Karpalny tunel - neustále problémy aj po operácii

Anna801244
Anna801244
3. 5. 2019 · Posledná odpoveď: 3. 5. 2019

Dobrý den, som 8 rokov po operacii karpálního tunelu, výsledky EMG před a po operacii bolí rovnake. Teraz má velmi pali ruka, bolia má dva prsty Malíček a prstennik, bolesti mám aj v lakti a ramene. Náleju sa mi žili na chrbte ruky a vystupia mi aj na zápasti a jedna žila směřuje k laktu. Na dlani mi omodrie část, tam, kde bol vedeny rez. Ruka mi netrpne. Hned po operacii som sa vrátila a operáter mi povedal, ze má nemá tam co boliet, riesim to už 8 rokov, nikto sa tým nechce zaoberat. Dokonca mi na neurochirurgii povedali, ze po reoperaciibto moze být este horsie.. Operacii sa bojim, přetoze tu 1 som vobec nemalá absolvovat. Do dlaně ni aplikovali injekčně kortikoid a dostala som alergiu. Prosím, můžete mi poradit, co dalej. Velmi pekne dakujem. Som už zufala....Anna

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Marek Šipka
MUDr. Marek Šipka
Žiadne recenzie
3. 5. 2019
Dobry den,
ak tŕpne malicek a prstenik ide o iný nerv , konkrétne n. ulnaris a možno bude v lakti uskrteny..treba navštíviť neurológa a dať si spravit emg vyšetrenie na ulnarny nerv. Pozdravujem Sipka
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Chirurgia ruky
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 21. 6. 2013
Mastopexia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 11. 2023
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 18. 4. 2014
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 24. 8. 2009
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 4. 2013
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 30. 11. 2021
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 3. 7. 2023
Zväčšenie pŕs
Žiadne odpovede

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi