MUDr. Antónia Saxová

MUDr. Antónia Saxová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Dominikánske námestie 7, Košice, Košický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Antónia Saxová
MUDr. Antónia Saxová
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Antónia Saxová je uznávaná odborníčka na oblasť dermatovenerológie. Pochváliť sa môže nielen veľkým množstvom úspešných zákrokov, ale aj ziskom dvoch atestácií týkajúcich sa taktiež dermatovenerologických ochorení.

Aktuálne MUDr. Antónia Saxová pracuje v súkromnom medicínskom zariadení plastickej a estetickej chirurgie Chiramed. To sa môže pochváliť moderným vybavením operačných sál, ktoré je v súlade s normami stanovenými Európskou úniou. V snahe zabezpečiť pacientovi čo najväčší komfort sú súčasťou zariadenia aj izby určené na oddych pacienta po operáciách, ktoré disponujú špecifickým monitorovacím zariadením, vďaka čomu majú lekári a zdravotné sestry pacienta neustále pod dohľadom.

Prioritou lekárov v zariadení Chiramed je predovšetkým bezpečnosť pacienta, vzhľadom k tomu venujú náležitú pozornosť nielen samotnému zákroku, ale aj predoperačným vyšetreniam a dôkladnej kontrole po zákroku.

MUDr. Antónia Saxová sa zameriava nielen na liečbu pohlavných ochorení, ale aj na redukciu vrások, odstraňovanie materských znamienok či neestetických kožných útvarov. Tie sa v zariadení Chiromed odstraňujú za pomoci moderného lasera ARC Nuvolas, prípadne Mixto SX Slim evolution. Celý proces začína podaním lokálneho anestetika, vďaka čomu pacient nepociťuje žiadnu bolesť. Následne odborník prostredníctvom tepla z laserových lúčov degraduje kožné útvary tak, aby sa postupne odparili.

V prípade, že je kožný útvar príliš veľký alebo pigmentovaný, je pre pacienta bezpečnejšie chirurgické odstránenie znamienka, pričom vzorka z neho sa odosiela na ďalšie histologické vyšetrenie. Takýto zákrok je tiež súčasťou služieb Chiramed a vyžaduje si odborný prístup tak dermatovenerológa, ako aj plastického chirurga a anesteziológa.

Technológie a liečebné postupy v estetickej chirurgii napredujú míľovými krokmi, nie vždy sú však zárukou dobrého výsledku. Z tohto dôvodu v Chiramed využívame najmä bezpečné, rokmi overené liečebné postupy, ktorým vždy predchádza dôkladné vstupné vyšetrenie.

MUDr. Antónia Saxová ordinuje v zariadení plastickej a estetickej chirurgie Chiramed so sídlom v OC TipTop v Košiciach.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Hlavné zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgia

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.