Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Ján Sekáč

Ortopédia Košice
Ortopédia Košice
Centrum plastickej & estetickej chirurgie

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Ján Sekáč? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Ján Sekáč - Ortopédia Košice

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • ČSA - Česká strabologická asociace
  • SLK - Slovenská lekárska komora
  • SOS - Slovenská ortodontická spoločnosť
  • SSAST - Slovenská spoločnosť artroskopie a športovej traumatológie

Vzdelanie a prax

Odborné vzdelanie nadobudol na Lekárskej fakulte Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach, ktorú ukončil v roku 1996. V roku 1997 absolvoval odbornú stáž na Klinike plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie Sv. Anny v Brne. V roku 1999 získal kvalifikačnú atestáciu I. stupňa v odbore ortopédia v Bratislave. V roku 2002 absolvoval odbornú stáž Rekonštrukcie defektov v oblasti pohybového aparátu voľnými lalokmi na Klinike plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie v Brne. O rok neskôr získal kvalifikačnú atestáciu II. stupňa v odbore ortopédia.

Vzdelanie a skúsenosti si MUDr. Sekáč neustále rozširuje rôznymi školeniami a kurzmi. V roku 2009 absolvoval kurz USG pohybového aparátu v Prahe a v roku 2012 kurz Kinesiotapingu v Bratislave. Pravidelne sa zúčastňuje popredných ortopedických, traumatologických a rehabilitačných obdorných podujatí doma i v zahraničí, ako napríklad v Španielsku, Maďarsku, Českej republike, ai.

V roku 2009, za účelom inovácie liečby ochorení pohybového aparátu, zaviedol aplikáciu autológnej krvnej plazmy pri ochoreniach pohybového aparátu, USG pohybového aparátu a USG skrining DDH u novorodencov, v ortopedickej ambulancii na Poliklinike Východ v Košiciach.

Po skončení štúdia v roku 1996, začal pôsobiť ako sekundárny lekár a neskôr ako lekár zodpovedný za jednodňovú operačnú liečbu v ortopédii na klinike Ortopédie a traumatológie pohybového aparátu, kde pôsobil do roku 2002. V roku 1997 sa stal tiež súčasťou Replantačného tímu Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach, kde úspešne replantoval amputované horné končatiny. V tíme pôsobil až do roku 2007. Medzi rokmi 2002 až 2007 pracoval na Klinike ortopédie a traumatológie pohybového ústrojenstva v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura v Košiciach. Od roku 2007 až dodnes pôsobí v Ortopedickej ambulancii ORTO-Via spol s.r.o. V Košiciach, na Klinike plastickej a estetickej chirurgie v Košiciach, a na Poliklinike Procare v Košiciach na oddelení jednodňovej operačnej liečby v ortopédii.

Zaujímavosti

Je členom viacerých lekárskych spoločostí, ako napríkad SLK (Slovenská lekárska komora), SOS (Slovenská ortopedická spoločnosť), SDOS (Slovenská detská ortopedická spoločnosť) a SAŠM (Spoločnosť pre Artroskopiu a športovú medicínu). Je tiež členom Sinobiologickej spoločnosti.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Dupuytrenová kontraktúra
Estetické operácie prednožia
   Hallux valgus
Syndróm karpálneho tunelu

Zobraziť viac Zobraziť menej

U nás je možnosť zaplatiť platobnou kartou.

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Ortopédia Košice
Adresa
Mojmírova 8
042 56 Košice
Slovenská republika