Chiramed plastická a estetická chirurgia

Chiramed plastická a estetická chirurgia

(10 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
ČSA 18, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 48 hodín
Pracovná doba: 08:00:00-15:00:00
Chiramed plastická a estetická chirurgia
Chiramed plastická a estetická chirurgia
(10 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 443 návštev profilu

Chiramed plastická a estetická chirurgia ponúka svoje služby už od roku 2005, pričom v roku 2012 sa presťahovala do priestorov v najmodernejšie vybavenom centre jednodňovej chirurgie na Slovensku. Vykonáva širokú škálu operácii od jednoduchých ambulantných zákrokov až po väčšie zákroky vyžadujúce si hospitalizáciu pacientov. Klinika má k dispozícii moderný operačný sál zariadený podľa najprísnejších noriem EU na zvládnutie akýchkoľvek komplikácií pri operáciách. O pacientov pred, počas a po operácii sa stará zohratý tím profesionálov. Špičkovým odborníkom z Chiramed je jasné, že jediný spôsob ako dosiahnuť úspech je neustále sa vzdelávať, byť odborne pripravený a mať rád svojich pacientov. Kvalite prevedenej práce sa na klinike venuje maximálne úsilie, potrebný čas a odborný prístup, ktorý je zárukou spokojnosti pacientov.

Chiramed sa špecializuje na plastickú a estetickú chirurgiou, ale aj na trvalé odstránenie nežiadúceho ochlpenia. Ako doplnkovú činnosť môžete na klinike podstúpiť aj estetické a dermatologické zákroky. Vykonávané sú časom overené postupy a operácie s minimálnou mierou možných komplikácií. Klinika sa vyhýba podozrivým novinkám na trhu estetických zákrokov. ( Každý rok je konfrontovaná s desiatkami zázračných postupov, o ktorých sa v budúcnosti ukáže, že sú bez efektu, alebo ešte horšie škodia našim pacientom)

Klinika vykonáva široké spektrum plastických a estetických chirurgických zákrokov. Tiež je možné podstúpiť plastickochirurgické úkony zo zdravotnej indikácie - kožné nádory, rekonštrukcie po úrazoch, alebo iných chirurgických výkonoch v minulosti, ako napríklad ablácia – odstránenie prsníka kvôli zhubnému nádoru a iné. Zameriavajú sa predovšetkým na metódy, ktoré sú na trhu etablované, overené a vedú k prediktabilným výsledkom, teda takým, ktoré pacienti a doktori očakávajú.

Zvláštnu pozornosť Chiramed venuje konzultáciám pred akýmkoľvek zákrokom. Dôvodom je to, aby bol pacient čo najlepšie informovaný o postupe. V dnešnej ére ľahkého prístupu k informáciám, ale aj dezinformáciám, je toto podľa nás základ ďalšej spolupráce. Pacient musí dostať všetky informácie v zrozumiteľnej forme, aby sa mohol spolupodielať na výbere najlepšieho postupu. Vždy sa na klinike berie do úvahy želanie pacientov, až na prípady, že toto prianie nie je možné dosiahnuť nijakým overeným postupom.

Snahou Chiramed je vytvoriť podmienky, v ktorých sa budú pacienti cítiť ako doma a zároveň budú splnené najvyššie štandardy chirurgického pracoviska. Klinika sa snaží o prostredie, v ktorom sa cítia dobre lekári rovnako ako pacienti, čo im dopomáha robiť túto prácu najlepšie ako je možné.

Pacient je pre Chiramed zároveň aj partnerom. Klientom na klinike ponúkajú kvalitnú odbornú starostlivosť aj osobný ústretový prístup od všetkých členov personálu. Hospitalizácia je vykonávaná na čas potrebný k plnohodnotnému zotaveniu pacienta, pod dohľadom lekára a zdravotnej sestry. Po každom, aj malo chirurgickom zákroku sa pacient môže kedykoľvek skontaktovať s operujúcim lekárom telefonicky alebo osobne. Vďaka týmto nesporným výhodám má zdravotnícke zariadenie Chiramed množstvo spokojných klientov, ktorí sa na kliniku radi vracajú.

Ordinačné hodiny:

  • 08:00:00-15:00:00

Cena za konzultáciu:

  • 10

Recenzie (10)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Augumentacia prsnikov a rhinoplastika nosa

Augmentáciu prsníkov odporúčam ?

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Chiramed plastická a estetická chirurgia o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (20)

Požiadajte Chiramed plastická a estetická chirurgia o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (17)

Priebeh redukčnej mammaplastiky
Odpoveď odborníka · 26. 4. 2018
Ide o operáciu v celkovej anestézii ( výnimočne pri veľmi malých redukciách sa dá uvažovať o operácii v lokálnej anestézii a sedácii ), operácia trvá podľa rozsahu od 2 do 4 hodín, ide o pomerne náročný výkon na predoperačné plánovanie.
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Články (3)

Mýty a pravda o botulotoxíne

Mýty a pravda o botulotoxíne

O botulotoxíne toho bolo napísané veľa a ešte veľa toho napísaného bude. Aká je však skutočná pravda o najpoužívanejšom spôsobe vyhladzovania...
9. 2. 2021
Zväčšovanie prsníkov

Zväčšovanie prsníkov

Symbol krásy, ženskosti a jedinečnosti - ženské prsia sa týmito pomenovaniami pýšia od nepamäti. Ich veľkosť a forma výrazne ovplyvňujú psychiku...
13. 7. 2022
Zobraziť ďalšie články

Lekári z pracoviska

MUDr.  Ján Magdo

MUDr. Ján Magdo

Požiadajte Chiramed plastická a estetická chirurgia o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!