MUDr. Milan Gajdoš MPH

MUDr. Milan Gajdoš MPH Premium

(11 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 21 hodín
MUDr. Milan Gajdoš MPH Premium
(11 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
 • Navštíviť web
 • 7087 návštevy profilu

Štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte UK v Bratislave úspešne absolvoval v roku 1990. Svoju kariéru urológa začal MUDr. Gajdoš bezprostredne po promócii na Urologickej klinike LF Univerzity Komenského a Slovenskej zdravotníckej univerzity.

Počas práce v ambulancii sa však neprestal vzdelávať, vďaka čomu v roku 1994 získal atestáciu I. stupňa so zameraním na urológiu. O pár rokov neskôr k nej pribudla aj ďalšia atestácia II. stupňa taktiež z urológie. Nemožno opomenúť ani absolvovanie skúšok na škole Verejného zdravotníctva a ziskanie titulu MPH. Sériu odborných vzdelávaní uzatvára kurz sexuológie, ktorého sa MUDr. Gajdoš tiež zúčastnil.

MUDr. Gajdoš vzdelávanie dopĺňal aj získavaním praktických zručností na zahraničných klinikách. V roku 1993 strávil pol roka v Institut Mutualiste Montsouris v Paríži, kde mal možnosť spolupracovať so známym profesorom Vallancienom. Francúzsko však nebola jediná krajina, ktorú navštívil. V roku 2001 k nej pribudla aj Brazília, konkrétne Clinica Dual v Sao Paolo.

MUDr. Milan Gajdoš MHP je v súčasnosti členom tímu lekárov pracoviska Centra laserovej medicíny a urológie v Bratislave a pracoviska LAUROS v Piešťanoch. Vytvoril interdisciplinárny team urológa a plastického chirurga na klinike FRAIS. Prioritne sa zameriava na výkony genitálnej estetiky, andrológie a sexuológie / zväčšovanie penisu, obriezky, skrotoplastiky, laserové zákroky na penise, vazektómie, implantácie protéz semenníkov a penisu, mikrochirurgické operácie varikokél. U pacientiek sa sústreďuje na operačnú a laserovú liečbu inkontinencie moču, laserovú vaginálnu rejuvenizáciu a komplexné omladzovacie procedúry ženského genitálu vrátane augmentácie pyskov ohambia.

Urologické a sexuologické pracovisko pokrýva nielen ambulantnú, ale aj operačnú liečbu urologických a adrologicko-sexuologických ochorení a problémov genitálnej estetiky oboch pohlaví. K službám pracoviska však patrí tiež diagnostika a liečba porúch plodnosti. Vzhľadom na charakter spomínaných ochorení je diskrétnosť a osobný prístup tak lekára, ako i ďalšieho zdravotníckeho personálu samozrejmosťou.

MUDr. Milan Gajdoš MPH je jediným špecialistom na oblasti genitálnej estetiky na Slovensku, ktorý je členom medzinárodnej spoločnosti pre Estetickú genitálnu chirurgiu a sexuológiu.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

 • 1993

Certifikáty

 • Urológia

Členstvá:

 • European Association of Urology EAU

Pracovný tím:

 • 11-20 zamestnancov

Pracovisko:

 • Centrum

Skúsenosti:

 • >10 rokov

Možnosť konzultácie v jazyku:

 • Slovenčina
 • Angličtina
 • Ruština
 • Nemčina

Máme k dispozícii pooperačné izby:

 • Áno

Cena za konzultáciu:

 • 50

Zákroky

Operácie intímnych partií

Vaginoplastika

Laserová rejuvenizácia pošvy INTIMALASE a augmentácia pyskov ohanbia kyselinou hyalurónovou poskytne kompletné a ihneď viditeľné omladenie intímnych partií dámy
Od: 300 € do 900 €

Obriezka

Obriezka vykonávaná skúseným lekárom špecialistom, ktorý vykonal 6 000 obriezok. Možnosť čiastočnej alebo úplnej obriezky. U dospelých vykonávame obriezku obvykle v miestnom znecitlivení. U detí , ale aj u dospelých mužov je možné obriezku vykonať aj v celkovej anestézii / umelom spánku /.
Od: 600 € do 950 €

Zväčšenie penisu

Neinvazívne, bezpečné, lekárom vykonané, okamžité a ihneď viditeľné a ambulantné riešenie problémov s malým penisom. Úplné informácie nájdete na našej stránke www.lauros.sk.
Od: 2.600 € do 6.000 €

Operácie intímnych partií

Vazektómia non-scalpel technikou. Ide o sterilizáciu muža mikrochirurgickou technikou bez použitia skalpela. Zákrok trvá do 15 minút, nevyžaduje narkózu iba miestne znecitlivenie . Po zákroku je možné ísť ihneď do práce

Recenzie (11)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Pohoda. Za mňa to bolo naplánované ideálne a rýchlo prevedené. Niet čo vytknúť.

Nechcel som veriť že zákrok bude bezbolestný, ale naozaj bol bezbolestný. Naviac to prebehlo tak rýchlo, že som sa nestihol ani poďakovať a riadne rozlúčiť. Takže ďakujem ešte raz. Chodím málo po doktoroch, ale vedieť, že to je všade tak ako na te...Čítať ďalej

Augmentačná a redukčná labioplastika, MUDr. Gajdoš, Bratislava, odporúčam po každej stránke

Laserové odstránenie rozšírených žiliek u MUDr. Gajdoša, Bratislava, som veľmi spokojná

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Milan Gajdoš MPH o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (7)

Hojenie po obriezke úplne super

Som 3dni po zákroku . Hojenie úplne super, žiadne krvácanie . Pán doktor všetko vysvetli ako ranu ošetrovať Atd . Celkový dojem zo zákroku je super . Vždy som si myslel, že to bude viac bolestivé, popravde som necítil nič. Trochu budete cítiť...

Čítať ďalej
Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (18)

Požiadajte MUDr. Milan Gajdoš MPH o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (5)

Požiadajte MUDr. Milan Gajdoš MPH o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!