Asymetrická horná pera

MiroslavaBrunclikova
2. 11. 2023 · Posledná odpoveď: 9. 11. 2023

Dobrý deň, v minulosti som mala úraz na bicykli pričom som si rozrazila vrchnú peru a zlomila zuby. Pera sa zašívala, no zostala vo veľmi divnom a nesmytrickom stave. Stred ako keby viac prevísa/je väčší a výzor je, ako som vyššie spomínala, celkom nesymetrický. Uvažovala som aj nad korekciou pomocou kyseliny hyaluronovej ale neviem do akej miery by to pomohlo. Chcela som sa spýtať či je nejaké riešenie ktoré by tento problém natrvalo odstránilo. Ďakujem za odpoved.

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Nitra . 2. 11. 2023
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň prajeme, existuje niekoľko riešení, reoperácia, či úprava kyselinou hyaluronovou. Musíme ale vidieť reálny stav pery. Viete prísť k nám na konzultáciu?
Premium
MUDr. Denisa Fecmanová, MPH, MBA
2 adresy v Bratislavský kraj, Žilinský kraj... . 9. 11. 2023
Dobry den jasne vieme Vam s tym pomoct. Mozete sa ku nam objednat na konzultaciu a pripadnu aplikciu.
S pozdravom
FB Clinic
Premium
Bratislava . 3. 11. 2023
Dobrý deň. V tomto prípade by sme vám vedeli pomôcť vytvarovať peru pomocou kyseliny hyaluronovej. Bolo by však potrebné najskôr sa u nás objednať na osobnú konzultáciu s pánom doktorom alebo nám zaslať fotografiu na e-mail. Pán doktor by zhodnotil čo konkrétne by sa dalo spraviť a vykalkuloval by cenu.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Laserová dermatológia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 5. 9. 2023
Zväčšenie pier
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 2. 3. 2012
Odstránenie jaziev laserom
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 6. 8. 2012
Blefaroplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 3. 2019
Zväčšenie pier
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 23. 1. 2024
Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 4. 2. 2020
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 30. 8. 2022
Kyselina hyalurónová
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 5. 2021
Zväčšenie pier
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 9. 2023
Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 5. 2017

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi