unique clinique - beauty & academy

unique clinique - beauty & academy

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Bernolákova 13, Bratislava, Bratislavský kraj
unique clinique - beauty & academy
unique clinique - beauty & academy
Žiadne recenzie

Informácie

unique clinique - beauty & academy je klinika, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti estetickej medicíny, dermatológie a laserovej medicíny. Na krásu a zdravie sa pozerajú holisticky - začínajú poradenstvom v oblasti zdravej životosprávy, ktorá je nutným základom pre dobré výsledky nasledujúcej starostlivosti v oblasti estetickej medicíny. Klienti sa okrem toho môžu tešiť na širokú ponuku služieb nielen z oblasti estetickej medicíny a dermatológie, ale aj na regeneračné a podporné kozmetické programy, príjemné prostredie a najmä na profesionálny tím odborníkov, ktorí sa vo svojich odboroch neustále vzdelávajú a zlepšujú, aby prinášali zdravotnú starostlivosť na špičkovej medzinárodnej úrovni.

V unique clinique - beauty & academy nájdu klienti kompletné služby dermatologicko-kožnej ambulancie, kde sa o nich postará skúsený odborný tím špecialistov na korektívnu a estetickú medicínu. Klienti si teda môžu vybrať zo širokého portfólia estetických služieb, ako je aplikácia botulotoxínu (na odstránenie mimických vrások a odstránenie nadmerného potenia), aplikácia kyseliny hyalurónovej na výplň vrások, pier, kruhov pod očami, rejuvenizáciu rúk alebo modeláciu a kontúrovanie tváre, niťový liftingmezoterapiaplazmaterapia či injekčná lipolýza na boj s lokalizovaným tukom.

Klinika ponúka aj prístrojové ošetrenia ako napríklad neinvazívny lifting pomocou HIFU, ktorý pokožku spevní a omladí, a tiež laserové zákroky, ako odstránenie kožných výrastkov, frakčný laserový resurfacing či odstránenie rozšírených cievok. V ponuke ručných kozmetických ošetrení klienti zas nájdu rôzne druhy hĺbkového čistenia pletipeelingovmasáží a tiež tvárovú maderoterapiu. Za zmienku tiež určite stojí oxygenoterapia v hyperbarickej komore (HBOT)tvarovanie postavy pomocou prístroja O N D A a tiež ošetrenie profesionálnou japonskou kozmetikou Forlle'd.

Poskytujeme služby v oblasti podporovania tvorby kolagénu celotelovo použitím červeného led žiarenia. Celkovú podporu regenerácie, relaxu a omladenie organizmu podpisujeme zariadením HBOT – hyperbarická oxygenoterapia pre krásu i zdravie.

Klinika unique clinique - beauty & academy vás privíta vo svojich krásnych priestoroch v Bratislave na Bernolákovej 7896/13.

Možnosť videokonzultácie:

 • Nie

Poskytujem služby v jazykoch:

 • English
 • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

 • Nie

Akceptované spôsoby platby:

 • Debetná/kreditná karta

Členstvá:

 • Slovenská lekárska komora

Druh činnosti:

 • Klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Pracovný tím:

 • 6-10 zamestnancov

Poradenstvo pacientovi poskytuje:

 • Špecialista

Prvá návšteva zdarma:

 • Nie

Hlavné zákroky

Estetická medicína

Flebológia

Kozmetické ošetrenia

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.