Prof. MUDr. Michal Brozman, DrSc.

Prof. MUDr. Michal Brozman, DrSc.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Líščie údolie 57, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Prof. MUDr. Michal Brozman, DrSc.
Prof. MUDr. Michal Brozman, DrSc.
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Prof. MUDr. Michal Brozman, DrSc je plastický chirurg pôsobiaci na oddelení Plastickej chirurgie v Bratislave. Vykonáva široké spektrum zákrokov plastickej a estetickej chirurgie, ktoré sú odborne konzultované aj s ďalšími špecialistami napríklad z oblasti dermatológie. Vďaka svojej dlhoročnej praxi patri Prof. MUDr. Michal Brozman, DrSc. medzi najskúsenejších odborníkov v oblasti plastickej chirurgie na Slovensku. Počas svojho pôsobenia pomohol mnohým pacientov, ktorí oceňujú jeho odborný aj ľudský prístup.

Vďaka širokému zameraniu Prof. MUDr. Michala Brozmana, DrSc. tak môžete u neho podstúpiť takmer všetky zákroky plastickej a estetickej medicíny. Medzi tie najvyhľadávanejšie patria predovšetkým korekcie jaziev, odstraňovanie znamienok, výrastkov, bradavíc cievok a iných kožných derivátov. Všetky tieto zákroky sú uskutočňované prostredníctvom moderných zariadení s dôrazom na odbornosť a dlhoročnú prax.

Medzi ďalšími úkonmi jednodňovej estetickej medicíny môžete v portfóliu Prof. MUDr. Michala Brozmana, DrSc. nájsť aj chemický peeeling tváre, vyplňovanie vrások prostredníctvom botulotoxínových injekcií, vyhladzovanie mimických vrások, brúsenie kože tváre (dermabrázia) či liečba kŕčových žíl prostredníctvom kompresnej techniky. Tieto úkony si našli veľkú obľubu u pacientov, ktorí chcú dosiahnuť rýchli výsledok a boja sa operácií a možných pooperačných komplikácií.

Ďalšie zákroky, ktoré je možné u doktora Prof. MUDr. Michala Brozmana, DrSc. podstúpiť, patria úkony plastickej a estetickej chirurgie. Patria tu korekcie a modelácie pier, prsníkov, uší nosa, Face lifting, ale aj odstraňovanie tukov pomocou liposukcie.Tieto zložitejšie úkony sa väčšinou vykonávajú v čiastočnej alebo celkovej anestézií a sú spojené s nutnosťou hospitalizácie pacienta.

Prof. MUDr. Michal Brozman, DrSc. pracuje v Neštátnej ambulancii plastickej a estetickej chirurgie na Poliklinike v Karlovej Vsi. Moderne vybavené prostredie zodpovedá všetkým štandardom a normám, ktoré určuje Slovenská republika a EÚ.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.