MUDr. Ján Sekáč

MUDr. Ján Sekáč

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Mojmírova 8, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
MUDr. Ján Sekáč
MUDr. Ján Sekáč
Žiadne recenzie

Informácie

  • 156 návštev profilu

Štátne skúšky v odbore všeobecné lekárstvo MUDr. Sekáč úspešne absolvoval v roku 1996 na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. V štúdiu ďalej pokračoval atestačnou skúškou I. stupňa so zameraním na ortopédiu. Na tú o pár rokov neskôr, v roku 2003 nadviazal atestáciou II. stupňa taktiež z ortopédie. Tu však vzdelávanie pána doktora Sekáča nekončí. Neustále sa zúčastňuje odborných kurzov a školení, kde si osvojuje najnovšie medicínskej trendy z ortopédie. Jedným z takýchto vzdelávaní bol kurz USG pohybového aparátu, ktorého sa zúčastnil v Prahe. V oblasti Kinesiotapingu sa zas vzdelával na odbornom školení v Bratislave.

Svoju pracovnú kariéru odštartoval na Klinike ortopédie a traumatológie pohybového ústrojenstva v Košiciach, kde najskôr pracoval na pozícii sekundárneho lekára a neskôr ako lekár v rámci jednodňovej operačnej liečby. Zároveň, počas práce na klinike navštívil v rámci odbornej stáže Kliniku plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie, ktorá je súčasťou známej nemocnice sv. Anny v Brne. V tom istom roku doplnil kolektív lekárov v Replantačnom tíme zriadenom v UN L. Pasteura. Tam sa zameral na replantáciu horných končatín po amputácii.

K súčasným pracoviskám MUDr. Jána Sekáča patrí Centrum plastickej chirurgie a estetiky – Gévé klinika a Poliklinika Procare v Košiciach, kde zároveň zastáva funkciu odborného garanta pre oblasť jednodňovej operačnej liečby ortopedických ochorení. V roku 2007 si MUDr. Sekáč taktiež založil súkromnú ortopedickú ambulanciu ORTO-Via spol. s.r.o, v ktorej pomáha pacientom dodnes.

MUDr. Sekáč sa výrazným spôsobom podieľal na zavádzaní inovatívnych liečebných metód pri liečbe rôznych ochorení pohybového aparátu. Jednou z takýchto metód, ktorej sa stal priekopníkom bola aplikácia krvnej plazmy bohatej na trombocyty a ďalšie hojivé látky do postihnutej oblasti. Na stanovenie diagnózy využíval modernú, bezbolestnú ultrasonografiu (USG) pohybového aparátu, pričom USG skríning vykonáva aj u novorodencov s podozrením na ochorenie pohybového ústrojenstva. K jeho rozsiahlemu portfóliu zákrokov patrí tiež kineziotaping pohybového ústrojenstva či manuálna terapia.

Súkromná ortopedická ambulancia MUDr. Jána Sekáča sa nachádza v Poliklinike Východ, na ul. M. Koneva č.1 v Košiciach.

Certifikáty

  • Ortopédia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Cena za konzultáciu:

  • 10

Obrázky (17)

Kliniky

Požiadajte MUDr. Ján Sekáč o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!