Chirdia

Chirdia

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Halalovka č.61, Trenčín, Trenčiansky kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
Chirdia
Chirdia
Žiadne recenzie

Informácie

  • 104 návštev profilu

Chirdia s.r.o., je neštátne zdravotnícke zariadenie poskytujúce služby jednodňovej chirurgie. Založené bolo v roku 2005 v Bánovciach nad Bebravou, odkiaľ sa v roku 2012 presunulo do Trenčína. Dnes nájdete ambulanciu Chirdia na ulici Halalovka 61, v priestoroch nekdajšej lekárne na sídlisku Juh, ktoré dostali nový facelift od slovenského graffity umelca s prezývkou Nomad.

Chirdia sa zameriava na zákroky všeobecnej i úrazovej jednodňovej chirurgie, a ortopédie.

Zákroky jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbore chirurgia

Do zoznamu zákrokov spadajúcich pod zákroky jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbore chirurgie patria diagnostické biopsie kože, podkožia a svalov, odstránenie zhubných i nezhubných nádorov kože, podkožia a svalov, odstránenie lymfatických uzlín, gangliómu, nezhubných nádorov prsných žliaz, a operácie varixov dolných končatín.

Zákroky jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbore ortopédie a traumatológie

Chirdia ponúka široké spektrum zákrokov jednodňovej ortopédie a traumatológie. Využitím sonografu a viacúčelového prístroja ETIUS ULM liečia ochorenia pohybového aparátu, zmierňujú bolesti kĺbov, svalov a chrbtice, liečia omrzliny, poruchy prekrvenia, pourázové stavy alebo tiež liečia reumatickú artritídu.

Pri chronických alebo akútnych zápaloch šliach a väzov, športových ochoreniach úponov, šliach a väzov, či ak máte tenisový či golfový lakeť, môžete podstúpiť terapiu autológnou kondiciovanou plazmou (ACP). Okrem toho sa liečba krvnou plazmou využíva i pri liečbe artrózy, chonromalácie, chondropatie, či defektov chrupaviek.

V zariadení Chirdia môžete podstúpiť i ambulantnú infúznu liečbu na posilnenie Vášho zdravotného stavu. Táto liečba je vhodná pokiaľ trpíte poruchami imunity, prekrvenia končatín, poruchami sluchu, pamäti, chronických závratoch, alebo osteoporózou.

V zariadení Chirdia je možné podstúpiť i artroskopické operácie kĺbov kolien, ramien, lakťov, zápästí a členkov. Artroskopická operácia kĺbov je najmodernjšia diagnostická a terapeutická metóda, ktorej nespornou výhodou je rýchla rekonvalescencia, minimálna jazva po zákroku, značne nižšia pooperačná bolesť, minimálne riziko infekcie a poškodenia zdravých tkanív. Okrem toho môžete podstúpiť i laparoskopiu hernie a žlčníka, ktoré sú dva najčastejšie laparoskopické zákroky.

Zariadenie jednodňovej chirurgie Chirdia a personál zariadenia si kladie na prvé miesto pri výkone svojej práce Vašu spokojnosť a zdravie. Všetky úkony a zákroky vykonávajú v maximálne čistom, sterilnom prostredí, využívajúc pri tom tie najkvalitnejšie prístroje a vybavenie. V rodinnom prostredí a v starostlivosti profesionálneho personálu sa budete pri návšteve zariadenia cítiť maximálne komfortne.

Chirdon je členom Slovenskej asociácie jednodňovej chirurgie. Zariadenie má zmluvný vzťah so všetkými zdravotnými poisťovňami v Slovenskej republike.

Obrázky (10)

Požiadajte: Chirdia o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!