Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Chirdia? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Chirdia

Uvítanie

Chirdia s.r.o., je neštátne zdravotnícke zariadenie poskytujúce služby jednodňovej chirurgie. Založené bolo v roku 2005 v Bánovciach nad Bebravou, odkiaľ sa v roku 2012 presunulo do Trenčína. Dnes nájdete ambulanciu Chirdia na ulici Halalovka 61, v priestoroch nekdajšej lekárne na sídlisku Juh, ktoré dostali nový facelift od slovenského graffity umelca s prezývkou Nomad.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Chirdia sa zameriava na zákroky všeobecnej i úrazovej jednodňovej chirurgie, a ortopédie.

Zákroky jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbore chirurgia

Do zoznamu zákrokov spadajúcich pod zákroky jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbore chirurgie patria diagnostické biopsie kože, podkožia a svalov, odstránenie zhubných i nezhubných nádorov kože, podkožia a svalov, odstránenie lymfatických uzlín, gangliómu, nezhubných nádorov prsných žliaz, a operácie varixov dolných končatín.

Zákroky jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbore ortopédie a traumatológie

Chirdia ponúka široké spektrum zákrokov jednodňovej ortopédie a traumatológie. Využitím sonografu a viacúčelového prístroja ETIUS ULM liečia ochorenia pohybového aparátu, zmierňujú bolesti kĺbov, svalov a chrbtice, liečia omrzliny, poruchy prekrvenia, pourázové stavy alebo tiež liečia reumatickú artritídu.

Pri chronických alebo akútnych zápaloch šliach a väzov, športových ochoreniach úponov, šliach a väzov, či ak máte tenisový či golfový lakeť, môžete podstúpiť terapiu autológnou kondiciovanou plazmou (ACP). Okrem toho sa liečba krvnou plazmou využíva i pri liečbe artrózy, chonromalácie, chondropatie, či defektov chrupaviek.

V zariadení Chirdia môžete podstúpiť i ambulantnú infúznu liečbu na posilnenie Vášho zdravotného stavu. Táto liečba je vhodná pokiaľ trpíte poruchami imunity, prekrvenia končatín, poruchami sluchu, pamäti, chronických závratoch, alebo osteoporózou.

V zariadení Chirdia je možné podstúpiť i artroskopické operácie kĺbov kolien, ramien, lakťov, zápästí a členkov. Artroskopická operácia kĺbov je najmodernjšia diagnostická a terapeutická metóda, ktorej nespornou výhodou je rýchla rekonvalescencia, minimálna jazva po zákroku, značne nižšia pooperačná bolesť, minimálne riziko infekcie a poškodenia zdravých tkanív. Okrem toho môžete podstúpiť i laparoskopiu hernie a žlčníka, ktoré sú dva najčastejšie laparoskopické zákroky.

Naša klinika

Zariadenie jednodňovej chirurgie Chirdia a personál zariadenia si kladie na prvé miesto pri výkone svojej práce Vašu spokojnosť a zdravie. Všetky úkony a zákroky vykonávajú v maximálne čistom, sterilnom prostredí, využívajúc pri tom tie najkvalitnejšie prístroje a vybavenie. V rodinnom prostredí a v starostlivosti profesionálneho personálu sa budete pri návšteve zariadenia cítiť maximálne komfortne.

Chirdon je členom Slovenskej asociácie jednodňovej chirurgie. Zariadenie má zmluvný vzťah so všetkými zdravotnými poisťovňami v Slovenskej republike.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Liečba kŕčových žíl varixov
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov Od 50 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Halalovka č.61
911 01 Trenčín
Slovenská republika

Ste Chirdia? Ak sa táto prezentácia týka vás nebo vašeho pracoviska a prajete si prezentáciu upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás
Informácie na tejto stránke nie sú overené a môžu byť nepresné. Ak sú tu chyby, prípadne sa jedná o vašu prezentáciu lekára alebo pracoviska a chcete ju upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás.