Bolesť po zraneniu praveho zapastia pri naraze

jani
19. 10. 2014 · Posledná odpoveď: 20. 10. 2014

Dobry den, mal som zranenie praveho zapastia pri naraze. Som prof. tenis. trener a je pre mna nesmierne dolezite. V nemecku som na dlhodovbsej pracovnej ceste. Bol som u doktora chirurga a tan mi urobil rontgeny kosti su super len slacha vonkajsia je vraj poskodena. Opuch som nemal ziadny, len citlive miesto jemne nadvysene. Nosim spevnenie aby som tym nehybal ale stale si mi to pri dakom pohybe poskodi a zacitim raz za 4 dni bolest akoby sa to roztrhlo nanovo... bolest prejde o 10 -15 sekundach.. povedali mi ze po 2-3 tyzdnoch mam prist na kontrolu a ak nebude lspei urobime MRI.

Daju sa dake injekcie alebo nieco jest vo forme tabletiek aby to lepsie a rychlejsie sa zrastlo? ako to zafacovat aby sa to nehybalo atd?

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Marta Kernerová
Lučenec . 20. 10. 2014
Na Vašom mieste by som si dala spraviť MR,nie pichať obstrek, možno nejakú laser terapiu a kľud pre ruku.Pozdravujem Kernerova
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Niťový lifting
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 9. 2022
Transplantácia vlasov
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 8. 2019
Zubné implantáty
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 31. 10. 2016
Niťový lifting
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 4. 2022
Liposukcia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 9. 11. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 9. 11. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2015
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 1. 2018
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 26. 5. 2015
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 23. 2. 2018

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi