Chirkoz Medical Clinic

(112 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Kladnianska 38, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 66 hodín
Chirkoz Medical Clinic
(112 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 2457 návštev profilu

Chirkoz Medical Clinic sa zaoberá plastickou chirurgiou, estetickou a kožnou medicínou. Pre klientov je tu naše zdravotnícke stredisko od roku 2004. Ponúkame široké služby estetickej a plastickej chirurgie, ktoré vykonávajú najväčší profesionáli v tejto oblasti. Počas rokov pôsobenia sa klinika stala špičkou medzi zariadeniami s podobným zameraním a oslovuje nielen domácich ale aj zahraničných klientov. Podstúpiť tu môžete zákroky jednodňovej rovnako tak aj viacdňovej chirurgie. Všetky tieto kvality robia z kliniky Chirkoz v Bratislave miesto, ktoré si vyberajú tí najnáročnejší klienti.

Poskytujeme široký diapazón estetických a chirurgických zákrokov. Disponujeme moderne vybudovanými priestormi s operačnou sálou a pooperačnými lôžkami, ktoré spĺňajú najprísnejšie hygienické normy. Na klinike pôsobí špičkový tím plastických chirurgov, dermatovenerológov a sestier s mnohoročnými skúsenosťami. Dôkazom spokojnosti klientov sú výsledky nášho operačného tímu a pozitívne ohlasy pacientov.

Maximálny dôraz kladieme na detailné vysvetlenie predoperačnej a pooperačnej starostlivosti. Venujeme maximálny možný priestor konzultáciám samotného zdravotného, či estetického problému tak, aby bol pacient dostatočne upovedomený o rizikách, ochorenich, či možných riešeniach.

Klinika Chirkoz preto zamestnáva odborníkov, ktorí sa špecializujú na rôzne oblasti estetickej medicíny tak, aby našim pacientom dokázali v každom prípade čo najodbornejšie poradiť. Zároveň sú členovia tímu neustále vzdelávaní tak, aby dokázali vo svojej práci aplikovať tie najmodernejšie techniky a postupy z dynamicky sa meniacej oblasti estetickej a plastickej chirurgie.

Na našej klinike sú klienti v bezpečí a dobrých rukách lekárskeho personálu, ktorý je neustále preškolovaný na najmodernejšie techniky ošetrovania. Využíva k tomu prvotriedne prístroje a postupy, ktoré spája s ľudským a priateľským prístupom. Zároveň personál kliniky dodržiava najprísnejšie hygienické normy a štandardy, čím na klinike vytvára bezpečnú a pokojnú atmosféru.

Klinika je moderne vybudovaná a snaží sa pacientom navodiť pocit, kedy sa cítia ako "doma". Operačná sála je plne vybavená najmodernejšou technológiou, pri výbere ktorej sme si dali záležať. Zároveň sa v nej nachádzajú aj kvalitné materiály – steny a strop majú antibakteriálny náter so striebrom, elektrostatická podlaha, pevný statív kompresor s plynmi, anesteziologický prístroj. Všetky tieto vlastnosti, robia zo zariadenia Chirkoz jedno z najmodernejších zariadení svojho druhu na Slovensku.

Klinika vznikla v roku 2004 ako menšie chirurgické centrum. Počas niekoľkých rokov sme zistili, že pacienti sú s našimi službami spokojní a začali sme uvažovať o rozšírení poľa pôsobnosti. Postupne sme pridali do našich služieb i výkony plastickej chirurgie. Rok 2018 bol pre nás prelomový, nakoľko sme sa presťahovali do novovybudovaných priestorov, ktoré ponúkajú dokonalý komfort pre našich pacientov. Podarilo sa tu zriadiť aj jednu z najmodernejších operačných sál na Slovensku spolu s pooperačnými lôžkami. Vďaka nim poskytujeme našim pacientom kompletnú starostlivosť v rámci jednodňovej a plastickej chirurgie v moderných priestoroch, v ktorých sa môžu cítiť maximálne príjemne.

V novovybudovaných priestorov 2-podlažnej budovy u nás nájdete okrem operačnej časti jednodňovej chirurgie, i ambulantnú časť: kožná ambulancia, chirurgická ambulancia, ambulancia estetickej medicíny, ambulancia chirurgie ruky, ambulancia chirurgie konečníka. Všetky ambulancie vedú špičkoví odborníci, ktorí jednotlivé zákroky konzultujú a pomáhajú tým klientom zvoliť najlepšiu metódu ošetrenia na základe osobitej povahy každého prípadu.

Cena za konzultáciu:

  • 20

Zákroky

Recenzie (112)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Veľká spokojnosť s klinikou. Od začiatku až do konca dostávate potrebné informácie. Majú veľmi ľudský prístup, čo sa dnes už len málo vidí. Personál sa vždy stará aby ste sa cítili komfortne. Všetko vám vysvetlia, ak je nejaká komplikácia, tak veľmi...Čítať ďalej

Uzasny pristup uz v prvom kroku-objednanie-dievcata uzasne, sestricka, lekar TOP❤️❤️❤️

Chirkoz Medical Clinic,Bratislava Absolvovala som Bullhorn lip lift a temporálny niťový lifting.MUDr.Štefánik, skvelý prístup, zlaté ruky,nádherný výsledok 🤗🙏 sestrička Radka top🙂🙏a prostredie kliniky - vysoká úroveň ako aj personál veľmi príjemný,u...Čítať ďalej

Chirkoz Medical Clinic
transparent
Chirkoz Medical Clinic · 2. 9. 2022

Ďakujeme krásne za pozitívne hodnotenie.
S pozdravom
Tím Chirkoz medical clinic

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Chirkoz Medical Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (34)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (20)

Videá (5)

Požiadajte Chirkoz Medical Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (26)

Pretrhnuté ušné lalôčky
Odpoveď odborníka · 27. 10. 2018
Dobrý deň prajem. Áno, zašitie pretrhnutých ušných lalokov bežne vykonávame na našej klinike. V prípade, že budete mať o daný zákrok záujem, objednať sa môžte emailom na alebo cez sama cez náš rezervačný systém na našom webe
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Článkov (6)

Labioplastika – úprava pyskov ohanbia

Labioplastika – úprava pyskov ohanbia

Súčasný trend a tiež snaha žien a mužov o dokonalosť a krásu vedie k stále väčšej pozornosti a estetickým úpravám i tých častí svojho tela, ktoré...
13. 7. 2022
Zobraziť ďalšie články

Lekári z pracoviska

MUDr. Allen Dimov

MUDr. Allen Dimov

MUDr. Natália Zaťková Rajniaková

MUDr. Natália Zaťková Rajniaková

MUDr. Jana Kubicová-Košťálová

MUDr. Jana Kubicová-Košťálová

MUDr. Martin Dziuban

MUDr. Martin Dziuban

Požiadajte Chirkoz Medical Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!