MEDICAL MKP

MEDICAL MKP Premium

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Nitriansky kraj, Trnavský kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 13 hodín
MEDICAL MKP Premium
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 3307 návštevy profilu

História laserového centra a estetickej medicíny MEDICAL MKP siaha do roku 2002, kedy centrum privítalo prvých pacientov. Každým rokom počet spokojných pacientov rastie, čo aj potvrdzuje fakt, že ide o centrum na vysokej úrovni zložené z renomovaných operatérov s dlhoročnými skúsenosťami. Tí s úsmevom na tvári poskytujú služby tak v oblasti dermatológie, ako aj chirurgie a internej medicíny.

Okrem pomoci pacientom lekári v MEDICAL MKP nezabúdajú ani na potrebu vzdelávania, vzhľadom k tomu sa každoročne zúčastňujú odborných školení a kurzov, z ktorých si neraz odniesli prestížny certifikát. Získané vedomosti ďalej aplikujú do liečebných postupov, čoho dôkazom je aj prvenstvo v použití frakčného lasera, ktoré prislúcha práve odborníkom z tohto centra. Netreba zabúdať ani na aplikáciu kožných výplní Restylane, na ktoré sa centrum taktiež špecializuje, dokonca je pre túto oblasť aj školiacim strediskom.

V snahe poskytnúť pacientom čo najlepší komfort a služby prvotriednej kvality sa MEDICAL MKP snaží pružne reagovať na trendy estetickej medicíny. Disponuje moderným laserovým vybavením svetových značiek ako CANDELA, prípadne QUANTA SYSTEM, ktoré zaručujú vysokú účinnosť a maximálnu bezpečnosť.

Cieľom všetkých odborníkov v MEDICAL MKP centre je poskytovať kvalitné služby, ktorými môžu pokojne konkurovať a iným zahraničným pracoviskám podobného zamerania. V portfóliu služieb klienti majú možnosť nájsť a využiť unikátne liečebné postupy spájajúce oblasť estetiky a medicíny.

V centre pozornosti MEDICAL MKP sú neinvazívne, prípadne miniinvazíne zákroky nevyžadujúce si podanie celkového anestetika a pobyt na klinike, ale naopak precíznosť a skúsenosti operatéra. Okrem nich venuje centrum pozornosť tiež anti-aging medicíne, ktorá v spojení s kvalitnými technológiami a inovatívnymi liečebnými postupmi dokáže nielen spomaliť, ale i predchádzať príznakom starnutia. To všetko s pomocou tých najlepším profesionálov, pre ktorých je bezpečnosť pacienta prvoradým kritériom.

MEDICAL MKP má pobočky v dvoch slovenských mestách: Trnave a Nitre. Na vyšetrenie sa môžete objednať telefonicky, mailom či vyplnení online formulára na stránke centra.

Cena za konzultáciu:

  • 15

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Veľmi dobrý prístup zo strany doktorov ako aj celého personálu v MKP.

Požiadajte MEDICAL MKP o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (4)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (44)

Videá (2)

Požiadajte MEDICAL MKP o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (1)

Článok (1)

Lekári z pracoviska

MUDr. Katarína Plevová

MUDr. Katarína Plevová

MUDr. Zuzana Chovancová

MUDr. Zuzana Chovancová

Požiadajte MEDICAL MKP o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!