MEDICAL MKP

MEDICAL MKP Premium

(1 Recenzia) ·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Nitriansky kraj, Trnavský kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 3 hodín
MEDICAL MKP Premium
(1 Recenzia) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 2281 návštevy profilu

História laserového centra a estetickej medicíny MEDICAL MKP siaha do roku 2002, kedy centrum privítalo prvých pacientov. Každým rokom počet spokojných pacientov rastie, čo aj potvrdzuje fakt, že ide o centrum na vysokej úrovni zložené z renomovaných operatérov s dlhoročnými skúsenosťami. Tí s úsmevom na tvári poskytujú služby tak v oblasti dermatológie, ako aj chirurgie a internej medicíny.

Okrem pomoci pacientom lekári v MEDICAL MKP nezabúdajú ani na potrebu vzdelávania, vzhľadom k tomu sa každoročne zúčastňujú odborných školení a kurzov, z ktorých si neraz odniesli prestížny certifikát. Získané vedomosti ďalej aplikujú do liečebných postupov, čoho dôkazom je aj prvenstvo v použití frakčného lasera, ktoré prislúcha práve odborníkom z tohto centra. Netreba zabúdať ani na aplikáciu kožných výplní Restylane, na ktoré sa centrum taktiež špecializuje, dokonca je pre túto oblasť aj školiacim strediskom.

V snahe poskytnúť pacientom čo najlepší komfort a služby prvotriednej kvality sa MEDICAL MKP snaží pružne reagovať na trendy estetickej medicíny. Disponuje moderným laserovým vybavením svetových značiek ako CANDELA, prípadne QUANTA SYSTEM, ktoré zaručujú vysokú účinnosť a maximálnu bezpečnosť.

Cieľom všetkých odborníkov v MEDICAL MKP centre je poskytovať kvalitné služby, ktorými môžu pokojne konkurovať a iným zahraničným pracoviskám podobného zamerania. V portfóliu služieb klienti majú možnosť nájsť a využiť unikátne liečebné postupy spájajúce oblasť estetiky a medicíny.

V centre pozornosti MEDICAL MKP sú neinvazívne, prípadne miniinvazíne zákroky nevyžadujúce si podanie celkového anestetika a pobyt na klinike, ale naopak precíznosť a skúsenosti operatéra. Okrem nich venuje centrum pozornosť tiež anti-aging medicíne, ktorá v spojení s kvalitnými technológiami a inovatívnymi liečebnými postupmi dokáže nielen spomaliť, ale i predchádzať príznakom starnutia. To všetko s pomocou tých najlepším profesionálov, pre ktorých je bezpečnosť pacienta prvoradým kritériom.

MEDICAL MKP má pobočky v dvoch slovenských mestách: Trnave a Nitre. Na vyšetrenie sa môžete objednať telefonicky, mailom či vyplnení online formulára na stránke centra.

Cena za konzultáciu:

  • 15

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Veľmi dobrý prístup zo strany doktorov ako aj celého personálu v MKP.

Požiadajte MEDICAL MKP o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (4)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (44)

Videá (2)

Požiadajte MEDICAL MKP o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (1)

Ponuky (3)

Laserová epilácia so zľavou až do -45 %
PROMO
Laserová epilácia so zľavou až do -45 % Platí do 30. 4. 2023
Laserová epilácia so zľavou až do -45 % Platí do 30. 4. 2023
Chcete sa zbaviť ochlpenia raz a navždy? V Medical MKP používame na laserovú epiláciu len to najmodernejšie a najúčinnejšie prístrojové vybavenie. Máme za sebou tiež viac ako 20 000 realizovaných ošetrení a množstvo spokojných klientov, vďaka čomu si môžete byť istí, že ste v rukách naozajstných odborníkov. Teraz u nás môžete podstúpiť epiláciu so zľavou 15 až 45 % v závislosti od ošetrovanej oblasti.
Čítať ďalej
Fotorejuvenizácia tváre teraz so zľavou 20 %
-20%
Fotorejuvenizácia tváre teraz so zľavou 20 % Platí do 30. 4. 2023
Fotorejuvenizácia tváre teraz so zľavou 20 % Platí do 30. 4. 2023
Fotorejuvenizácia frakčným laserom je účinné omladzujúce ošetrenie pokožky, ktoré pomôže bezbolestne rozjasniť pleť a zbaviť ju vrások. U nás môžete podstúpiť 4D fotorejuvenizáciu, pri ktorej používame najvýkonnejší CO2 laser, ktorý pleť zbaví drobných nedokonalostí a celkovo zjednotí jej tón. Fotorejuvenizácia tváre 4D Cena pred zľavou - 99 € **Akciová cena - 79 €** Fotorejuvenizácia tváre CO2 Cena pred zľavou - 169 € **Akciová cena - 135 €**
Čítať ďalej
- 40 % na náš anticelulitídny balík
-40%
- 40 % na náš anticelulitídny balík Platí do 30. 4. 2023
- 40 % na náš anticelulitídny balík Platí do 30. 4. 2023
Trápi vás pomarančová koža? Máme pre vás riešenie! Vyskúšajte náš anticelulitídny balík - kombináciu viacerých účinných ošetrení, medzi ktorými nájdete napríklad kyrboxyterapiu, akustické vlny AWT, ultrazvukovú lipolýzu Lipaway alebo ošetrenie Ion Magnum. Na úvodnej konzultácii lekár zvolí tú najlepšiu kombináciu ošetrení pre klienta, aby zaistil maximálny efekt. Balík 5 ošetrení: Cena pred zľavou - 295 € **Akciová cena - 177 €** Balík 10 ošetrení: Cena pred zľavou - 590 € **Akciová cena - 349 €**
Čítať ďalej

Článok (1)

Lekári z pracoviska

MUDr. Katarína Plevová

MUDr. Katarína Plevová

MUDr. Zuzana Chovancová

MUDr. Zuzana Chovancová

Požiadajte MEDICAL MKP o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!