Eveclinic Bratislava

Eveclinic Bratislava Premium

(209 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Grösslingová 6642/7, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 10 hodín
Eveclinic Bratislava Premium
(209 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 7219 návštev profilu

Všetkým našim klientom ponúkame služby v novozriadených priestoroch s komplexne rekonštruovaným operačným traktom. Samozrejmosťou je supersterilné prostredie nielen v ambulantnej časti, ale aj na recepcii a v izbách klientov. Klinika je plne vybavená najnovšou vzduchotechnikou a sterilizačnou technikou. O klientov sa stará okrem personálu plastickej chirurgie aj erudovaný anestéziológ, a to nielen počas operačného zákroku, ale aj počas následnej pooperačnej medikácie.

Centrum estetickej medicíny - EVECLINIC víta pacientov v moderných, komfortne zariadených priestoroch, ktoré tvoria ambulancie, operačná sála, lôžková časť a tiež recepcia. Pacienti však okrem prostredia ocenia aj ochotný zdravotnícky personál, ktorého úlohou je pacientovi spríjemniť pobyt na klinike. Vonkajšie prostredie síce vytvára prvý dojem, avšak rozhodne nie je tým pravým meradlom kvality zariadenia. O tom svedčí tím lekárov, ktorý pozostáva zo špičkových odborníkov s mnohoročnými skúsenosťami. Svoje vedomosti a zručnosti preukazujú nielen pri ambulantných vyšetreniach, ale najmä pri zákrokoch vyžadujúcich si operačný zásah.

V Eveclinic nájdete šikovných plastických chirurgov: MUDr. Jozef Fedeleš, ml., MUDr. Dominika Kevická a MUDr. Norbert Rácz. Súčasťou kolektívu sú tiež dvaja anesteziológovia- MUDr. Juraj Hraško a MUDr. Tomáš Hrtánek, ktorí nechýbajú pri žiadnej operácii vyžadujúcej si podanie celkovej anestézie. Predoperačné vyšetrenie má na starosti MUDr. Etela Janeková, špecialistka na internú medicínu. Nechýbajú ani kvalifikované zdravotné sestry a recepčné, ktoré robia z kliniky miesto, z ktorého bude pacient odchádzať s úsmevom a maximálnou spokojnosťou.

EVECLINIC poskytuje pacientom tri kategórie procedúr, tak z oblasti plastickej chirurgie, ako aj estetickej dermatológie a dermatologickej liečby. Z oblasti plastickej chirurgie je medzi pacientkami pomerne obľúbeným zákrokom zväčšenie prsníkov či ich modelácia. Za pomoci špeciálneho prístroja VECTRA 3D dokáže lekár pacientovi vizualizovať podobu prsníkov alebo inej časti tela po zákroku. Vďaka tomu bude mať klient lepšiu predstavu o výsledku, čím minimalizuje pocit strachu a neistoty. Taktiež pacienti vyhľadávajú odstránenie tuku - liposukciu s ultra moderným prístrojom VASER LIPO, facelift, či operáciu brucha - abdominoplastiku.

Z oblasti estetickej dermatológie a pleti majú klienti k dispozícii viaceré metódy omladenia pokožky a vyhladenia vrások. V portfóliu zákrokov však nechýba ani zväčšenie pier, odstránenie kožných výrastkov a kruhov pod očami.

Do kategórie dermatologickej liečby zas patrí profesionálna liečba psoriázy, vypadávania vlasov a akné a jaziev po nich za pomoci kvalitného lasera Cooltouch Trio, ktorý si hravo poradí s baktériami a zaktivuje tvorbu nových kolagénových vláken.

Spomedzi ďalších zákrokov nemožno opomenúť ani bielenie zubov bez použitia peroxidu, kyslíkovú terapiu a odstránenie hyperhidrózy. Klienti sa navyše môžu tešiť na novinky a to ošetrenie LPG na odstránenie celulitídy, strií a odbúranie tuku, ako aj Endolift, čo je minimálne invazívny zákrok na boj s ochabnutosťou pokožky a lokalizovaným tukom. 

