MUDr.  Ján Magdo

MUDr. Ján Magdo

(11 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Československej armády 18, Košice, Košický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr.  Ján Magdo
MUDr. Ján Magdo
(11 Recenzií)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Ján Magdo je absolventom vysokoškolské štúdia všeobecného lekárstva, plastickým chirurgom a zároveň aj zakladateľom centra plastickej a estetickej chirurgie Chiramed. Centrum vzniklo v roku 2002 s cieľom ponúknuť pacientom kvalitné služby garantované renomovanými odborníkmi.

V súčasnosti pracuje v Chiramed centre vrátane MUDr. Sekáča aj MUDr. Natália Šimková, odborníčka na chirurgiu. O komfort pacientov počas vyšetrení a zákrokov sa stará zdravotná sestra Bc. Beatrix Bačová a na recepcii vás milo privíta Janka Jandrovičová. Vzhľadom na to, že oblasť estetickej a plastickej chirurgie sú rýchlo napredujúce odvetia sa odborníci z Chiramed pravidelne zúčastňujú odborných vzdelávaní a workshopov. Získané poznatky následne aplikujú v liečebnom procese, pričom nezabúdajú ani na bezpečnosť, ktorá je pre nich prvoradým kritériom výberu vhodného liečebného postupu. V prípade, že si zákrok vyžaduje celkovú anestéziu, na celý priebeh operácie dozerá aj anestéziológ.

V porovnaní s ostatnými klinika Chiramed nezaostáva ani materiálnym vybavením, vrátane veľkých, komfortne zariadených ambulancií, operačnej sály a vstupnej haly. Jednotlivé prístroje a technológie spĺňajú prísne normy EÚ a sú vyrábané medzinárodne známymi spoločnosťami.

MUDr. Ján Magdo sa zameriava na široké spektrum zákrokov plastickej chirurgie, ku ktorým parí aj jeden z najvyhľadávanejších zákrokov – zväčšovanie prsníkov, odborne augmentácia. Prebieha v celkovej anestéze, pričom lekár prostredníctvom malého rezu vloží do vnútra prsníkov silikónový implantát vyplnený špeciálnym kohéznym gélom. Pacient okrem kvality ocení aj záruku, ktorá sa viaže na prasknutie implantátu. V takomto prípade výrobca bez problémov pošle nový implantát a samozrejme uhradí aj všetky náklady spojené s jeho výmenou. Vzhľadom na to, že tento zákrok spadá do jednodňovej chirurgie, pacientka spravidla zostáva na klinike max. 24 hodín po zákroku a v priebehu 14 – 21 dní sa môže naplno vrátiť do pracovného života. Samozrejme, všetko závisí od hojivého procesu a adaptácie implantátov. V prípade potreby zostáva pod odborným dohľadom na klinike aj dlhšie.

Ambulancia MUDr. Jána Magdu sa nachádza v centre plastickej a estetickej chirurgie Chiramed so sídlom v Košiciach, v OC Tiptop.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 1998

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie

Cena za konzultáciu:

  • 10

Recenzie (11)

4.8
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Absolvovala som plastiku maakej časti nosa a som nadmieru spokojná. Na termín som nečakala dlho, operácia prebehla rýchlo a takmer bez bolestne(v lokálnej anestéze). Trvalo to asi hodinku potom som si hodinku poležala a išla domov. Noštek bol do 2 tý...Čítať ďalej

Augumentacia prsnikov a rhinoplastika nosa

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Blefaroplastika a syndrom suchého oka
Odpoveď odborníka · 16. 2. 2018

Po blepharoplastike je bežné, že pacientky pociťujú pálenie očí, zvýšené slzenie a/alebo suchosť očí. U pacientiek so syndrómom suchého oka sa tieto ťažkosti môžu v pooperačnom obdomí zvýšiť. Ako liečbu týchto stavov doporučujem umelé slzy aplikovať...

Čítať ďalej

Článok (1)

Kliniky

Chiramed plastická a estetická chirurgia

Chiramed plastická a estetická chirurgia

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.