Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Dentaderm? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Dentaderm

Motto:

Radosť z úsmevu. Pre Zdravú pleť.

Uvítanie

V našej ambulancii Dentaderm Vám poskytujeme služby stomatológie, stomatochirurgie, ortodoncie a dermatovenerológie. Ponúkame Vám individuálny prístup, vysokú odbornosť a profesionálny tím skúsených lekárov, a využívame len tie najmodernejšie prístroje a materiály.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Špecializovaná ceľustno - ortopedická a zubná ambulancia

Ponúkame komplexné stomatologické služby so špeciálnym zameraním na čeľustnú ortopédiu. Prax je orientovaná na preventívne zubné lekárstvo, primárnu, sekundárnu aj terciárnu prevenciu ochorení zubov a dutiny ústnej. Poskytujeme služby dentálnej hygieny a stomatologického rádio-diagnostického pracoviska s kvalitnými prístrojmi Siemens.

Liečime deti aj dospelých, estetické aj zdravotné indikácie. Pacientov na čeľustno - ortopedickú konzultáciu prijímame aj bez odporúčania odosielajúceho lekára. Pre deti do 18 rokov máme uzatvorené zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami. Čeľustno-ortopedickú liečbu ponúkame výlučne podľa individuálnej potreby dieťaťa bez čakacích dôb.

Naše pracovisko je akreditované ako výučbová základňa Slovenskej zdravotníckej univerzity v odbore čeľustná ortopédia.

Používame najmodernejšie diagnostické a liečebné postupy. Pracovisko je vybavené materiálmi a technikou na najvyššej úrovni. V príjemnom, nadštandardnom prostredí sa o vás a vaše dieťa postará tím odborne vyškolených pracovníkov. Ošetrenie je možné aj v popoludňajších hodinách, podľa potrieb klientov.

Kožná ambulancia

Poskytujeme kompletné služby v odbore dermatovenerológie: diagnostika a terapia kožných a pohlavných chorôb, preventívne vyšetrenie znamienok dermatoskopom, dlhodobé pravidelné sledovanie pacientov s chronickými kožnými ochoreniami ako napr.: psoriáza a atopická dermatitída , liečebné a kozmetické zákroky.

Naša klinika

Nájdete nás v našej ambulancii v Aupark Tower, na 2. poschodí, Einsteinova ulica 24 Bratislava. Do ambulancie sa dostanete priamo z priestorov obchodného centra Aupark výťahom na prízemí, hneď vedľa vchodu do predajne CA.

Ponúkame individuálny prístup, vysokú odbornosť a profesionalitu celého tímu, ošetrenie v príjemnom prostredí , používanie najmodernejších materiálov a postupov, dobrú dostupnosť termínov na ošetrenie, parkovanie zdarma.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Bielenie zubov
Digitálny dermatoskop Od 15 €
Injekčné výplne Od 120 €
Keramické fazety
Keramické korunky
Liečba akné
Liečba hemangiómov
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu Od 120 €
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov Od 50 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Einsteinova 24
851 05 Bratislava
Slovenská republika