Blefaroplastika

Evuska

Už dlhé roky ma trápil pokles horných viečok.V máji som sa rozhodla tento stav ukončiť :) Po dlhom hľadaní som sa rozhodla pre laserovú operáciu, blefaroplastiku horných viečok v Essur Clinic v Banskej Bystrici. Tento zákrok je možno drahší ako bežná operácia, ale stojí to za to. Doba hojenia bola u mňa minimálma a po dvoch týždňoch som sa vrátila do roboty. Kolegyne mohli vidieť už len krásny výsledok, žiadne stopy alebo rany po operáii. Nedávno som bola na kontrole a opäť som sa utvrdila, že som si dobre vybrala a dúfam, že v budúcnosti sa im opäť môžem zveriť do rúk.

Zobraziť príspevky2 Skryť príspevky2
Jana
Jana

Ahoj Evuška, díky za hodnotenie. Ako dlho si sa rozhodovala pre operáciu a podľa čoho si si vybrala doktora? Kedy začína byť tento problém viditeľný? Teda možem sa spýtať koľko máš rokov? Jana

Zobraziť odpoveď
Evuska

Ahoj Jana, mám 48 rokov. U mňa sa to začalo už dosť skoro. Mala som čosi cez 30. U každého je to individuálne. Teraz sa teším, že som sa rozhodla riešiť tento problém. Lekára som si vybrala podľa spôsobu zákroku. Len v Essur Clinic som našla laserovú blefaroplastiku. Bola som na konzultácii , páčil sa mi prístup, prostredie celkový dojem bol super.

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí