Eveclinic Bratislava

Eveclinic Bratislava Premium

(147 Recenzií) ·99% odporúča
Ohodnotiť
Rusovská cesta 19, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 22 hodín
Eveclinic Bratislava Premium
(147 Recenzií) ·99% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 2306 návštev profilu

Všetkým našim klientom ponúkame služby v novozriadených priestoroch s komplexne rekonštruovaným operačným traktom. Samozrejmosťou je supersterilné prostredie nielen v ambulantnej časti, ale aj na recepcii a v izbách klientov. Klinika je plne vybavená najnovšou vzduchotechnikou a sterilizačnou technikou. O klientov sa stará okrem personálu plastickej chirurgie aj erudovaný anestéziológ, a to nielen počas operačného zákroku, ale aj počas následnej pooperačnej medikácie.

Centrum estetickej medicíny - EVECLINIC víta pacientov v moderných, komfortne zariadených priestoroch, ktoré tvoria ambulancie, operačná sála, lôžková časť a tiež recepcia. Pacienti však okrem prostredia ocenia aj ochotný zdravotnícky personál, ktorého úlohou je pacientovi spríjemniť pobyt na klinike. Vonkajšie prostredie síce vytvára prvý dojem, avšak rozhodne nie je tým pravým meradlom kvality zariadenia. O tom svedčí tím lekárov, ktorý pozostáva zo špičkových odborníkov s mnohoročnými skúsenosťami. Svoje vedomosti a zručnosti preukazujú nielen pri ambulantných vyšetreniach, ale najmä pri zákrokoch vyžadujúcich si operačný zásah.

V Eveclinic nájdete dvojicu šikovných plastických chirurgov: MUDr. Jozef Fedeleš, ml. a MUDr. Dominika Kevická. Súčasťou kolektívu sú tiež dvaja anesteziológovia- MUDr. Juraj Hraško a MUDr. Tomáš Hrtánek, ktorí nechýbajú pri žiadnej operácii vyžadujúcej si podanie celkovej anestézie. Predoperačné vyšetrenie má na starosti MUDr. Etela Janeková, špecialistka na internú medicínu. Nechýbajú ani kvalifikované zdravotné sestry a recepčné, ktoré robia z kliniky miesto, z ktorého bude pacient odchádzať s úsmevom a maximálnou spokojnosťou.

EVECLINIC poskytuje pacientom tri kategórie procedúr, tak z oblasti plastickej chirurgie, ako aj estetickej dermatológie a dermatologickej liečby. Z oblasti plastickej chirurgie je medzi pacientkami pomerne obľúbeným zákrokom zväčšenie prsníkov či ich modelácia. Za pomoci špeciálneho prístroja VECTRA 3D dokáže lekár pacientovi vizualizovať podobu prsníkov alebo inej časti tela po zákroku. Vďaka tomu bude mať klient lepšiu predstavu o výsledku, čím minimalizuje pocit strachu a neistoty. Taktiež pacienti vyhľadávajú odstránenie tuku - liposukciu s ultra moderným prístrojom VASER LIPO, facelift, či operáciu brucha - abdominoplastiku.

Z oblasti estetickej dermatológie a pleti majú klienti k dispozícii viaceré metódy omladenia pokožky a vyhladenia vrások. V portfóliu zákrokov však nechýba ani zväčšenie pier, odstránenie kožných výrastkov a kruhov pod očami.

Do kategórie dermatologickej liečby zas patrí profesionálna liečba psoriázy, vypadávania vlasov a akné a jaziev po nich za pomoci kvalitného lasera Cooltouch Trio, ktorý si hravo poradí s baktériami a zaktivuje tvorbu nových kolagénových vláken.

Spomedzi ďalších zákrokov nemožno opomenúť ani bielenie zubov bez použitia peroxidu, kyslíkovú terapiu a odstránenie hyperhidrózy.

EVECLINIC sa nachádza v Bratislave, na Rusovskej ulici 19. Pre pacientov je k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 17:00.

Cena za konzultáciu:

  • 20

Recenzie (147)

4.9
priemerné hodnotenie
99% odporúča

Dr Fedeles did an amazing job with my nose, it looks perfect now & despite the removal of a bony hump there's no issues with breathing whatsoever & it's perfectly symmetrical. It took a few months for the swelling to disappear completely & therefore...Čítať ďalej

Absolvovala som labioplastiku u MUDr Kevickej a môžem len odporučiť. Som nesmierne spokojná a z výsledku sa neskutočne teším. Všetko prebehlo rýchlo a profesionálne. Naozaj mi to zmenilo život v tom najlepšom zmysle slova. Veľká vďaka

Z výsledku po augmentácii mám veľkú radosť. Na operáciu som sa odhodlávala už dlho a som rada že som sa konečne odvážila. Pán doktor bol skvelý a veľmi mi pri rozhodovaní pomohol. Prsia pôsobia pekne a prirodzene.

Veľmi milí doktor, cítila som sa u neho fajn. Na konzultáciu som išla s určitou predstavou o prsiach ale pán doktor mi ich tak troška vyhovoril a som veľmi rada. S veľkosťou ktorú som si predstavovala by som asi časom nebola spokojná. A hlavne veľkos...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (36)

Zobraziť ďalšie príbehy

Požiadať o konzultáciu

Požiadajte o konzultáciu v navrhovanom čase. Lekár/Klinika Vás bude pre potvrdenie obratom kontaktovať.

Objednať konzultáciu v:
Požiadať o konzultáciu
Pondelok 03/10 Utorok 04/10 Streda 05/10 Štvrtok 06/10 Piatok 07/10

Spojte sa s nami

Obrázky (202)

Videá (12)

Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (2)

Efekt ošetrenia Hydrafacial
Odpoveď odborníka · 31. 7. 2018
Nikde sa neuvádza dĺžka efektu ošetrenia, ale na základe našich zistení od klientok efekt vydrží po 1 ošetrení aj 2 týždne. Po opakovaných návštevách klientky vidia, že stav pleti sa postupne reálne mení.

Lekári z pracoviska

Požiadajte Eveclinic Bratislava o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!