Chirkoz Medical Clinic

Chirkoz Medical Clinic

(117 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Kladnianska 38, Bratislava, Bratislavský kraj
Možnosti financovania
Chirkoz Medical Clinic
Chirkoz Medical Clinic
(117 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

Chirkoz Medical Clinic sa zaoberá plastickou chirurgiou, estetickou a kožnou medicínou. Pre klientov je tu naše zdravotnícke stredisko od roku 2004. Ponúkame široké služby estetickej a plastickej chirurgie, ktoré vykonávajú najväčší profesionáli v tejto oblasti. Počas rokov pôsobenia sa klinika stala špičkou medzi zariadeniami s podobným zameraním a oslovuje nielen domácich ale aj zahraničných klientov. Podstúpiť tu môžete zákroky jednodňovej rovnako tak aj viacdňovej chirurgie. Všetky tieto kvality robia z kliniky Chirkoz v Bratislave miesto, ktoré si vyberajú tí najnáročnejší klienti.

Poskytujeme široký diapazón estetických a chirurgických zákrokov. Disponujeme moderne vybudovanými priestormi s operačnou sálou a pooperačnými lôžkami, ktoré spĺňajú najprísnejšie hygienické normy. Na klinike pôsobí špičkový tím plastických chirurgov, dermatovenerológov a sestier s mnohoročnými skúsenosťami. Dôkazom spokojnosti klientov sú výsledky nášho operačného tímu a pozitívne ohlasy pacientov.

Maximálny dôraz kladieme na detailné vysvetlenie predoperačnej a pooperačnej starostlivosti. Venujeme maximálny možný priestor konzultáciám samotného zdravotného, či estetického problému tak, aby bol pacient dostatočne upovedomený o rizikách, ochorenich, či možných riešeniach.

Klinika Chirkoz preto zamestnáva odborníkov, ktorí sa špecializujú na rôzne oblasti estetickej medicíny tak, aby našim pacientom dokázali v každom prípade čo najodbornejšie poradiť. Zároveň sú členovia tímu neustále vzdelávaní tak, aby dokázali vo svojej práci aplikovať tie najmodernejšie techniky a postupy z dynamicky sa meniacej oblasti estetickej a plastickej chirurgie.

Na našej klinike sú klienti v bezpečí a dobrých rukách lekárskeho personálu, ktorý je neustále preškolovaný na najmodernejšie techniky ošetrovania. Využíva k tomu prvotriedne prístroje a postupy, ktoré spája s ľudským a priateľským prístupom. Zároveň personál kliniky dodržiava najprísnejšie hygienické normy a štandardy, čím na klinike vytvára bezpečnú a pokojnú atmosféru.

Klinika je moderne vybudovaná a snaží sa pacientom navodiť pocit, kedy sa cítia ako "doma". Operačná sála je plne vybavená najmodernejšou technológiou, pri výbere ktorej sme si dali záležať. Zároveň sa v nej nachádzajú aj kvalitné materiály – steny a strop majú antibakteriálny náter so striebrom, elektrostatická podlaha, pevný statív kompresor s plynmi, anesteziologický prístroj. Všetky tieto vlastnosti, robia zo zariadenia Chirkoz jedno z najmodernejších zariadení svojho druhu na Slovensku.

Klinika vznikla v roku 2004 ako menšie chirurgické centrum. Počas niekoľkých rokov sme zistili, že pacienti sú s našimi službami spokojní a začali sme uvažovať o rozšírení poľa pôsobnosti. Postupne sme pridali do našich služieb i výkony plastickej chirurgie. Rok 2018 bol pre nás prelomový, nakoľko sme sa presťahovali do novovybudovaných priestorov, ktoré ponúkajú dokonalý komfort pre našich pacientov. Podarilo sa tu zriadiť aj jednu z najmodernejších operačných sál na Slovensku spolu s pooperačnými lôžkami. Vďaka nim poskytujeme našim pacientom kompletnú starostlivosť v rámci jednodňovej a plastickej chirurgie v moderných priestoroch, v ktorých sa môžu cítiť maximálne príjemne.

V novovybudovaných priestorov 2-podlažnej budovy u nás nájdete okrem operačnej časti jednodňovej chirurgie, i ambulantnú časť: kožná ambulancia, chirurgická ambulancia, ambulancia estetickej medicíny, ambulancia chirurgie ruky, ambulancia chirurgie konečníka. Všetky ambulancie vedú špičkoví odborníci, ktorí jednotlivé zákroky konzultujú a pomáhajú tým klientom zvoliť najlepšiu metódu ošetrenia na základe osobitej povahy každého prípadu.

Možnosť videokonzultácie:

 • Nie

Prax:

 • 20 rokov

Poskytujem služby v jazykoch:

 • Deutsch
 • English
 • Italiano
 • Polski
 • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

 • Áno

Akceptované spôsoby platby:

 • Hotovosť
 • Debetná/kreditná karta
 • Bankový prevod
 • Iné

Druh činnosti:

 • Klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Pracovisko:

 • Klinika

Máme k dispozícii pooperačné izby:

 • Áno

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Nie

Poradenstvo pacientovi poskytuje:

 • Špecialista

Ordinačné hodiny:

 • Od 9:00 hod. - 17:00 hod.

