MUDr. Kitti Máčadiová

MUDr. Kitti Máčadiová Premium

(88 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Gajova 2, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 3 hodín
MUDr. Kitti Máčadiová Premium
(88 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 599 návštev profilu

Strediskom vysokoškolského štúdia MUDr. Mačádiovej bola Lekárska fakulta Univerzity Komenského, kde úspešne ukončila odbor všeobecné lekárstvo. Študentskú stáž strávila na dermatovenerologickom oddelení vo FNsP Nové Zámky. V priebehu svojej profesijnej kariéry mala možnosť pracovať so špičkovými dermatológmi na mnohých prestížnych klinikách v Bratislave. Taktiež nemožno opomenúť ani významnú spoluprácu s farmaceutickými a kozmetickými gigantmi, konkrétne Biodermou, Galdermou a v neposlednom rade aj spoločnosťou Phyris.

Svoj záujem o aktuálne trendy a inovatívne liečebné metódy v dermatológii potvrdzuje účasťami na odborných seminároch a kongresoch. O získaných poznatkov následne informuje tak odbornú, ako aj laickú verejnosť vo forme príspevkov v odborných či spoločenských časopisoch.

Aktuálnym pracoviskom MUDr. Mačádiovej je Klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie YES VISAGE, kde zastáva pozíciu dermatologičky a zároveň aj odborníčky na anti-agingovú medicínu. Klinika YES VISAGE sa môže pochváliť pobočkami nielen na Slovensku, ale i v Českej republike, vzhľadom k tomu suverénne patrí medzi najväčšie kliniky so špecializáciou na estetickú medicínu. Vrátane nej však v ponuke služieb nájdete aj dermatologické a plasticko-chirurgické zákroky.

Za kvalitou poskytovaných služieb stojí výborný kolektív lekárov a vždy nápomocných zdravotných sestier. Samozrejme, nezaostáva ani materiálne technologické vybavenie jednotlivých pracovísk. V prípade, že si zákrok vyžaduje hospitalizáciu pacienta, klinika ponúka nadštandardne zariadené izby poskytujúce maximálny komfort a súkromie.

MUDr. Mačádiová sa na klinike YES VISAGE venuje pacientom s kožnými ochoreniami, pričom sa tiež zameriava na aplikáciu injekčných výplní, botulotoxínu, mezonití či injekčnú lipolýzu. Do jej portfólia zákrokov však patrí tiež niťový lifting, mezoterapia, chemický peeling a plazmaterapia.

MUDr. Kitty Mačádiová má ambulanciu v súkromnej klinike YES VISAGE v Bratislave. Na úvodnú konzultáciu sa môžu pacienti objednať telefonicky, ale i online na oficiálnej stránke kliniky.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Recenzie (88)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Po operácii brucha na klinike Yes visage som si u pani doktorky dávala vyhladiť jazvu. Je to veľmi milá pani doktorka. Jazva pekne zosvetlila a vidieť ju minimálne.

U pani doktorky som bola na vyhladení strií ktoré mi zostali po pôrode. Ešte kým som ich mala čerstvé tak som podstúpila zákrok. Strie sice úplne nezmizli ale ten rozdiel je úžastný.

Šikovná pani doktorka, vie poradiť s úsmevom. Zatiaľ som bola len spokojná.

Pani doktorka je sympatická a veľmi príjemná. Poradila mi čo mi najviac pomôže na moju unavenú tvár plnú vrások. A mala pravdu. Zákrok dopadol super a ja sa nejdem na seba vynadívať.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Kitti Máčadiová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (25)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (11)

Videá (1)

Požiadajte MUDr. Kitti Máčadiová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!