MUDr. Ján Lehocký

MUDr. Ján Lehocký

(2 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
M.M.Hodzu 10, Zvolen, Banskobystrický kraj
MUDr. Ján Lehocký
MUDr. Ján Lehocký
(2 Recenzie)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Ján Lehocký je špecialistom v oblasti operácií rázštepových chýb, ktoré sú vykonávané iba na Klinike plastickej chirurgie pri Slovenskej zdravotníckej univerzite v Banskej Bystrici.

Po ukončení vysokoškolského štúdia na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave pracoval MUDr. Ján Lehocký na chirurgickom oddelení KÚNZ pri Fakultnej nemocnici s poliklinou F.D Roosevelta v Banskej Bystrici. Po úspešnom absolvovaní atestácie z oblasti plastickej chirurgie sa v roku 1993 stal primárom oddelenia plastickej chirurgie.

MUDr. Ján Lehocký počas svojho pôsobenia ako plastický chirurg absolvoval zahraničnú stáž v NASHVILLE a získal niekoľko vzácnych ocenení. V roku 1997 bol ocenený hneď dvakrát. Získal striebornú medailu za rozvoj plastickej chirurgie na Slovensku a bol vymenovaný za krajského odborníka pre Ministerstvo zdravotníctva v oblasti plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie.

V roku 2007 sa stal prednostom kliniky plastickej chirurgie pri SZU, pričom už o niekoľko rokov neskôr obdržal bronzovú medailu z rúk Slovenskej lekárskej spoločnosti a získal titul Sodálem Honoris Causa.

Plastický chirurg MUDr. Ján Lehocký je súčasťou tímu odborníkov v súkromnom zdravotníckom zariadení MEDICENTRUM s.r.o. so sídlom vo Zvolene. Okrem služieb v oblasti plastickej chirurgie zahŕňa toto centrum aj pracovisko jednodňovej chirurgie, estetickej dermatológie, ortopédie a cievnu ambulanciu.

Vo svojej práci sa zameriava na mikrochirurgické zákroky, konkrétne replantácie. Vzhľadom na náročnosť týchto zákrokov sú vykonávané iba na dvoch klinikách plastickej chirurgie na Slovensku, v Bratislave a Banskej Bystrici. Replantácia zahŕňa operačný postup, ktorého výsledkom nie je len revaskularizácia (obnovenie krvného toku v amputovanej časti), ale aj rekonštrukcia jednotlivých funkcií amputovanej končatiny.

MUDr. Ján Lehocký pracuje ako plastický chirurg na Klinike plastickej chirurgie na Námestí Ludvíka Svobodu 3865/1, 974 01 v Banskej Bystrici. Taktiež je garantom plastickej chirurgie v zariadení MEDICENTRUM, ktoré sa nachádza na ul. Michala Miloslava Hodžu 10, 960 01 vo Zvolene.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Dermatológia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Kozmetické ošetrenia

Recenzie (2)

5.0
2 Recenzie · 100% odporúča

Vynikajúci odborník, empatický lekár, dobrý človek! Ďakujem, Mgr. Brázdilová

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (1)

Perfektny operacny zakrok

Perfektny doktor. Operoval na Slovensku moju priatelku z Anglicka. Ludsky pristup, odborna sposobilost, perfektny operacny zakrok, ktory pochavalili aj v zahranici. Vzdy bol s nami v kontakte a ma aj dobry zmysel pre humor. Vrelo odporucam kazdemu....

Čítať ďalej

Obrázky (3)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.