Eveclinic Bratislava

Eveclinic Bratislava Premium

(135 Recenzií) ·99% odporúča
Ohodnotiť
Rusovská cesta 19, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
IČO 47227133
Eveclinic Bratislava Premium
(135 Recenzií) ·99% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 364 návštev profilu

Všetkým našim klientom ponúkame služby v novozriadených priestoroch s komplexne rekonštruovaným operačným traktom. Samozrejmosťou je supersterilné prostredie nielen v ambulantnej časti, ale aj na recepcii a v izbách klientov. Klinika je plne vybavená najnovšou vzduchotechnikou a sterilizačnou technikou. O klientov sa stará okrem personálu plastickej chirurgie aj erudovaný anestéziológ, a to nielen počas operačného zákroku, ale aj počas následnej pooperačnej medikácie.

Centrum estetickej medicíny - EVECLINIC víta pacientov v moderných, komfortne zariadených priestoroch, ktoré tvoria ambulancie, operačná sála, lôžková časť a tiež recepcia. Pacienti však okrem prostredia ocenia aj ochotný zdravotnícky personál, ktorého úlohou je pacientovi spríjemniť pobyt na klinike. Vonkajšie prostredie síce vytvára prvý dojem, avšak rozhodne nie je tým pravým meradlom kvality zariadenia. O tom svedčí tím lekárov, ktorý pozostáva zo špičkových odborníkov s mnohoročnými skúsenosťami. Svoje vedomosti a zručnosti preukazujú nielen pri ambulantných vyšetreniach, ale najmä pri zákrokoch vyžadujúcich si operačný zásah.

V Eveclinic nájdete trojicu šikovných plastických chirurgov:  MUDr. Marek Šipka, MUDr. Jozef Fedeleš, ml. a MUDr. Dominika Kevická. Súčasťou kolektívu sú tiež dvaja anesteziológovia- MUDr. Juraj Hraško a MUDr. Tomáš Hrtánek, ktorí nechýbajú pri žiadnej operácii vyžadujúcej si podanie celkovej anestézie. Predoperačné vyšetrenie má na starosti MUDr. Etela Janeková, špecialistka na internú medicínu. Nechýbajú ani kvalifikované zdravotné sestry a recepčné, ktoré robia z kliniky miesto, z ktorého bude pacient odchádzať s úsmevom a maximálnou spokojnosťou.

EVECLINIC poskytuje pacientom tri kategórie procedúr, tak z oblasti plastickej chirurgie, ako aj estetickej dermatológie a dermatologickej liečby. Z oblasti plastickej chirurgie je medzi pacientkami pomerne obľúbeným zákrokom zväčšenie prsníkov či ich modelácia. Za pomoci špeciálneho prístroja VECTRA 3D dokáže lekár pacientovi vizualizovať podobu prsníkov alebo inej časti tela po zákroku. Vďaka tomu bude mať klient lepšiu predstavu o výsledku, čím minimalizuje pocit strachu a neistoty. Taktiež pacienti vyhľadávajú odstránenie tuku - liposukciu s ultra moderným prístrojom VASER LIPO, facelift, či operáciu brucha - abdominoplastiku.

Z oblasti estetickej dermatológie a pleti majú klienti k dispozícii viaceré metódy omladenia pokožky a vyhladenia vrások. V portfóliu zákrokov však nechýba ani zväčšenie pier, odstránenie kožných výrastkov a kruhov pod očami.

Do kategórie dermatologickej liečby zas patrí profesionálna liečba psoriázy, vypadávania vlasov a akné a jaziev po nich za pomoci kvalitného lasera Cooltouch Trio, ktorý si hravo poradí s baktériami a zaktivuje tvorbu nových kolagénových vláken.

Spomedzi ďalších zákrokov nemožno opomenúť ani bielenie zubov bez použitia peroxidu, kyslíkovú terapiu a odstránenie hyperhidrózy.

EVECLINIC sa nachádza v Bratislave, na Rusovskej ulici 19. Pre pacientov je k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 17:00.

Cena za konzultáciu:

  • 20

Recenzie (135)

4.9
priemerné hodnotenie
99% odporúča

Zväčšenie pŕs-Polytech-280ml, MUDr. Fedeleš, Eveclinic, Bratislava, krásne prirodzené dvojky zo základu 0

Zväčšenie pŕs, Mentor-okrúhle-350 ml, MUDr. Fedeleš, Eveclinic, Bratislava, prsia vyzerajú ako vlastné

Zväčšenie pŕs-Mentor, Eveclinic Bratislava, MUDr. Fedeleš, som šťastná a sebavedomá

Zväčšenie pier-PermaLip, Eveclinic Bratislava, veľmi príjemný personál kliniky

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte: Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (36)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (202)

Videá (12)

Požiadajte: Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (2)

Efekt ošetrenia Hydrafacial
Odpoveď odborníka · 31. 7. 2018

Nikde sa neuvádza dĺžka efektu ošetrenia, ale na základe našich zistení od klientok efekt vydrží po 1 ošetrení aj 2 týždne. Po opakovaných návštevách klientky vidia, že stav pleti sa postupne reálne mení.

Lekári z pracoviska

Požiadajte: Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!