MUDr. Nadežda Kanátová

MUDr. Nadežda Kanátová

(5 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Zvolenská cesta 6, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Nadežda Kanátová
MUDr. Nadežda Kanátová
(5 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 1840 návštev profilu

MUDr. Nadežda Kanátová je kožná doktorka pôsobiaca na súkromnej klinike ESTETIC Studio, s.r.o. v Banskej Bystrici. Vykonáva ošetrenia pokožky tela a tváre, ku ktorým používa progresívnu homeopatickú liečbu. Vďaka svojim bohatým skúsenostiam a milému prístupu si našla mnoho spokojných pacientov, ktorí sa do ambulancie pani doktorky radi vracajú.

Pani doktorka MUDr. Nadežda Kanátová ponúka široké portfólio služieb. Medzi najčastejšie úkony, ktoré vo svojej ambulacii vykonáva, patria injekčné výplne, odstraňovanie nadmerného potenia za použitia botulotoxínu, odstraňovanie znamienok a kožných derivátov pomocou laseru či laserová epilácia. Práve zákroky za použita laseru patria medzi tie najvyhľadávanejšie. Ide o bezbolestnú a neinvazívnu metódu, ktorá nezanecháva rezné rany a nevyžaduje si hospitalizáciu na klinike. Klientom nevznikajú žiadne rezné rany a pokožka sa zotavuje rýchlo, čo skracuje celkový čas hojenia.

História spoločnosti Estetic Studia siaha do roku 2004, v priebehu ktorého privítala svojich prvých pacientov. Už viac ako 14-rokov je synonymom spojenia viacerých služieb, tak z odboru estetickej dermatológie, kožnej medicíny, ako aj kozmetiky či dokonca homeopatie. Práve toto unikátne spojenie jednotlivých medicínskych oblastí robí Estetic Studio výnimočným a originálnym.

MUDr. Nadežda Kanátová študovala na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Martine. Tú absolvovala v roku 1979 a po jej skončení pracovala v NsP FDR Banská Bystrica na dermatologickom oddelení. V roku 1985 získala atestáciu I. stupňa. Od roku 1984 pracovala na Poliklinike v Banskej Bystrici, pričom sa primárne angažovala na detskej kožnej ambulancii. Počas rokov 1990 - 1994 bola súčasťou tímu detskej kožnej ambulancie polikliniky v Banskej Bystrici. Od roku 1994 vykonávala súkromná prax. V tomto období tiež získala nadstavbové vzdelávanie v oblasti homeopatie, ktorá sa stala primárnou v jej špecializácií. Od roku 2002 pôsobí ako dermatologička.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Cena za konzultáciu:

  • 10

Recenzie (5)

4.8
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Veľká spokojnosť s pani doktorkou Kanatovou

Aplikácia botulotoxínu - nadmerné potenie

odstránenie vrások okolu úst ,dvihnutie kútikov

VECNE MLADA

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Nadežda Kanátová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (2)

Obrázky (14)

Požiadajte MUDr. Nadežda Kanátová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (12)

Ktora značka kyseliny h. je najlepšia?
Odpoveď odborníka · 19. 12. 2016

Myslím,že to na čo sa pýtate nezávisí až tak veľmi od kvality kyseliny,ale od kvality a stupňa hydratácie okolitej kože.Pokiaľ je koža okolo úst silne dehydratovaná,je iluzorne si myslieť,že kyselina hyaluronová zostane v perách a nesanuje okolie.Ona...

Čítať ďalej
Vedlajšie účinky po kryolipolýze
Odpoveď odborníka · 20. 9. 2013

Zdravim,pri kryolipolýze treba hlavne dodržiavať pravidlá a brať vyslovene zdravých ľudí s funkčným a naštartovaným lymfatickým systémom a pri ošetreniach postupovať prísne individuálne podľa pacienta a nie podľa tabuľky.Odkedy robíme tento...

Čítať ďalej
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Kliniky

ESTETIC Studio, s.r.o.

ESTETIC Studio, s.r.o.

Požiadajte MUDr. Nadežda Kanátová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!