MUDr. Marta Kernerová

(2 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Budovateľov 5, Lučenec, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
MUDr. Marta Kernerová
(2 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 96 návštev profilu

MUDr. Kernerová úspešne absolvovala vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva. Po ukončení štúdia sa rozhodla svoju profesijnú kariéru zasvätiť plastickej chirurgii, pri ktorej aj ostala dodnes. Už počas štúdia absolvovala prax na mnohých oddeleniach, kde mala možnosť spolupracovať s uznávanými odborníkmi.

Medzi jej prvé pracovné miesta patrí známa nemocnica F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici, kde strávila nejaký čas na oddelení všeobecnej chirurgie. V roku 1983 sa rozhodla zamerať na plastickú chirurgiu, vzhľadom k tomu odišla na oddelenie plastickej chirurgie v rámci tej iste nemocnice. Cenným zdrojom skúseností boli pre MUDr. Kernerovú aj súkromné kliniky, ako NovaMed či Victoria-Regia. Istý čas však bola súčasťou tímu lekárov aj v Inštitúte zdravia a krásy FRAIS.

Posilnená bohatými vedomosťami a zručnosťami sa v roku 1999 rozhodla otvoriť súkromnú ambulanciu so zameraním na plastickú chirurgiu.

MUDr. Kernerová sa špecializuje na zákroky plastickej chirurgie, ku ktorým patrí pomerne obľúbený facelift. Siahnu po ňom predovšetkým dámy, ktoré túžia aspoň na nejaký čas zastaviť prvé prejavy starnutia a zachovať si čo najdlhšie mladú a sviežu pleť. Vzhľadom na to, že obdobie, kedy začína žena pozorovať prvé známky starnutia je pre väčšinu psychicky náročným obdobím, MUDr. Kernerová sa snaží k týmto ženám pristupovať veľmi citlivo, empaticky a v čo najväčšej možnej miere naplniť ich očakávania. Samozrejme efektívne, rýchlo a bezbolestne. Cieľom zákroku je zabrániť tvorbe nových vrások a odstránením nadbytku kože vyhladiť staré vrásky tak na tvári, ako aj krku.

Ďalším zo série zákrokov v ambulancii MUDr. Kernerovej je operácia horných a dolných viečok, ktorá sa môže vykonať aj súbežne s predchádzajúcim zákrokom, teda faceliftom alebo samostatne. Pacientovi je pred zákrokom podané lokálne anestetikum, vďaka čomu necíti nepríjemnú bolesť. Po operácii môže spozorovať mierny opuch, prípadne podliatiny. Tieto príznaky sú však typické a najneskôr do dvoch týždňov zmiznú.

Okrem vyššie spomínaných zákrokov MUDr. Kernerová vykonáva aj korekcie ušníc, augumentácie a rôzne liečebné metódy za použitia kyseliny hyalurónovej.

Súkromná ambulancia plastickej chirurgie MUDr. Marty Kernerovej sídli v Lučenci sa ul. Budovateľov č. 5.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 1991

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Recenzie (2)

4.5
priemerné hodnotenie
100% odporúča

znamienko na tvári

Požiadajte: MUDr. Marta Kernerová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (12)

Požiadajte: MUDr. Marta Kernerová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (1)

Požiadajte: MUDr. Marta Kernerová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!