Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Slavka Slaninová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Slavka Slaninová

Motto:

Špecialistka na aplikáciu výplňových materiálov.

Uvítanie

MUDr. Slaninová je absolventkou vysokoškolského štúdia na 3. Lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe. Už ako študentka si uvedomovala dôležitosť zahraničných skúseností, vzhľadom k tomu strávila jeden rok v Španielsku, konkrétne na Univesidad de Lleida. V roku 2014 začala pracovať vo Fakultnej nemocnici Královské Vinohrady, pričom o rok neskôr sa jej pracoviskom stala súkromná očná klinika Gemini so sídlom v Prahe.

Aktuálnym pracoviskom MUDr. Slaninovej je súkromné Centrum estetickej medicíny – MediEsté, ktoré sa špecializuje na aplikáciu výplňových materiálov, najčastejšie botulotoxínu, pričom tím kvalifikovaných odborníkov využíva moderné liečebné metódy, s ktorými dosahujú u klientov výborné výsledky.

Prvoradým cieľom a zároveň aj najlepšou satisfakciou pre lekárov z MediEsté je spokojný pacient, ktorý sa nebojí zariadenie navštíviť znova a šíriť o ňom dobré meno aj medzi svojími priateľmi. Vrátane dôkladnej starostlivosti kvalifikovaných sestier je tiež samozrejmosťou príkladná čistota zariadenia, ktorá spĺňa tie najprísnejšie hygienické kritériá.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Aplikácia botulotoxínu, použitie laserovej techniky počas dermatologických zákrokov či liečba nadmerného potenia sú oblasti, na ktoré je MUDr. Slaninová odborníčka. Potvrdzujú to viaceré certifikáty z odborných kurzov a školení, ktorých je držiteľkou.

Veľmi nepríjemným, avšak častým problémom, trápiacim široké spektrum populácie, je nadmerné potenie, negatívne ovplyvňujúce psychiku jednotlivca. Ten sa v porovnaní so zdravými ľuďmi potí približne až päťkrát viac, nielen počas fyzickej aktivity, ale aj v situáciách, ktoré nie sú fyzicky náročné (sedenie pri počítači, u lekára a pod.). Botulotoxín je prírodná látka so schopnosťou účinne zamedziť prenikaniu nervových vzruchov do potných žliaz či už v podpazuší, alebo na dlaniach. K hlavným benefitom tohto injekčného zákroku patrí krátka doba trvania približne 10 -15 minút, a tiež aj bezbolestný priebeh bez nutnosti podania lokálneho anestetika.

Naša ordinácia/klinika

Ambulanciu MUDr. Slávky Slaninovej nájdete v priestoroch MEDICENTRUMU na Hviezdoslavovej 469/33 v Rimavskej Sobote.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Injekčné výplne Od 75 € Do 135 €
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej) Od 75 € Do 135 €
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia) Od 150 €
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom Od 150 €
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk) Od 35 €
Miniinvazivní facelifting (Prophilo) 2ml Od 165 €
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu Od 75 €
Operácia pier (Augmentácia) Od 75 € Do 135 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Hviezdoslavova 469/33
979 01 Rimavska Sobota
Slovenská republika