Asymetria rok po augmentácii

Veronika857920
Veronika857920
22. 11. 2021 · Posledná odpoveď: 30. 11. 2021

Dobrý deň, už som vyše roka po augmentácii a mám veľkú asymetriu pravý prsník mám vyššie ako ľavý. Aj jazvy mám jednu vyššie a druhú nižšie. Na dotyk sú oba rovnako mäkké. V pravom často pociťujem miernu bolesť, tlak alebo pnutie ale nič hrozné. Bolieva ma z toho práva ruka. Ľavý úplne v pohode. Po operácii som mala bezproblémovú rekonvalescenciu iba asymetria ostala a je ešte viac viditeľná ako po operácii. Mam okrúhle implantáty mentor 450ml vysoký profil. Aj tie mi poradil lekár, ktorý ma operoval. Viete mi povedať čo sa mohlo pokaziť pri operácii, alebo prečo mam takéto problémy? A či sa bude dať nejako vyrovnať spomínaná asymetria a ťažkosti s ňou spojené ? Ďakujem

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Vyjadriť sa zodpovedne k vášmu problému je možné len na základe vyšetrenia. Objednajte sa na ultrazvuk prsníkov, s výsledkom kontaktujte lekára, ktorý vás operoval, ak hľadáte riešenie inde, môžete sa objednať na konzultáciu. Dr. Zabavnikova
WhatsApp
Premium
Nitra . 30. 11. 2021
Dobrý večer,
po roku od operácie je už stav definitívny, čiže spontanne zlepšenie nemožno očakávať. Aby som vedel odpovedať na Vaše otázky, potreboval by som Vás vyšetriť pri osobnej konzultácii.
S pozdravom,
Kováč
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 18. 5. 2022
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 28. 9. 2022
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 8. 5. 2015
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 5. 2022
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 5. 2. 2021
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 13. 10. 2014
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 13. 6. 2018
Odstránenie jaziev
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 12. 2023
Zmenšenie prsníkov
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2022
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 10. 2019

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi