Eveclinic Bratislava

Eveclinic Bratislava Premium

(153 Recenzií) ·99% odporúča
Ohodnotiť
Grösslingová 6642/7, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 5 hodín
Eveclinic Bratislava Premium
(153 Recenzií) ·99% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 3453 návštev profilu

Všetkým našim klientom ponúkame služby v novozriadených priestoroch s komplexne rekonštruovaným operačným traktom. Samozrejmosťou je supersterilné prostredie nielen v ambulantnej časti, ale aj na recepcii a v izbách klientov. Klinika je plne vybavená najnovšou vzduchotechnikou a sterilizačnou technikou. O klientov sa stará okrem personálu plastickej chirurgie aj erudovaný anestéziológ, a to nielen počas operačného zákroku, ale aj počas následnej pooperačnej medikácie.

Centrum estetickej medicíny - EVECLINIC víta pacientov v moderných, komfortne zariadených priestoroch, ktoré tvoria ambulancie, operačná sála, lôžková časť a tiež recepcia. Pacienti však okrem prostredia ocenia aj ochotný zdravotnícky personál, ktorého úlohou je pacientovi spríjemniť pobyt na klinike. Vonkajšie prostredie síce vytvára prvý dojem, avšak rozhodne nie je tým pravým meradlom kvality zariadenia. O tom svedčí tím lekárov, ktorý pozostáva zo špičkových odborníkov s mnohoročnými skúsenosťami. Svoje vedomosti a zručnosti preukazujú nielen pri ambulantných vyšetreniach, ale najmä pri zákrokoch vyžadujúcich si operačný zásah.

V Eveclinic nájdete dvojicu šikovných plastických chirurgov: MUDr. Jozef Fedeleš, ml. a MUDr. Dominika Kevická. Súčasťou kolektívu sú tiež dvaja anesteziológovia- MUDr. Juraj Hraško a MUDr. Tomáš Hrtánek, ktorí nechýbajú pri žiadnej operácii vyžadujúcej si podanie celkovej anestézie. Predoperačné vyšetrenie má na starosti MUDr. Etela Janeková, špecialistka na internú medicínu. Nechýbajú ani kvalifikované zdravotné sestry a recepčné, ktoré robia z kliniky miesto, z ktorého bude pacient odchádzať s úsmevom a maximálnou spokojnosťou.

EVECLINIC poskytuje pacientom tri kategórie procedúr, tak z oblasti plastickej chirurgie, ako aj estetickej dermatológie a dermatologickej liečby. Z oblasti plastickej chirurgie je medzi pacientkami pomerne obľúbeným zákrokom zväčšenie prsníkov či ich modelácia. Za pomoci špeciálneho prístroja VECTRA 3D dokáže lekár pacientovi vizualizovať podobu prsníkov alebo inej časti tela po zákroku. Vďaka tomu bude mať klient lepšiu predstavu o výsledku, čím minimalizuje pocit strachu a neistoty. Taktiež pacienti vyhľadávajú odstránenie tuku - liposukciu s ultra moderným prístrojom VASER LIPO, facelift, či operáciu brucha - abdominoplastiku.

Z oblasti estetickej dermatológie a pleti majú klienti k dispozícii viaceré metódy omladenia pokožky a vyhladenia vrások. V portfóliu zákrokov však nechýba ani zväčšenie pier, odstránenie kožných výrastkov a kruhov pod očami.

Do kategórie dermatologickej liečby zas patrí profesionálna liečba psoriázy, vypadávania vlasov a akné a jaziev po nich za pomoci kvalitného lasera Cooltouch Trio, ktorý si hravo poradí s baktériami a zaktivuje tvorbu nových kolagénových vláken.

Spomedzi ďalších zákrokov nemožno opomenúť ani bielenie zubov bez použitia peroxidu, kyslíkovú terapiu a odstránenie hyperhidrózy. Klienti sa navyše môžu tešiť na novinky a to ošetrenie LPG na odstránenie celulitídy, strií a odbúranie tuku, ako aj Endolift, čo je minimálne invazívny zákrok na boj s ochabnutosťou pokožky a lokalizovaným tukom.

EVECLINIC sa nachádza v Bratislave, na Grösslingovej 6642/7. Pre pacientov je k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 18:00.

Cena za konzultáciu:

  • 20

Recenzie (153)

4.9
priemerné hodnotenie
99% odporúča

Dobrý deň, budú to 3 mesiace čo som u pani doktorky Kevickej absolvovala augmentáciu prsníkov na klinike eveclinic a pani doktorku odporúčam všetkými 20 prstami a samozrejme aj kliniku. Výsledok je úžasný a som maximálne spokojna. Za pani doktorkou...Čítať ďalej

Eveclinic Bratislava · 20. 1. 2023

Ďakujem veľmi pekne za vašu pozitívnu recenziu a veľmi ma tesi, že ste s výsledkom spokojná.

Odporúčam pani Dr.Kevickú. Je naozaj skvelá, príjemná, má ukážkovú prácu a výborné celkové jednanie s pacientom. Čokolvek som sa spýtala, čohokoľvek som sa obávala, na všetko mi bezproblemov odpovedala, bola k dispozícii vždy, keď som po zákroku potr...Čítať ďalej

Eveclinic Bratislava · 19. 1. 2023

Veľmi pekne ďakujem za vašu pozitívnu recenziu a veľmi ma tesi, že ste boli spokojná.

Chcela by som sa touto cestou poďakovať pani doktorke Kevickej a jej fantastickému tímu! Tento tím možno odporučiť na 100 %! Rýchla odpoveď na môj dotaz e-mailom, rýchle stretnutie na úvodné vyšetrenie a tiež rýchle stretnutie na zdvihnutie dolných v...Čítať ďalej

V Máji som podstúpila abdominoplastiku s diastázou brušných svalov a úpravu prsníkov implantátmi od značky mentor . Veľmi by som chcela poďakovať pánovi doktorovi za úžasný vysledok, má božské ruky , zmenil sa mi život, psychické zdravie a konečne...Čítať ďalej

Eveclinic Bratislava · 24. 11. 2022

Ďakujem veľmi pekne za milú recenziu, aj spolupráca s Vami ako s pacientkou bola príjemná, preto aj výsledok je priaznivý. Tešim sa s Vami.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (42)

Zobraziť ďalšie príbehy

Spojte sa s nami

Obrázky (209)

Videá (12)

Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (3)

Efekt ošetrenia Hydrafacial
Odpoveď odborníka · 31. 7. 2018
Nikde sa neuvádza dĺžka efektu ošetrenia, ale na základe našich zistení od klientok efekt vydrží po 1 ošetrení aj 2 týždne. Po opakovaných návštevách klientky vidia, že stav pleti sa postupne reálne mení.

Lekári z pracoviska

Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!