medicentrum spol. s r.o.

(29 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
M.M.Hodzu 10, Zvolen, Banskobystrický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Medicentrum spol. s r.o.
Medicentrum spol. s r.o.
(29 Recenzií)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Štátne zdravotnícke zariadenia dlhodobo trpia chýbajúcimi financiami a tým aj nedostatkom kvalitného personálu a vybavenia. Jednou z ciest, ako poskytnúť ľuďom zdravotnícku starostlivosť na vyššej úrovni, je budovať neštátne zariadenia, financované z iných zdrojov ako zo štátneho rozpočtu a zamerať sa predovšetkým na kvalitu.

Po niekoľkých rokoch skúmania možností, monitorovania dostupných zdravotníckych zariadení na Slovensku i v zahraničí, ako aj služieb, ktoré tieto zariadenia poskytovali, Ing. Vladimír Štiasny v súčinnosti s blízkym kolektívom odborníkov a špecialistov predložil už v roku 1997 kompetentným orgánom a inštitúciám svoju predstavu o zriadení MEDICENTRA. Po preskúmaní žiadosti a podrobného projektu dal Krajský úrad v Banskej Bystrici, odbor zdravotníctva i Okresný úrad vo Zvolene, odbor živnostenský a ochrany spotrebiteľa, ešte v tom istom roku myšlienke zelenú – a to bol základ vybudovania zdravotníckeho zariadenia s príznačným názvom MEDICENTRUM.

Nasledujúce mesiace boli obdobím vybavovania, zabezpečovania finančných zdrojov a zariaďovania strediska kvalitnou zdravotníckou technikou. Manažmentu sa podarilo získať pre nové stredisko kvalitných odborníkov z radov lekárov, skúsený zdravotnícky personál i dynamických a perspektívnych pracovníkov pre administratívu. Čoskoro sa MEDICENTRUM zaradilo medzi významné zdravotnícke zariadenia na medicínskej mape Slovenska. Ako prvé v našej krajine napríklad začalo v oblasti dermatológie a estetickej chirurgie využívať laser.

Postupom času pribúdali ďalšie špecializované služby zdravotníckej starostlivosti a dnes je už MEDICENTRUM špičkovým zariadením s technickým vybavením a hygienickým prostredím na úrovni popredných zahraničných kliník. O kvalitnej starostlivosti sa presvedčilo už vyše desaťtisíc klientov z domova i zahraničia

Od roku 2010 poskytuje MEDICENTRUM zdravotnícku starostlivosť v moderne zariadenej budove v tichej časti širšieho centra Zvolena. Okrem operačných sál a vyšetrovní sú pacientom k dispozícii aj vkusne zariadené miestnosti s lôžkami, pričom sa nezabudlo ani na telesne postihnutých imobilných pacientov.

Jednou z vítaných výhod pre pacienta je šetrenie času i financií. Keďže pacient nepotrebuje odporúčanie od ďalších lekárov, absolvuje odborné vyšetrenie i lekársky zákrok za jeden deň, následné kontroly sú bezplatné. A pretože u verejnosti neustále stúpa záujem o ďalšie oblasti zdravotníckej starostlivosti, MEDICENTRUM na ne pružne reaguje. V súčasnosti ide napríklad o jednodňovú chirurgiu i jednodňovú plastickú chirurgiu, a tak od roku 2010 rozšírilo MEDICENTRUM svoje služby klientom aj o túto oblasť.

Príjemné prostredie, vysoko kvalifikované ošetrenie a špičkové vybavenie – to je neštátne zdravotnícke zariadenie MEDICENTRUM vo Zvolene, na ul. M.M. Hodžu č.10.

Cena za konzultáciu:

  • 15

Recenzie (29)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Odstránený reflux miniinvazívnym prístupom, MUDr. Munka, Medicentrum, Zvolen, odporúčam

Veľká spokojnosť s výsledkom zákroku. Nebolestivé. Prístup MUDr. Š. Munku výborný, sestrčka veľmi ochotná a milá. Kontrola ma len čaká, ale hojí sa to bez problémov. Už som sa objednala aj na sklerotizáciu žíl penou. Odporúčam všetkým, ktorí majú cie...Čítať ďalej

Hernioplastika laparoskopicky, MUDr. Žilinčan, Medicentrum, Zvolen, maximálna spokojnosť

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Lekári z pracoviska

MUDr. Ján Lehocký

MUDr. Ján Lehocký

MUDr. Milan Urbáni

MUDr. Milan Urbáni

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.