MUDr. Diana Višňovská

MUDr. Diana Višňovská Premium

(34 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Žižkova 22B, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 10 hodín
MUDr. Diana Višňovská Premium
(34 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 1111 návštev profilu

Vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva ukončila MUDr. Diana Višňovská v roku 1991 slávnostnou promóciou na Univerzite Komenského so sídlom v Bratislave. Po úspešnom zložení štátnych skúšok a získaní diplomu sa zamestnala na I. dermatovenerologickej klinike Lekárskej fakulty a Fakultnej nemocnice Bratislava, kde bola súčasťou tímu lekárov päť rokov. Následne pracovala v nadnárodných farmaceutických spoločnostiach Janssen-Cilag, Bayer a Slovenský register placentárnych krvotvorných buniek so zameraním na regeneratívnu medicínu.

V roku 2013 sa stala súčasťou kolektívu lekárov Centra zdravia a krásy Interklinik, v ktorom sa špecializovala na estetickú dermatológiu. V tom istom čase pracovala aj ako lekárka na Dermatovenerologickej klinike Lekárskej fakulty a UNB v nemocnici Staré Mesto a v rokoch 2013 - 2018 v Ústave lekárskej kozmetiky.

Aktuálnym pracoviskom pani doktorky Višňovskej je súkromná klinika Concept Clinic, kde sa venuje estetickej a korektívnej dermatológii. Vrátane skutočne bohatých skúseností z tejto oblasti získaných na vyššie spomínaných pracoviskách, sa môže pochváliť aj európskou atestáciou so zameraním na dermatovenerológiu, ktorú získala v roku 2015. Počas svojej kariéry taktiež absolvovala veľké množstvo špecializovaných kurzov nielen na Slovensku, ale napr. i v Prahe, Florencii, Dubaji, Amsterdame, Aténach a Monaku.

K rozsiahlemu portfóliu zákrokov MUDr. Višňovskej patrí korekcia vrások, nadmerného potenia za pomoci botulotoxínu. Kyselinu hyalurónovú zas využíva pri korekciách pier, kontúrovaní tváre a tiež aj odstraňovaní kruhov pod očami. Okrem aplikácie výplňových materiálov pracuje pani doktorka aj s frakčným CO2 laserom, ktorý slúži tak na omladenie pokožky, ako aj liečbu akné, strií či vrások a fokusuje sa aj na odstraňovanie cievok na tvári a tele, ako aj na liečbu Rozacey a akné pomocou IPL (Intenzívne pulzné svetlo) a diódového laseru. Spomedzi jednotlivých rejuvenizačných a terapeutických procedúr nemožno opomenúť ani ihličkovú rádiofrekvenciu, skinboostre, mezoterapiu, plazmaterapiu. Zameriava sa aj na lipolýzu a spevnenie kontúr brady a iných častí tela, pomocou enzymatickej terapie.

Ako jedna z mála kliník na Slovensku, využívame na lifting pleti, tváre, krku a dekoltu fokusovaný ultrazvuk Ulthera, jediný FDA certifikovaný prístroj na neinvazívny lifting, s ktorým má doktorka Višňovská dlhoročné skúsenosti od roku 2013 a množstvo spokojných klientov.

MUDr. Diana Višňovská sa snaží pri jednotlivých zákrokoch zachovať prirodzený vzhľad klienta. Dôraz však kladie aj na prevenciu kožných ochorení, vzhľadom na to, klientov oboznamuje so správnou starostlivosťou o pokožku.

Koža je najväčší orgán ľudského tela, o ktorý sa treba starať už od mladosti, ak si chceme udržať zdravý a prirodzený vzhľad. Preferuje prevenciu pred naprávaním škôd. Individuálne konzultácie s klientom sú samozrejmosťou. Je dôležité klienta počúvať a doviesť jeho potreby k spokojnosti.

Klinika estetickej medicíny, Concept Clinic, kde pracuje MUDr. Diana Višňovská, ako primár a garant Estetickej dermatológie sa nachádza v príjemnom prostredí pod Bratislavským hradom, na ul. Žižkova 22B.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2015

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Česká dermatovenerologická spoločnosť ČLS JEP

Cena za konzultáciu:

  • 25

Recenzie (34)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Skoro dva roky som trpela s akné a rosaceou. Pani doktorka Višňovská mi veľmi pomohla. Už po druhom sedení vidím veľmi dobré výsledky. Pani doktorku Višňovskú možem lem odporúčať. Je skvelá.

Pani doktorka je veľmi milá, pekná a profesionálka s citom pre krásu! Výkon :aplikácia kyseliny hyalurónovej Bola som veľmi spokojná.

U pani doktorky Višňovskej som od leta 2021 absolvovala už niekoľko zákrokov a som veľmi spokojná. Pani doktorka pomohla mojej unavenej, sedej, flakatej a nepružnej pleti opat ožiť :) Vysledky sú vynikajúce a naozaj nič tak nepoteší ako pozitívne ohl...Čítať ďalej

K pani doktorke Višňovskej som začala chodiť minulý rok v lete, kedy mi aplikovala botox do čela a okolia očí, ktorý mi veľmi vhodne aplikovala, čím mi zdvihla obočie, ktoré som mala nízko položené a omladila ma celkovo o niekoľko rokov. Trápili ma...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Diana Višňovská o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (24)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (51)

Kliniky

Požiadajte MUDr. Diana Višňovská o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!