Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

29. 5. 2020 · Aktualizácia: 11. 3. 2021

Dr. Paliatka je úžasný lekár s veľkou odbornosťou

Stojí to za to
126552

O lekárovi

Bratislava
Hodnotenie:
Dr. Paliatka je úžasný lekár s veľkou odbornosťou
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Dr. Paliatka je úžasný lekár s veľkou odbornosťou, ma estetické cítenie a svoju profesiu si vybral naozaj správne Má to v oku Splnil sa mi vďaka nemu sen po ktorom som túžila už dlhé roky Sestrička aj lekár sú úžasní ľudia majú ludski prístup Cítila som sa pri nich vzdy výborne U pána doktora som bola na svojej v poradí druhej konzultácií, Po prvej u iného lekára som si nebola zákrokom istá, stále som cítila neistotu a strach, veľa nezodpovedaného Po konzultácií u dr. Paliatku som vedela, že augmentaciu chcem viac než na 100% a že pán doktor je ten človek ktorému nemám strach sa zveriť Od konzultácie som sa len tesila na zakrok Všetko vysvetlil ako sa patrí a venoval mi toľko času koľko som potrebovala Išla som na zákrok s plnou dôverou a istotou ,že to dopadne výborne Moja predstava bola mať prirodzene pekne prsia Do bodky mi to splnil zo 70 A na 70 C Poradil a navrhol čo sa najviac hodí k môjmu telu Veľmi som sa bala pooperačnej bolesti Bolo to úplne v poriadku, čakala som strašnú bolesť a prekvapilo ma, že sa to dá takto zvladnut Na 3 deň bez liekov od bolesti Nelutujem, že som zákrok podstúpila, jedine čo by som zmenila je to, že by som šla skôr ! :) Vybrali sme polyuretanove anatomické implantáty značky Polytech 315 ml (rýchlejšia doba rekonvalescencie, skoro žiadne riziko komplikácií ako je pretocenie či kontraktura implantátu ) Dr. môžem iba odporučiť Úžasný odbornik

6

Komentárov (6)

Zaujímalo by ma, či pri tomto type materiálu nemáte pocit, že sú prsia tvrdé?
Ďakujem veľmi pekne
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Klinika na 1☆

Chcela by som sa podeliť o skúsenosť s klinikou Avelane a s pánom doktorom Kováčom.Klinika super na 100% doporučujem ako aj personál na 1☆. Všetci boli veľmi milý a starostlivý. Pána doktora Kováča môžem len odporučiť bol veľmi milý a profesionálny.

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.