Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Antónia Saxová

Dermatológia Košice

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Antónia Saxová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Antónia Saxová - Dermatológia Košice

Motto:

Pacient je pre nás rovnocenným partnerom.

Uvítanie

MUDr. Antónia Saxová je uznávaná odborníčka na oblasť dermatovenerológie. Pochváliť sa môže nielen veľkým množstvom úspešných zákrokov, ale aj ziskom dvoch atestácií týkajúcich sa taktiež dermatovenerologických ochorení.

Aktuálne MUDr. Antónia Saxová pracuje v súkromnom medicínskom zariadení plastickej a estetickej chirurgie Chiramed. To sa môže pochváliť moderným vybavením operačných sál, ktoré je v súlade s normami stanovenými Európskou úniou. V snahe zabezpečiť pacientovi čo najväčší komfort sú súčasťou zariadenia aj izby určené na oddych pacienta po operáciách, ktoré disponujú špecifickým monitorovacím zariadením, vďaka čomu majú lekári a zdravotné sestry pacienta neustále pod dohľadom.

Prioritou lekárov v zariadení Chiramed je predovšetkým bezpečnosť pacienta, vzhľadom k tomu venujú náležitú pozornosť nielen samotnému zákroku, ale aj predoperačným vyšetreniam a dôkladnej kontrole po zákroku.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Antónia Saxová sa zameriava nielen na liečbu pohlavných ochorení, ale aj na redukciu vrások, odstraňovanie materských znamienok či neestetických kožných útvarov. Tie sa v zariadení Chiromed odstraňujú za pomoci moderného lasera ARC Nuvolas, prípadne Mixto SX Slim evolution. Celý proces začína podaním lokálneho anestetika, vďaka čomu pacient nepociťuje žiadnu bolesť. Následne odborník prostredníctvom tepla z laserových lúčov degraduje kožné útvary tak, aby sa postupne odparili.

V prípade, že je kožný útvar príliš veľký alebo pigmentovaný, je pre pacienta bezpečnejšie chirurgické odstránenie znamienka, pričom vzorka z neho sa odosiela na ďalšie histologické vyšetrenie. Takýto zákrok je tiež súčasťou služieb Chiramed a vyžaduje si odborný prístup tak dermatovenerológa, ako aj plastického chirurga a anesteziológa.

Technológie a liečebné postupy v estetickej chirurgii napredujú míľovými krokmi, nie vždy sú však zárukou dobrého výsledku. Z tohto dôvodu v Chiramed využívame najmä bezpečné, rokmi overené liečebné postupy, ktorým vždy predchádza dôkladné vstupné vyšetrenie.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Antónia Saxová ordinuje v zariadení plastickej a estetickej chirurgie Chiramed so sídlom v OC TipTop v Košiciach.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Dermabrázia
Epilácia elektrickou ihlou
Injekčné výplne
   Lipofilling, Lipotransfer (aplikácie vlastného tuku) Od 200 €
Laserová epilácia, depilácia - odstránenie chĺpkov
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu jedna jednotka Od 2 €
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov Od 12 € Do 70 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Dermatológia Košice
Adresa
Dominikánske námestie 7
040 01 Košice
Slovenská republika