MUDr. Pavel Biensky

MUDr. Pavel Biensky

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Námestie Ludvíka Svobodu 3865/1, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
MUDr. Pavel Biensky
MUDr. Pavel Biensky
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

Doktor MUDr. Pavel Biensky je profesionál v oblasti plastickej chirurgie. Pôsobí na klinike plastickej chirurgie SZU pri FNsP F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici. Patrí medzi popredných odborníkov na estetickú medicínu na Slovensku, čoho dôkazom je aj jeho bohaté odborné portfólio. Vykonáva všetky druhy plastických chirurgických zákrokov.

Široká odborná znalosť problematiky estetickej chirurgie zaraďuje doktora Pavla Bienskeho medzi špičku na Slovensku. Dôkazom toho je aj množstvo spokojných pacientov, ktorí oceňujú ľudský prístup a vysoký štandard jeho práce. Vykonáva všetky druhy plastických a estetických úkonov. Medzi tie najčastejšie a najvyhľadávanejšie patria operácie nosa, zväčšenie prsníkov pomocou implantátov, zmenšenie prsníkov, operácie viečok, pier, ale aj facelifting a SMAS. Medzi ďalšie zákroky, ktoré je možné u pána doktora podstúpiť patria aj odstraňovanie znamienok, kožných výrastkov, abdominoplastiky a iné.

Na klinike plastickej chirurgie SZU pri FNsP F.D. Roosevelta pod vedením MUDr. Pavla Bienskeho možno podstúpiť aj transplantáciu vlasov. Ide o jednu z mála slovenských kliník, ktorá ponúka aj tieto špecifické úkony. Výborné výsledky kliniky dokazujú predovšetkým spokojní pacienti, ktorí oceňujú doktorovu profesionalitu a ľudskosť. Dôležitou súčasťou práce na viacdňovej chirurgii je predovšetkým vybrať správnu metódu a postup, ktorými bude zákrok uskutočnení. Pán doktor si dáva nesmierne záležať na konzultáciách, kedy sa snaží s pacientom prebrať všetky detaily operácie, a prispôsobiť úkon s ohľadom na individuálne a špecifické potreby každého človeka.

MUDr. Pavel Biensky pôsobí ako chirurg na klinike plastickej chirurgie SZU pri FNsP F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici. Klinika sa radí medzi popredné pracoviská plastickej a estetickej medicíny na Slovensku. Vybavenie zodpovedá najprísnejším normám a hygienickým štandardom. Pre pacientov je tu profesionálny tím doktorov a sestier, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na vysokej odbornej úrovni.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (1)

Kliniky

Klinika plastickej chirurgie SZU pri FNsP F.D. Roosevelta

Klinika plastickej chirurgie SZU pri FNsP F.D. Roosevelta

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.