MUDr. Zdenko Zamboj

MUDr. Zdenko Zamboj

(56 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Hornopotočná 1, Trnava, Trnavský kraj
MUDr. Zdenko Zamboj
MUDr. Zdenko Zamboj
(56 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

V roku 2003 MUDr. Zamboj úspešne ukončil vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte UK. Už ako študent pracoval na viacerých oddeleniach, gynekológii, neurochirurgii či urológii, kde získal prvé praktické skúsenosti. Tie neskôr po ukončení štúdia rozvíjal na oddelení plastickej chirurgie vo FN Nitra, odkiaľ sa presunul na Kliniku plastickej chirurgie do Bratislavy, kde absolvoval predatestačné vzdelávanie. Študijné pobyty však neabsolvoval iba na domácich klinikách, ale aj v susednom Česku, konkrétne na Klinike plastickej a estetickej chirurgie nemocnice sv. Anny v Brne.

Výbornou skúsenosťou bola pre MUDr. Zamboja aj šesť mesačná stáž na prestížnych klinikách vo Veľkej Británii, kde mal možnosť pracovať pod dohľadom uznávaných plastických chirurgov. Množstvo získaných zahraničných skúseností či už z odborných stáží na klinikách alebo účastí na kongresoch a seminároch využil MUDr. Zamboj pri zakladaní súkromnej kliniky plastickej chirurgie a laserovej medicíny BELLEZA, kde pracuje ako vedúci lekár a plastický chirurg.

MUDr. Zamboj sa špecializuje na novodobú liposukciu, tzv. bodycontouring, ktorá spočíva vo vyznačení svalových skupín tak aby sa klient čo najviac pripodobnil ideálu krásy. Kým u žien sa zaň môže považovať postava v tvare presýpacích hodín, v prípade mužov je to trup v tvare písmena V a výborne tvarované svalstvo. Pán doktor pri tomto zákroku využíva špeciálnu techniku VASER 4D Hi Def®, ktorá si získala priaznivcov nielen v Európe, ale aj na ďalších svetových kontinentoch. Lekár za pomoci miniinazívneho vysokofrekvenčného ultrazvuku eliminuje tukové tkanivo, pričom nedochádza k narušeniu okolitých ciev a nervov. Pre pacienta je teda táto metóda maximálne bezpečná, vysokoefektívna a flexibilná. Svoje využitie nájde tak pri odsatí menšieho množstva tuku z krku, či ramien, ako aj z objemnejších častí tela.

O skutočnej erudovanosti MUDr. Zamboja, čo sa týka tejto metódy svedčí aj jeho certifikát zo školenia v Aténach, kde sa túto metódu mal možnosť učiť od jej samotného spoluzakladateľa Dr. Alfreda Hoyosa.

Kliniku BELLEZA pod vedením MUDr. Zdenka Zamboja môžete navštíviť v 4 pobočkách – Trnave, Vrábľoch, Žiari nad Hronom a Banskej Bystrici.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Dermatológia

Estetická medicína

Kozmetické ošetrenia

Operácie intímnych partií

Recenzie (56)

4.9
56 Recenzií · 100% odporúča
Zmenšenie prsníkov

Obrovská spokojnosť! Táto klinika mi bola odporučená a teraz už viem, že som si nemohla vybrať lepšie. Mudr. Zamboj je veľký odborník, vdaka jeho šikovným rukám sa cítim priam skvelo po všetkých stránkach. Píšem o redukcii prsníkov. Môj chrbát mu veľ...Čítať ďalej

Odstránenie znamienok

Velka spokojnost.Vyberal mi 5 vypuklych znamienok.Super pristup,proces a vyzera to peefekrne uz teraz.som velmi spokojna.Isto pridem este opat na dalsi vyber znamienok..

Odstránenie znamienok

odstránenie znamienok na tele

Nadmerné potenie

Odstránenie hyperhidrózy botulotoxínom, MUDr. Zamboj, Trnava, veľká spokojnosť

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (59)

Zobraziť ďalšie príbehy
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Články (3)

Zobraziť ďalšie články
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.