Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

1 komentár

Mám ovisnuté horné viečka a začínam si krčiť čelo keď sa ich...

Pacient: AdelW

Banská Bystrica

Realizoval/a: MUDr. Zdenko Zamboj v: Trnava
MUDr. Zdenko Zamboj

Zákrok: nedôveryhodný výsledok

Informuje: AdelW. 97% pacientov uviedlo, že to stálo za to.

24. 9. 2018 · Aktualizácia: 3. 9. 2023

Mám ovisnuté horné viečka a začínam si krčiť čelo keď sa ich pokúšam nadvihnúť. Niekedy mám pocit že ich mám ťažké. Očakávam, že po zákroku mi ovísajúca koža zmizne a ja prestanem dvíhať obočie a krčiť čelo.

1

Komentár (1)

Ahoj,
nebolí ťa zo zdvíhaniá obočia aj hlava? Určite je strašne nepríjemné musieť neustále krčit čelo.
Kedy máš termín na konzultáciu?
Daj potom vedieť, ako si dopadla
Lucka
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

Neváhajte, stojí to fakt za to!

Bola som na operácii horných viečok u pána doktora Zamboja.S výsledkom som velmi spokojná ,pán doktor je velmi milý a ktomu aj fešák :)a sestrička je tiež milá žienka a velmi pozorná.Chcem sa aspon takto podakovat ja som velmi spokojná mohla...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.

Estetika