Eveclinic Bratislava

Eveclinic Bratislava Premium

(169 Recenzií)·99% odporúča
Ohodnotiť
Grösslingová 6642/7, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 10 hodín
Eveclinic Bratislava Premium
(169 Recenzií)·99% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 8134 návštev profilu

Všetkým našim klientom ponúkame služby v novozriadených priestoroch s komplexne rekonštruovaným operačným traktom. Samozrejmosťou je supersterilné prostredie nielen v ambulantnej časti, ale aj na recepcii a v izbách klientov. Klinika je plne vybavená najnovšou vzduchotechnikou a sterilizačnou technikou. O klientov sa stará okrem personálu plastickej chirurgie aj erudovaný anestéziológ, a to nielen počas operačného zákroku, ale aj počas následnej pooperačnej medikácie.

Centrum estetickej medicíny - EVECLINIC víta pacientov v moderných, komfortne zariadených priestoroch, ktoré tvoria ambulancie, operačná sála, lôžková časť a tiež recepcia. Pacienti však okrem prostredia ocenia aj ochotný zdravotnícky personál, ktorého úlohou je pacientovi spríjemniť pobyt na klinike. Vonkajšie prostredie síce vytvára prvý dojem, avšak rozhodne nie je tým pravým meradlom kvality zariadenia. O tom svedčí tím lekárov, ktorý pozostáva zo špičkových odborníkov s mnohoročnými skúsenosťami. Svoje vedomosti a zručnosti preukazujú nielen pri ambulantných vyšetreniach, ale najmä pri zákrokoch vyžadujúcich si operačný zásah.

V Eveclinic nájdete šikovných plastických chirurgov: MUDr. Jozef Fedeleš, ml., MUDr. Dominika Kevická a MUDr. Norbert Rácz. Súčasťou kolektívu sú tiež dvaja anesteziológovia- MUDr. Juraj Hraško a MUDr. Tomáš Hrtánek, ktorí nechýbajú pri žiadnej operácii vyžadujúcej si podanie celkovej anestézie. Predoperačné vyšetrenie má na starosti MUDr. Etela Janeková, špecialistka na internú medicínu. Nechýbajú ani kvalifikované zdravotné sestry a recepčné, ktoré robia z kliniky miesto, z ktorého bude pacient odchádzať s úsmevom a maximálnou spokojnosťou.

EVECLINIC poskytuje pacientom tri kategórie procedúr, tak z oblasti plastickej chirurgie, ako aj estetickej dermatológie a dermatologickej liečby. Z oblasti plastickej chirurgie je medzi pacientkami pomerne obľúbeným zákrokom zväčšenie prsníkov či ich modelácia. Za pomoci špeciálneho prístroja VECTRA 3D dokáže lekár pacientovi vizualizovať podobu prsníkov alebo inej časti tela po zákroku. Vďaka tomu bude mať klient lepšiu predstavu o výsledku, čím minimalizuje pocit strachu a neistoty. Taktiež pacienti vyhľadávajú odstránenie tuku - liposukciu s ultra moderným prístrojom VASER LIPO, facelift, či operáciu brucha - abdominoplastiku.

Z oblasti estetickej dermatológie a pleti majú klienti k dispozícii viaceré metódy omladenia pokožky a vyhladenia vrások. V portfóliu zákrokov však nechýba ani zväčšenie pier, odstránenie kožných výrastkov a kruhov pod očami.

Do kategórie dermatologickej liečby zas patrí profesionálna liečba psoriázy, vypadávania vlasov a akné a jaziev po nich za pomoci kvalitného lasera Cooltouch Trio, ktorý si hravo poradí s baktériami a zaktivuje tvorbu nových kolagénových vláken.

Spomedzi ďalších zákrokov nemožno opomenúť ani bielenie zubov bez použitia peroxidu, kyslíkovú terapiu a odstránenie hyperhidrózy. Klienti sa navyše môžu tešiť na novinky a to ošetrenie LPG na odstránenie celulitídy, strií a odbúranie tuku, ako aj Endolift, čo je minimálne invazívny zákrok na boj s ochabnutosťou pokožky a lokalizovaným tukom. 

EVECLINIC je prvým pracoviskom na Slovensku, ktoré ponúka omladenie pokožky pomocou prístroja ENDYMED 3DEEP. Jedná sa o revolučné neinvazívne rádiofrekvenčné ošetrenie, ktoré stimuluje tvorbu kolagénu, čím vyhladzuje vrásky, vypína pokožku a vracia jej pružnosť.  

Ako prví na Slovensku v EVECLINIC poskytujú tiež ošetrenie metódou TRICOPAT™ SOLUTION, ktoré bojuje s nadmerným vypadávaním vlasov, podporuje rast vlasov a prináša tak minimálne invazívne riešenie tohto problému.

EVECLINIC sa nachádza v Bratislave, na Grösslingovej 6642/7. Pre pacientov je k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 18:00.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Operácie intímnych partií

Kozmetické ošetrenia

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (169)

4.9
169 Recenzií · 99% odporúča
Zväčšenie pŕs

Bola som na reaugmentacii prs, nakolko som mala poskodeny 1 implantat. Operoval ma dr.RACZ, ktory je naozaj skvely. Velmi ustretovy, chapavy, trpezlivy, vsetko v klude vysvetlil (aj 2x:) SKUTOCNY PROFESIONAL👌 S prsiami som velmi spokojna, vsetko preb...Čítať ďalej

Mastopexia

Ďakujem za výbornú prácu MUDr.Fedelešovi. Vybrala som si ho na základe recenzií a foto na fb. Rýchly termín, skvelá práca, dobrý prístup. Doktora klient zaujíma, oceňujem možnosť konzultácie a viac kontról po zákroku. Teším sa, že úspešne mám za tý...Čítať ďalej

Botulotoxín

Na zakrok chodim pravidelne, cca kazde tri mesiace, som maximalne spokojna, ci uz s vysledkom alebo pristupom, pani doktorku by som nevymenila, velmi ochotna, mila, komunikativna, kedze ja mam vzdy kopu otazok, na vsetko mi trpezlivo odpovedala, pora...Čítať ďalej

Zmenšenie prsníkov

Profesionálny prístup pána lekára. Celý priebeh operácie prebiehal úplne v poriadku. Odporúčam všetkými desiatimi, výsledok stojí za to.

Ďakujem pekne.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (45)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (218)

Videá (12)

Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (3)

Efekt ošetrenia Hydrafacial
Odpoveď odborníka · 31. 7. 2018
Nikde sa neuvádza dĺžka efektu ošetrenia, ale na základe našich zistení od klientok efekt vydrží po 1 ošetrení aj 2 týždne. Po opakovaných návštevách klientky vidia, že stav pleti sa postupne reálne mení.
Zle aplikovany botox
Odpoveď odborníka · 17. 5. 2017
Dobrý deň, Áno určite treba počkať do dvoch týždňov a pokial sa stav nezlepší, treba ísť na korekciu. Podobne stavy sa dajú ďalšou aplikáciou botoxu korigovať. S pozdravom Dr. Kevicka
Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!