Operácie nosa a poisťovna

Tekilka463
23. 8. 2011 · Posledná odpoveď: 7. 4. 2013

Dobrý den, mala by som jednu otazocku neviete ako je to s poistovnou a s preplacanim zakroku?

chcela by som ist na esteticku operaciu (mam taky hrbol na nose), navyse mam posunutu nosnu prepazku, s tym spojene problemy s dychanim cez nos a moja doktorka ma odporucila na operaciu (ktoru preplati poistovna)... spociatku som nechcela ist, lenze potom som niekde pocula, ze daju sa obe operacie spojit (aj ta esteticka aj ta zo zdravotneho hladiska) a OBE preplati poistovna.. viete o tom niekto nieco?

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Prajem Vam dobry den,
v takychto pripadoch je dokazovanie tazsie, pravdepodobne peracne riesenie z hladiska plastickej chirurgie je mozne, otazku ohladom na preplatenie operacie je vhodne odresovat sko na ine institucie, najma na regiolanlnu ZP. Pri absencii drav. dokumentacie a inych pisomnosti - to byva tazsie.... S pozdravom, dr D.Guba, ULK, Bratislava.
Premium
Bratislava . 23. 8. 2011
Dobry vecer,
je mozne, ze Vam poistovna preplati operaciu na nosnej prepazke kvoli problemom pri dychani, ale co ja mam informacie, rozhodne nie esteticku cast. Samozrejme, ze je to idealne spojit v jednej operacii. Najlepsie bude, ked sa budete informovat priamo u Vasej poistovni.
Vela stastia,
Dr. Jo Skulavik
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 18. 4. 2014
Gynekomastia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 23. 10. 2014
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 10. 2020
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 7. 2014
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2012
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 3. 3. 2014
Rhinoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 5. 2022
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 3. 2011
Labioplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 12. 2015
Gynekomastia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 5. 3. 2019

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi