Eveclinic Bratislava

Eveclinic Bratislava Premium

(144 Recenzií) ·99% odporúča
Ohodnotiť
Rusovská cesta 19, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Eveclinic Bratislava Premium
(144 Recenzií) ·99% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 1573 návštev profilu

Všetkým našim klientom ponúkame služby v novozriadených priestoroch s komplexne rekonštruovaným operačným traktom. Samozrejmosťou je supersterilné prostredie nielen v ambulantnej časti, ale aj na recepcii a v izbách klientov. Klinika je plne vybavená najnovšou vzduchotechnikou a sterilizačnou technikou. O klientov sa stará okrem personálu plastickej chirurgie aj erudovaný anestéziológ, a to nielen počas operačného zákroku, ale aj počas následnej pooperačnej medikácie.

Centrum estetickej medicíny - EVECLINIC víta pacientov v moderných, komfortne zariadených priestoroch, ktoré tvoria ambulancie, operačná sála, lôžková časť a tiež recepcia. Pacienti však okrem prostredia ocenia aj ochotný zdravotnícky personál, ktorého úlohou je pacientovi spríjemniť pobyt na klinike. Vonkajšie prostredie síce vytvára prvý dojem, avšak rozhodne nie je tým pravým meradlom kvality zariadenia. O tom svedčí tím lekárov, ktorý pozostáva zo špičkových odborníkov s mnohoročnými skúsenosťami. Svoje vedomosti a zručnosti preukazujú nielen pri ambulantných vyšetreniach, ale najmä pri zákrokoch vyžadujúcich si operačný zásah.

V Eveclinic nájdete dvojicu šikovných plastických chirurgov: MUDr. Jozef Fedeleš, ml. a MUDr. Dominika Kevická. Súčasťou kolektívu sú tiež dvaja anesteziológovia- MUDr. Juraj Hraško a MUDr. Tomáš Hrtánek, ktorí nechýbajú pri žiadnej operácii vyžadujúcej si podanie celkovej anestézie. Predoperačné vyšetrenie má na starosti MUDr. Etela Janeková, špecialistka na internú medicínu. Nechýbajú ani kvalifikované zdravotné sestry a recepčné, ktoré robia z kliniky miesto, z ktorého bude pacient odchádzať s úsmevom a maximálnou spokojnosťou.

EVECLINIC poskytuje pacientom tri kategórie procedúr, tak z oblasti plastickej chirurgie, ako aj estetickej dermatológie a dermatologickej liečby. Z oblasti plastickej chirurgie je medzi pacientkami pomerne obľúbeným zákrokom zväčšenie prsníkov či ich modelácia. Za pomoci špeciálneho prístroja VECTRA 3D dokáže lekár pacientovi vizualizovať podobu prsníkov alebo inej časti tela po zákroku. Vďaka tomu bude mať klient lepšiu predstavu o výsledku, čím minimalizuje pocit strachu a neistoty. Taktiež pacienti vyhľadávajú odstránenie tuku - liposukciu s ultra moderným prístrojom VASER LIPO, facelift, či operáciu brucha - abdominoplastiku.

Z oblasti estetickej dermatológie a pleti majú klienti k dispozícii viaceré metódy omladenia pokožky a vyhladenia vrások. V portfóliu zákrokov však nechýba ani zväčšenie pier, odstránenie kožných výrastkov a kruhov pod očami.

Do kategórie dermatologickej liečby zas patrí profesionálna liečba psoriázy, vypadávania vlasov a akné a jaziev po nich za pomoci kvalitného lasera Cooltouch Trio, ktorý si hravo poradí s baktériami a zaktivuje tvorbu nových kolagénových vláken.

Spomedzi ďalších zákrokov nemožno opomenúť ani bielenie zubov bez použitia peroxidu, kyslíkovú terapiu a odstránenie hyperhidrózy.

EVECLINIC sa nachádza v Bratislave, na Rusovskej ulici 19. Pre pacientov je k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 17:00.

Cena za konzultáciu:

  • 20

Recenzie (144)

4.9
priemerné hodnotenie
99% odporúča

Veľmi milí doktor, cítila som sa u neho fajn. Na konzultáciu som išla s určitou predstavou o prsiach ale pán doktor mi ich tak troška vyhovoril a som veľmi rada. S veľkosťou ktorú som si predstavovala by som asi časom nebola spokojná. A hlavne veľkos...Čítať ďalej

Absolvovala som rhinoplastiku u pána doktora Fedeleša na Eveclinic v Petržalke (2/2022). Najprv som sa veľmi bála ale pán doktor a personál kliniky ma presvedčili odbornosťou a super prístupom, že som na správnom mieste a operácia samozrejme dopadla...Čítať ďalej

Kompletný príbeh (Operácia nosa (Rhinoplastika)):
Rhinoplastika-MUDr. Jozef Fedeleš, PhD.

S pánom doktorom som bola veľmi spokojná. Je to sympatický doktor a hlavne zákrok vykonal výborne. Prišla som s neforemnými prsiami, ktoré stratili po kojení elasticitu a pán dotkor im dodal znova pevnosť a krásny tvar.

Som druhý týždeň po operácii pŕs. Som veľmi spokojná s výsledkom i keď mám ešte prsia opuchnuté a na dotyk citlivé. Veľkosť implantátu je super, keď sadnú bude to dokonalé. Pán doktor bol veľmi milý a tiež sestrička ktorá sa o mňa starala.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (36)

Zobraziť ďalšie príbehy

Spojte sa s nami

Obrázky (202)

Videá (12)

Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (2)

Efekt ošetrenia Hydrafacial
Odpoveď odborníka · 31. 7. 2018
Nikde sa neuvádza dĺžka efektu ošetrenia, ale na základe našich zistení od klientok efekt vydrží po 1 ošetrení aj 2 týždne. Po opakovaných návštevách klientky vidia, že stav pleti sa postupne reálne mení.

Lekári z pracoviska

Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!