MUDr. Zuzana Kožuchová

MUDr. Zuzana Kožuchová

(4 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Nerudova 14, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 14 hodín
MUDr. Zuzana Kožuchová
MUDr. Zuzana Kožuchová
(4 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 1224 návštevy profilu

MUDr. Zuzana Kožuchová sa po ukončení vysokoškolského štúdia všeobecného lekárstva začala venovať dermatológii o čom svedčí aj jej prvé zamestnanie na oddelení dermatológie, ktoré je súčasťou Nemocnice Košice – Šaca. Na pozícii začínajúcej lekárky sa učila od tých najlepších, teda od samotného primára oddelenia – MUDr. Kuboňa. Po určitom čase sa plná elánu a zanietenia rozhodla začať pracovať samostatne. V rámci tej iste nemocnice sa presunula do ambulancie korektívnej dermatológie, kde bola obľúbená nielen medzi pacientmi, ale aj v kolektíve.

Vrátane dermatológie si však MUDr. Kožuchová rozšírila svoj obzor vedomostí aj z plastickej chirurgie. Strediskom jej ročnej stáže z tohto odboru sa stala Klinika plastickej chirurgie FN L. Pasteura v Košiciach. Po ukončení stáže sa vďaka svojej šikovnosti a odbornosti prepracovala z pozície lekárky na funkciu odbornej garantky, ktorú plnila v súkromnom Centre plastickej chirurgie so sídlom v Košiciach.

To však nebol jediný úspech MUDr. Zuzany Kožuchovej. Aktuálne zastáva funkciu primárky dermatologického oddelenia, nachádzajúceho sa na súkromnej klinike ENVY. Pochváliť sa môže tiež početnými certifikátmi tak z domácich odborných školení, ako aj tých zahraničných so zameraním na korektívnu dermatológiu, dermatoskopiu a tiež liečbu za pomoci laserových technológií.

V centre záujmu MUDr. Kožuchovej sú dermatologické zákroky spočívajúce v aplikácii výplňových materiálov, kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu. Vo svojej práci však taktiež využíva mezoterapiu, mezobotox, prípadne Vital Injektor. Vzhľadom na svoje znalosti z aplikácie kyseliny hyalurónovej a použitia botulotoxínu v liečbe patrí k TOP dvojke školiteliek týchto techník v rámci Slovenskej republiky. Dôraz kladie najmä na precíznosť, ale aj kvalitu materiálov, vzhľadom na to využíva výplňové materiály svetového výrobcu Allergan.

Vrátane vyššie spomínaných liečebných metód svoju pozornosť venuje aj detským pacientom a všeobecnej dermatológii. Pomáha pacientom s odstránením neestetických jaziev po zákrokoch, nadmerného ochlpenia či popraskaných cievok.

Ambulanciu MUDr. Zuzany Kožuchovej môžete navštíviť na klinike ENVY na Nerudovej č. 14 v Košiciach.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Platobné možnosti:

  • Platba na splátky

Zákroky

Recenzie (4)

4.5
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Skvela lekárka, vyliecila ma z alopecie. Dakujem.

Ďakujem..ďakujem p.Mudr.Kožuchová.Som veľmi vďačný osudu,že môžem chodiť do jej ambulancie..veľmi mi pomáha.Rád by som ju odporučil všetkým čo potrebujú pomôcť.....

Požiadajte MUDr. Zuzana Kožuchová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (5)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (3)

Videá (1)

Požiadajte MUDr. Zuzana Kožuchová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!