Cena za konzultáciu:

 • 30

Hlavné zákroky

Kozmetické ošetrenia

Neinvazívne odstránenie tuku a celulitídy prístrojom ACRYOS je založené na elektro-lipolaserovej terapii, ktorá má kontrolovaný teplotný cyklus. Estetická elektrostimulácia má na telo dvojaký efekt: zvyšuje svalový tonus a tiež pomáha bojovať s celulitídou, pretože stimuluje mikrocirkuláciu a podporuje odvod prebytočných tekutín. Výsledky sú viditeľné už po prvom sedení, pre optimálny efekt odporúčame 5 až 7 sedení s rozostupom 7 až 10 dní.

Dermatológia

Ultherapia je spevnenie a lifting pleti pomocou ultrazvuku bez nutnosti operačného výkonu. Výsledkom je svieži a omladený vzhľad v oblasti tváre a dekoltu. Ultherapia nenarušuje povrch kože avšak pôsobí hlboko do vrstviev kože. Po absolvovaní ultherapie sa v pokožke začne obnovovať tkanivo a stimulovať nová produkcia kolagénu, vďaka čomu sa vytvára liftingový efekt. Ošetrením sa dá dosiahnuť lifting tváre a tiež oblasti krku, a tiež spevnenie pokožky v oblasti pod bradou a jemný brow lift.

Estetická medicína

AQUASHINE je injekčný biostimulátor na báze kyseliny hyalurónovej, peptidov a inovatívnych účinných látok. Má liftingové a relaxačné účinky, vďaka čomu je účinný proti známkam starnutia do hĺbky pokožky. Koriguje mnoho známok starnutia súčasne - hydratuje pokožku, má efekt botulotoxínu bez jeho použitia, dokáže predĺžiť výsledok botulotoxínu, regeneruje pokožku, omladzuje a spevňuje pleť, minimalizuje vzhľad vrások.

Plastická chirurgia

Brachioplastika sa zaraďuje medzi plastické operácie jednodňovej chirurgie, ktorá odstráneni previsnutú kožu na ramenách a ramená vytvaruje. Jazvy nie sú v bežnom živote príliš viditeľné, rezy sú vedené na vnútornej strane ramien. Brachioplastika môže byť kombinovaná aj s liposukciou ramien. Operácia trvá 1 až 1,5 h a je potrebná celková anestézia.

Recenzie (117)

5.0
117 Recenzií · 100% odporúča
Kryolipolýza

Tutto perfetto grazie di cuore

Laserová epilácia

Laserová epilácia ma zbavila nadmerného ochlpenia na lýtkach a bikinách. Keby som o tomto zákroku vedela určite prídem skôr. Ďakujem velmi milej pani Majke Drápalovej, ktorá má profesionálny prístup ku svojim klientom a trpezlivosť pri epilácii. Stač...Čítať ďalej

Chirkoz Medical Clinic
Chirkoz Medical Clinic · 20. 2. 2024

Ďakujeme veľmi pekne . Vážime si vaše kladného hodnotenie a spokojnosť .

Kyselina hyalurónová

Velka spokojnost 🥰 co sa tyka pier kysel.hyalun.žiadne hrčky.. Marek Sefanik je topka, som rada ze som ho našla, robi dokonale.. 😊

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (6)

Videá (6)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Ušné laloky - zmenšenie
Odpoveď odborníka · 23. 4. 2019
Dobrý deň vám prajem, samozrejme pri zákroku je možné zmenšiť resp."upraviť" aj ušné laloky. S pozdravom Tím Chirkoz medical clinic
Zväčšovanie xantelaziem
Odpoveď odborníka · 14. 1. 2019
Áno, je to možné pri priberaní pacienta. Xantelazmy sa môžu naliať vodou a zväčšiť tak svoj objem. Ak sa ale xantelazmy odstránia, nezvyknú sa obvykle vrátiť. MUDr. Jana Košťálová, plasticko-estetická klinika Chirkoz

Článkov (6)

Labioplastika – úprava pyskov ohanbia

Labioplastika – úprava pyskov ohanbia

Súčasný trend a tiež snaha žien a mužov o dokonalosť a krásu vedie k stále väčšej pozornosti a estetickým úpravám i tých častí svojho tela, ktoré...
13. 7. 2022
Zobraziť ďalšie články

Lekári z pracoviska

MUDr. Allen Dimov

MUDr. Allen Dimov

MUDr. Natália Zaťková Rajniaková

MUDr. Natália Zaťková Rajniaková

MUDr. Jana Kubicová-Košťálová

MUDr. Jana Kubicová-Košťálová

MUDr. Martin Dziuban

MUDr. Martin Dziuban

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.