Operácia brucha, MUDr. Paliatka, Piešťany

Iva3

Dobrý deň,
môj príbeh sa začína ako každý iný. Po pôrode mojich dvoch krásnych dcér mi zostalo veeeeeeľmi nepeknééé bruško. Strie všade a brušný previs ako hrom, a k tomu ešte aj diastáza brušných svalov. Stále som vyzerala ko by som bola tehotná. Jedného dňa som sa rozhodla, že najvyšší čas aby som sa vzchopila a začala na sebe makať. Tak som sa rozhodla navštíviť súkromnú kliniku v Piešťanoch. Bol tam pán doktor Juraj Paliatka. Milý, usmievavý a šarmantný mladý muž. Jeho prístup bol veľmi profesionálny. Všetko mi vysvetlil. Už bolo len na mne sa rozhodnúť či to podstúpim alebo nie. Po dlhom váhaní som sa nakoniec rozhodla, že operáciu absolvujem. V deň operácie som prišla do PN a čakala. Celá nervózna, že aký bude výsledok. Veľmi som sa bála, nakoľko som čítala veľa diskusií na túto tému. Pán doktor ráno za mnou prišiel, celú ma pokreslil a vložila som moju dôveru do jeho rúk. Keď som sa prebrala, cítila som sa napočudovanie v pohode.
Keď som sa prvý krát uvidela v zrkadle nemohla som veriť vlastným očiam. Moje bruško vyzeralo úúúúžasne. A teraz takmer po 2 mesiacoch od operácie sa cítim fantasticky. Výsledok je brutálnee úúchvatnýý. Konečne si môžem na seba obliecť napasované tričká, šaty a nohavice bez toho aby mi brucho previsalo. Začala som na sebe tvrdo makať, zmenila som životný štýl, životosprávu a cítim sa ako by som opäť mala sladkých 20. Vďačím tomu pánovi doktorovi Jurajovi Paliatkovi. Je úžasný a vrelo ho odporúčam.

Zobraziť príspevky8 Skryť príspevky8
Katka
Katka

Ahoj Iva3, blahoželám k radosti a spokojnosti z novej postavy. Je to skvelé, keď sa človek cíti ako znovuzrodený a tá zmena ho naplní novým prívalom energie, úplne ju z Teba cítim :) Píšeš, že si zmenila i svoj životný štýl, vieš ako dlho od operácie je možné začať cvičiť? A čo jazva, je ešte veľmi viditeľná?

Zobraziť odpoveď 7
Iva3

Bola som na kontrole minuly tyzden a pytala som sa pana doktora 😉😉...okrem brusakov mozem cvicit...zacala som intenzivnejsie bicyklovat a viac sa venujem tancu...samozrejme som zmenila aj jedalny listok...jazva je viditelna ale len ked som naha😆...inak ju krasne schovam pod nohavicky...

Odpoveď na Iva3
Katka
Katka

Keď už zmena tak poriadna, to je určite dobre, že Ťa to tak nakoplo. Ak máš, mohla by si vložiť fotku pred a po operácii?

Odpoveď na Katka
Iva3

Dakujem. Posielam foto...pred a tyzden po operacii..
Aktualnu este nemam 🤔🤔...musim sa odfotit...

Odpoveď na Iva3
Katka
Katka

To je naozaj viditeľná a krásna zmena :) Jazvy sa pekne hoja, cítiš ešte nejaké ťahanie alebo zvýšenú citlivosť? Nosíš ešte aj sťahovací pás?

Odpoveď na Katka
Iva3

Citlivost sa mi este nevratila...este stale mam pocit ze to brucho nie je moje 😁...skor citim zosite svaly...to ma este sem tam zaboli...ale jazva nie...snad sa mi coskoro cit vrati

Odpoveď na Iva3
Anie ef

Ahoj...mohla by si dať prosím foto ako vyzeráš rok abdomino?

Odpoveď na Anie ef
Anie ef

Rok po abdominoplastike.

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Skúšala som všetky možné diéty, aj cviky, ale neúspešne. „Jojo“ efekt účinkoval aj v mojom prípade. Prevísajúca koža na bruchu mi veľmi prekážala – v plavkách, obtiahnutom tričku...necítila som sa príjemne. Tento zákrok ... Viac 

1 Páči sa mi to   1 Komentár  
Odborníci vo vašom okolí