MDDr. Martin Karľa

MDDr. Martin Karľa

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Bajkalska 29/E, Bratislava, Bratislavský kraj
MDDr. Martin Karľa
MDDr. Martin Karľa
Žiadne recenzie

Informácie

Usilujeme sa zabezpečiť najvyššiu kvalitu zubnej starostlivosti s citlivým prístupom a účinnými výsledkami liečby. Naším želaním je liečiť pacientov, akoby boli našou rodinou.

MDDr. Martin Karľa v roku 2009 úspešne absolvoval vysokoškolské štúdium zubného lekárstva na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Jeho prvým pracoviskom bola súkromná klinika vo Vyššom Brode, kde svoju pozornosť upriamil na oblasť protetiky.

V roku 2011 si otvoril súkromnú zubnú ambulanciu Crowdent so zameraním na estetickú stomatológiu, stomatochirurgiu a protetiku. Svoje poznatky si neustále rozširuje účasťou na kongresoch, kurzoch a odborných školeniach.

MDDr. Martin Karľa ponúka svojim pacientom široké portfólio zákrokov z estetickej chirurgie ako tvorbu kompozitných bielych výplní, korekciu, dlahovanie zubov a v neposlednom rade aj ich bielenie.

Zmena odtieňa dentínu, teda bielenie zubov patrí v súčasnosti medzi moderné, bezbolestné zákroky estetickej medicíny. Pred jeho vykonaním je nevyhnutné komplexné ošetrenie chrupu, vrátane odstránenia všetkých kazov a úpravy prasklín. Taktiež musíte absolvovať dentálnu hygienu chrupu, ktorá spočíva v odstránení nečistôt a zubného kameňa z medzizubného priestoru.

Samotný proces bielenia zubov sa vykonáva dvoma spôsobmi. Pri domácom bielení vám odborníci z dentálnej hygieny vyrobia špeciálne nosiče, ktoré si spolu s gélom pravidelne nasúvate na zuby v domácom prostredí. Celý proces trvá približne 1-2 týždne. V prípade voľby ambulantného bielenia vám stomatológ dôkladne vyčistí zuby, na ktoré nanesie gél s bieliacimi zložkami. Takáto forma bielenia zubov trvá 2- 3 hodiny.

Bielenie zubov nie je vhodné pre pacientov mladších ako 18 rokov, tehotné mamičky a pacientov, ktorých trápi akútny zápal a zvýšená citlivosť zubov.

Vrátane vyššie spomínaných zákrokov sa môžu pacienti zveriť do rúk MDDr. Martina Karľa aj pri chirurgickej extrakcii bolestivého, prípadne nadpočetného zuba či tvorbe zubnej náhrady. Tá môže mať formu mostíka, korunky, čiastočnej alebo celkovej protézy, v závislosti od aktuálneho stavu chrupu pacienta.

S MDDr. Martinom Karľom sa môžete stretnúť v stomatologickej ambulancii Crowdent nachádzajúcej sa na ul. Bajkalská 29, 821 05 Bratislava.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Odontología

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky (2)

Zubne implantaty a cena
Odpoveď odborníka · 4. 6. 2012
Dobry den, ak mate stav ktory popisujete a korene su "zdrave" nepotrebujete implantaty, ale s najvacsou potrebou vam bude stacit osetrenie korunkami, ale urcite nie zivicovymi. S pozdravom Dr. Karla
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.