Zväčšenie prsníkov z B na C/D

Lucisko

Ahoj :)
Ak hľadáte skvelého odborníka a zároveň lekára s ľudským a citlivým prístupom, tak pán MuDr.Očenáš je najlepšia voľba. Vie skvele poradiť, všetko vysvetliť s neskutočným pokojom, nemáte pocit, že sa Vás už chce zbaviť a že to robí ako na ,,pásovej výrobe,,. Ja som s jeho prácou neskutočne spokojná.
Moje prsia boli take B-čka (výšku mám 175 cm a váhu 62kg). Skášali sme 3 druhy implantátov a to 320 ml 375ml a 415ml. Pán doktor odporúčal, nakoľko som vysoká baba :) 375-415ml nakoľko naozaj tie 320ml by na mne neboli poznať, alebo resp boli, ale každá žena, ktorá chce podstúpiť takúto operáciu (aspoň ja to tak vnímam) sa chce cítiť ako ŽENA a mať krásne plné prsia. Sám vie ako odborník skonštatovať, čo sa Vám hodí, premeria si postavu a vie naozaj profesionálne zhodnotiť čo sa ku Vašej postave hodí a ako to bude vyzerať. Rozhodla som sa pre 415ml. Som pol roka po operácii, dnes som sa vrátila z kontroly a som nesmierne šťastná a spokojná :). Teší ma každý jeden pohľad do zrkadla, teší ma si vyberať spodné prádlo, nakoľko teraz mi každá podprsenka krásne sedí. Je to skvelý pocit a ak máte možnosť niečo takéto podstúpiť, choďte do toho!
Čo sa týka bolesti, tak ja som bola presne ten typ, ktorý sa na operáciu veľmi tešil :-D sama som nadšene a šťastne vyliezla na operačný stôl, neskutočne sa tešila a kolegynka na izbe to zase znášala hrozne. No po prebudení, sa nám role trošku vymenili. Ja som sa zobudila s naozaj veľkými bolesťami, nebudem klamať a kolegynka, ktorej bolo pred operáciou zle už pár hodín po operácii lozila po izbe :-D. Bolesti u mňa také tie kritické trvali asi dva dni....ale už potom ustupovali. Je to naozaj individuálne, ale či by som do toho znova išla? Nepochybne áno, neľutujem!!!! :)

Zobraziť príspevky1 Skryť príspevky1
MUDr. Milan Očenáš

Dobry den, ďakujeme veľmi pekne za toto Vaše krásne hodnotenie! Tešíme sa, že naše klientky odchádzajú spokojné. Každopádne, Váš pozitívny prístup a aktívna spolupráca( dodržanie pooperačného režimu a nosenie el.podprsenky)prispel ku peknému konečnému efektu. Veľmi by nás potešilo, keby ste nám poslala fotku dekoltu v plavkách alebo v podprsenke. Mnoho klientiek, ktoré prídu na konzultáciu sa pýta aj na fotografie a tiež zn.Nagor má svoju stránku kde je dobré zverejniť fotku a hodnotenie. Veľmi tým pomôžete klientkám, ktoré nie sú až tak odvážne ako Vy😉 a váhajú, čím sa ich rozhodnutie predlžuje. Pravdaže, bezpochyby takéto rozhodnutie treba dobre premyslieť. Užívajte si krásne leto a ďakujeme, že ste nám prejavila dôveru a stala sa tak našou milou klientkou! 😊

Prikladám fotky pred a po 😊 Čo poviete?…

Lucisko

Prikladám fotky pred a po 😊
Čo poviete? Riadny rozdiel!

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí