ENVY klinika estetickej medicíny

(5.0) 100% odporúča
Transparent

Transparentný lekár

Informuje všetkých svojich pacientov, že majú možnosť ho hodnotiť a akceptuje skúsenosti svojich pacientov

Žilina
Cena od 30 €
   ENVY Klinika estetickej medicíny existuje na trhu estetickej medicíny od roku 2008. Centrála kliniky sa nachádza v Košiciach, pobočky kliniky sú v Poprade a Prešove. Na východnom Slovensku sa radí medzi najvyhľadávanejšie kliniky. Jej cieľom je udržať si dlhodobo pozíciu jednej z najlepších kliník na Slovensku, pričom prioritou je vždy spokojnosť klienta.V ponuke kliniky nájdete široké spektrum služieb v starostlivosti o tvár a telo:... (Odstraňovanie chĺpkov Žilina)

Kliniky Zdravia

(5.0) 100% odporúča
Žilina
Cena od 6 €
Súkromná klinika Klinika Zdravia so sídlom v Žiline poskytuje svojim pacientom moderne vybavené priestory, kvalitné služby a ústretový personál, ktorý je pripravený kedykoľvek pomôcť. Súčasťou kliniky sú tri ambulancie: dermatologická, alergologická a zubná. Netreba však zabudnúť ani na služby urologickej a estetickej kliniky. Hlavným poslaním kliniky je poskytnúť pacientom kvalitné služby, s dôrazom na liečbu ochorení kože, ako najväčšieho orgánu... (Laserové odstránenie chĺpkov Žilina)

LaDerma

Žiadne recenzie
Žilina
Cena od 29 €
LaDerma je laserové dermaštúdio, poskytujúce služby laserovej medicíny, lekárskej kozmetiky, so širokou ponukou kozmetických ošetrení. Od svojho vzniku v roku 2012 ošetrilo viac ako 2800 spokojných klientov, vykonalo viac ako 5500 zákrokov a skrášľovacích procedúr a personál štúdia absolvoval 27 odborných školení.Štúdiu LaDerma poskytuje laserové ošetrenia, služby lekárskej kozmetiky a kozmetické ošetrenia. Laserové ošetrenia V ponuke laserových... (Trvalá epilácia Žilina)
NOVINKA International Doctors
Zobraziť miestnych lekárov
Poznáte našich medzinárodných odborníkov?
Zoznámte sa s odborníkmi z iných krajín, ktorí ponúkajú zákroky, o ktoré máte záujem
  • Česká republika

MUDr. Mária Petrášová

(5.0) 100% odporúča
Martin
Cena od 17 € do 235 €
Vysokoškolské štúdium úspešne absolvovala na UPJŠ v Košiciach so špecializáciou na všeobecné lekárstvo. MUDr. Mária Petrášová je známa najmä svojim ľudským prístupom a vysokou odbornosťou, ktorú potvrdzuje nostrifikácia jej lekárskeho diplomu Kanadskou lekárskou asociáciou. Medzi životné úspechy Dr. Petrášovej patrí nielen získanie 1 a 2 atestácie z dermatovenerológie, ale od roku 2002 do 2004 aj funkcia primárky na kožnom oddelení Nemocnice... (Odstraňovanie nežiaduceho ochlpenia Žilina)

DermaPoint

(5.0) 100% odporúča
Martin
Cena od 17 € do 235 €
DermaPoint - Centrum zdravia a krásy DermaPoint poskytuje svoje služby v oblasti estetickej medicíny a laserových zákrokov už 10 rokov a má viac ako desať tisíc spokojných klientov. Súkromná klinika estetickej a laserovej medicíny DermaPoint sa nachádza v tichom prostredí v blízkosti centra Žiliny. V moderne zrekonštruovaných priestoroch Vám tím skúsených odborníkov ponúka celé spektrum zdravotných zákrokov v súlade s najnovšími poznatkami... (Odstraňovanie nežiaduceho ochlpenia Žilina)