EVECLINIC je prvým pracoviskom na Slovensku, ktoré ponúka omladenie pokožky pomocou prístroja ENDYMED 3DEEP. Jedná sa o revolučné neinvazívne rádiofrekvenčné ošetrenie, ktoré stimuluje tvorbu kolagénu, čím vyhladzuje vrásky, vypína pokožku a vracia jej pružnosť.  

Ako prví na Slovensku v EVECLINIC poskytujú tiež ošetrenie metódou TRICOPAT™ SOLUTION, ktoré bojuje s nadmerným vypadávaním vlasov, podporuje rast vlasov a prináša tak minimálne invazívne riešenie tohto problému.

EVECLINIC sa nachádza v Bratislave, na Grösslingovej 6642/7. Pre pacientov je k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 18:00.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Cena za konzultáciu:

  • Konzultácia štandard - 30€ Konzultácia s 3D vizualizáciou - 60€

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Operácie intímnych partií

Kozmetické ošetrenia

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (209)

5.0
209 Recenzií · 100% odporúča
Botulotoxín

Na zakrok chodim pravidelne, cca kazde tri mesiace, som maximalne spokojna, ci uz s vysledkom alebo pristupom, pani doktorku by som nevymenila, velmi ochotna, mila, komunikativna, kedze ja mam vzdy kopu otazok, na vsetko mi trpezlivo odpovedala, pora...Čítať ďalej

Zmenšenie prsníkov

Profesionálny prístup pána lekára. Celý priebeh operácie prebiehal úplne v poriadku. Odporúčam všetkými desiatimi, výsledok stojí za to.

Ďakujem pekne.

Zväčšenie pier

Pani doktorka Kevická mi Hylázou opravila nesúmernosť hornej pery a odstránila nepekné ložiská filleru vzniknuté tlakom ma zuby. Precízne a cielene ma konečne zbavila nepríjemného pocitu krivých pier, ktorý ma trápil už dlhú dobu. Som jej veľmi vď...Čítať ďalej

Obriezka

Už teraz po zákroku môžem povedať a vyjadriť svoju maximálnu spokojnosť s klinikou. Veľmi milí personál, ochota a poradenstvo. Najväčšia vďaka patrí práve Mudr. Zaťkuliakovej, ktorá zákrok vykonávala a kt. všetko vysvetlila, povedala aké sú možnos...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (45)

Labioplastika u MUDr. Kevickej

Dobrý deň. V marci tohto roku som podstúpila Labioplastiku na eveclinic u pani doktorky MUDr. Dominika Kevicka. Všetko zbehlo veľmi rýchlo. Na konzultáciu ma zavolali 7.3.2018, a termín zákroku bol 4 alebo 5 dni na to. Deň D, bola som trosku...

Čítať ďalej
Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (218)

Videá (12)

Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (3)

Efekt ošetrenia Hydrafacial
Odpoveď odborníka · 31. 7. 2018
Nikde sa neuvádza dĺžka efektu ošetrenia, ale na základe našich zistení od klientok efekt vydrží po 1 ošetrení aj 2 týždne. Po opakovaných návštevách klientky vidia, že stav pleti sa postupne reálne mení.
Zle aplikovany botox
Odpoveď odborníka · 17. 5. 2017
Dobrý deň, Áno určite treba počkať do dvoch týždňov a pokial sa stav nezlepší, treba ísť na korekciu. Podobne stavy sa dajú ďalšou aplikáciou botoxu korigovať. S pozdravom Dr. Kevicka

Lekári z pracoviska

MUDr. Lea Spálová

MUDr. Lea Spálová

MUDr. Simona Zaťkuliaková

MUDr. Simona Zaťkuliaková

Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!