Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

23. 11. 2017 · Aktualizácia: 24. 8. 2023

Modelácia prsníkov v klinike Avelane

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
Modelácia prsníkov

Po dvoch kojeniach mi prsia značne poklesli. Dlho som zvažovala modeláciu bez implantátov. Som rada,že som sa k tomuto zákroku nakoniec odhodlala v klinike Avelane. Som MAX spokojná a pána doktora Kováča vrelo odporúčam. Profesionálny prístup a príjemný personál.

17

Komentárov (17)

Ahoj. Aj ja som podstúpila operaciu na tejto klinike a tiež som sa zverila do rúk doktorovi Kováčovi. Mne robil upravu+implantaty. A som veľmi spokojná. Tiež som po dvoch odkojených deťoch. A ty si asi mala dosť svojho materiálu,keď si si nedala aj implantáty? Môžeš pridať fotku pred a po? Pomohlo by to ostatným ženám v podobnej situácii a pri rozhodovaní sa vo výbere kliniky a doktora.
Odpovedať
Ahoj.
Áno ja som mala svoje prsia B až C košík,preto som nad inplantátmi neuvažovala.
Teraz som spokojná,veĺkosť mi zostala a pevnosť pribudla ☺.
Odpovedať
Tak to som rada,že si spokojná. Veď presne o to tu pri týchto zákrokoch ide,aby sme boli v konečnom dôsledku spokojné samé so sebou.
Odpovedať
Ahoj Dada, používala si po zákroku špeciálne náplaste na prelepenie jaziev, prípadne ako dlho si si ich lepila? A môžem sa opýtať na cenu zákroku?
Odpovedať
Ahoj
Rany mám prelepené po dobu jedného týždňa. V domácom prostredí som si na piaty deň prelepila jazvy. Po týždni idem na kontrolu na kliniku a uvidím co povie doktor.
Ale jazvy sú pokojné a hojja sa dobre.
Odpovedať
Ahoj, tak to je super, že sa jazvy dobre hoja. Práve z toho hojenia má asi väčšina žien strach. Nosíš aj nejakú špeciálnu podprsenku?
Odpovedať
Ahoj, ako dlho sa hojia rany? Je to moc vidiet to zasivane? Ďakujem :)
Odpovedať
Ahoj Natália1. Tých 6 týždňov sa hoja...počas tochto obdobia sa o ne intenzívne treba starať..Nieje to až tak vidieť. Dôležité je mať pekne zahojené jazvy. Ja som našťastie nemala s nimi žiadne problémy,lebo viem,že niekomu sa môžu spraviť keloidné jazvy alebo sa môže aj roztiahnuť..potom je potrebná oprava...Mňa ešte čaká laser podla odporúčania doktora...tak som zvedavá,že ako to potom bude vizerať..
Odpovedať
ahoj Dada9. Aké náplaste si to mala? Mne boli odporučené silikonové a tie sa môžu lepiť až na jazvy bez chrastičiek teda úplne čisté. A stehy mi boli vyberané na 15ty deň po operácii.
Odpovedať
Ďakujem už som 2tyzdne po operácii modelacia a implantaty mentor len jeden dvorec mam tak ako keby do slzicky(ten prsnik mam aj trocha napuchnuty) a druhy normalny, myslite ze sa to da este dokopy? Ďakujem
Odpovedať
Ahoj. Tak ešte si velmi krátko po operácii určite tomu treba dať ešte čas...
Odpovedať
Ahoj, čítala som, že prsia odpúchajú aj niekoľko mesiacov a kľudne aj rôznym tempom každé. Ak budeš mať pochybnosti, zavolaj svojmu chirurgovi. Dal ti na seba kontakt?
Odpovedať
Ahoj Natália, tak už sa to trošku upravilo, bola si s tým nakoniec i u lekára? Keď budeš mať chvíľku, napísala by si prosím svoj príbeh, postrehy, pocity a prípadne i pridala fotky? https://www.estheticon.sk/pacienti/modelacia-prsnikov-breast-lift-mastopexe
Odpovedať
Mne sa hojili rýchlo a jazvičky su minimálne vidieť.
Odpovedať
Ahoj môžeš poslať fotku pred a po... Keď nechces tu, tak na email.  Ďakujem
Odpovedať
Moje fotky najdes v príbehoch pacientov..augmentácia s mastopexiou
Odpovedať
Ahoj Kvetinka, Tvoj email bol vymazaný z dôvodu ochrany súkromia. Ako už písala kapeseki v príspevku nižšie, fotky si môžeš prehliadnuť v sekcii Príbehy pacientov, pod zákrokom Augmentácia prsníkov s mastopexiou. Prípadne ju osloviť prostredníctvom súkromnej správy. Ďakujem za pochopenie
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Ďakujem doktor Bogdán

47 rokov, slobodná,2 deti, spadnuté prsia, kritika partnera, žiadne tričká tielkového strihu. Podprsenky iba široké po celom obvode hrudníka, aby prsia držali nejakú formu a "nevypadli".Takmer nemožné zohnať pekné, no zároveň pevné plavky. Prišli...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.