MUDr. Slavka Slaninová

MUDr. Slavka Slaninová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Hviezdoslavova 469/33, Rimavská Sobota, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
MUDr. Slavka Slaninová
MUDr. Slavka Slaninová
Žiadne recenzie

Informácie

  • 463 návštev profilu

MUDr. Slaninová je absolventkou vysokoškolského štúdia na 3. Lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe. Už ako študentka si uvedomovala dôležitosť zahraničných skúseností, vzhľadom k tomu strávila jeden rok v Španielsku, konkrétne na Univesidad de Lleida. V roku 2014 začala pracovať vo Fakultnej nemocnici Královské Vinohrady, pričom o rok neskôr sa jej pracoviskom stala súkromná očná klinika Gemini so sídlom v Prahe.

Aktuálnym pracoviskom MUDr. Slaninovej je súkromné Centrum estetickej medicíny – MediEsté, ktoré sa špecializuje na aplikáciu výplňových materiálov, najčastejšie botulotoxínu, pričom tím kvalifikovaných odborníkov využíva moderné liečebné metódy, s ktorými dosahujú u klientov výborné výsledky.

Prvoradým cieľom a zároveň aj najlepšou satisfakciou pre lekárov z MediEsté je spokojný pacient, ktorý sa nebojí zariadenie navštíviť znova a šíriť o ňom dobré meno aj medzi svojími priateľmi. Vrátane dôkladnej starostlivosti kvalifikovaných sestier je tiež samozrejmosťou príkladná čistota zariadenia, ktorá spĺňa tie najprísnejšie hygienické kritériá.

Aplikácia botulotoxínu, použitie laserovej techniky počas dermatologických zákrokov či liečba nadmerného potenia sú oblasti, na ktoré je MUDr. Slaninová odborníčka. Potvrdzujú to viaceré certifikáty z odborných kurzov a školení, ktorých je držiteľkou.

Veľmi nepríjemným, avšak častým problémom, trápiacim široké spektrum populácie, je nadmerné potenie, negatívne ovplyvňujúce psychiku jednotlivca. Ten sa v porovnaní so zdravými ľuďmi potí približne až päťkrát viac, nielen počas fyzickej aktivity, ale aj v situáciách, ktoré nie sú fyzicky náročné (sedenie pri počítači, u lekára a pod.). Botulotoxín je prírodná látka so schopnosťou účinne zamedziť prenikaniu nervových vzruchov do potných žliaz či už v podpazuší, alebo na dlaniach. K hlavným benefitom tohto injekčného zákroku patrí krátka doba trvania približne 10 -15 minút, a tiež aj bezbolestný priebeh bez nutnosti podania lokálneho anestetika.

Ambulanciu MUDr. Slávky Slaninovej nájdete v priestoroch MEDICENTRUMU na Hviezdoslavovej 469/33 v Rimavskej Sobote.

Obrázky (2)

Požiadajte MUDr. Slavka Slaninová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!