Dental Studio 2001

Dental Studio 2001

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Kúpeľný ostrov 13, Piešťany, Trnavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Dental Studio 2001
Dental Studio 2001
Žiadne recenzie

Informácie

 • 234 návštevy profilu
Filozofia stomatologického centra Od založenia praxe v roku 1995 je naša filozofia úzko prepojená s hodnotami nášho tímu. Veríme, že pacient nie je iba prípad, ale osoba, ktorej venujeme našu pozornosť a čas, človek, ktorý vkladá do nás svoju dôveru, a preto sa jeho problémy stávajú aj našimi problémami. A tie sme odhodlaní spolu riešiť. K tomu patrí priateľské okolie, profesionálnay prístup a radosť z excelentnej stomatologickej a stomatotechnickej starostlivosti.

Každý pacient si praje dobrého zubného lekára.

A predsa, kto je to dobrý zubný lekár? Ktoré kritéria sú dôležité pre túto osobnú voľbu? A ako alebo kde môžem dobrého zubára nájsť?

Existujú určité odporúčania, povšimnutiahodné maličkosti, ktoré by pacient pri voľbe "svojho" dobrého zubára nemal prehliadnuť:

 • Prax je hygienická a čistá
 • Prázdna čakáreň je plus, ktoré hovorí o dobrom časovom manažmente
 • Medicínske postupnosti sú vám zrozumiteľne vysvetlené
 • Poskytovanie odborných informácií je výlučne záležitosť lekárov
 • Pacient je ošetrovaný ako človek a nie ako prípad
 • Poradenstvo pred ošetrením je samozrejmosťou
 • Náklady - finančná stránka - sú dohodnuté pred ošetrením
 • Lekár pracuje s rúškou na tvári
 • Ošetrenie je bezbolestné
 • Prax vykonáva spätnú väzbu - systém Recall
Tím Dental Studio 2001

Dental Studio 2001 je domovom MUDr. Igora Čecha ml., ktorý spája svoje schopnosti, profesionalitu a prístup, aby poskytoval pacientom výnimočnú stomatologickú starostlivosť. Dr. Čech ošetruje každého pacienta v čo najvyššom možnom komforte v príjemnej atmosfére stomatologického centra Dental Studio 2001. S jeho prirodzeným jemným zaobchádzaním a ľudským prístupom si môžete byť istý, že váš úsmev je v dobrých rukách. V tomto duchu vedie MUDr. Čech ml. aj celý tím lekárov a zdravotných sestier v našom stomatologickom centre. Svojich spolupracovníkov si vyberá so zodpovednosťou jemu vlastnou a je pre neho nesmierne dôležité, aby kopírovali jeho filozofiu prístupu a starostlivosti o pacienta. V Dental Studiu 2001 sa vzájomne vnímame ako naozajstný tím, súdržná skupina zodpovedných ľudí, z ktorých každý svojim individuálnym profesionálnym výkonom prispieva k spoločnému výsledku a dobrému menu nášho stomatologického centra, kde je cieľom maximálna profesionalita a spokojnosť pacienta. V tomto teamovom zoskupení sa počíta s každým členom rovnocenne, nezávisle od jeho pozície. Tento základný postoj našej spoločnej práce prispieva k rodinnej a priateľskej atmosfére, aj kvôli ktorej sa k nám naši pacienti radi vracajú.

MUDr. Igor Čech st., zubný lekár a zakladateľ stomatologického centra MUDr. Igor Čech st. promoval v roku 1962 na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, odbor stomatológia, od toho roku pracuje v Piešťanoch. Odborný rast : nadstavbové vzdelávanie (atestácia , kurz tropickej medicíny, anglický jazyk, nadstavbová atestácia parodontológia). V rokoch 1968-1977 pôsobil ako lekár v Afrike, v Zambii (Kasama, Chipata, Univerzitná nemocnica v Lusake - výuka medikov a lekárskych asistentov), jeden rok pôsobil v Zambijskej leteckej lekárskej službe. Po návrate pracoval ako zubný lekár v Nemocnici s poliklinikou v Piešťanoch až do roku 1994, kedy založil a vybudoval v priestoroch Slovených liečebných kúpeľov svoje súkromné pracovisko DENTAL STUDIO 2001. "V názve sa odráža progresívne myslenie, vízia pokroku a voľby moderných liečebných postupov - rok 2001 bol vnímaný ako vstup do tretieho tisícročia , a .... bolo to ľahko zapamätateľné a voľné telefónne číslo v systéme kúpeľného komplexu.Filozofia vysokej profesionality a hlboko humánneho prístupu k pacientom je stálym princípom všetkých spolupracovníkov nášho zariadenia, akcentovaná neočakávanými pokrokmi v technickom rozvoji podporných prostriedkov ako aj samotnej stomatológie". Aktivity : od r.1992 je MUDr. Igor Čech st. organizátorom benefičných koncertov s výťažkom pre mladých talentovaných ľudí, všestranný cestovateľ, organizátor a účastník mnohých expedícií (potápanie, námorný jachting, cesty v Afrike a iných krajinách, mnohé ako prvé v Československu, alebo Slovensku, prvý Slovák na Kilimandžáre). Pravidelne publikoval z ciest reportáže v Revue Piešťany. Tenis, lyžovanie a hra na klavíri sú dodnes vášňou...

MUDr. Igor Čech ml., zubný lekár – vedúci lekár stomatologického centra Od roku 1997, po skončení štúdia na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, odbor stomatológia, pracuje v súkromnej zubnej praxi, ktorú založil jeho otec MUDr. Igor Čech. Jeho špecializáciou je implantológia, kostná rekonštrukcia, parodontológia, estetická stomatológia, protetika a alveoárna chirurgia. Podrobné informácie o domácej i zahraničnej odbornej a prednáškovej a publikačnej činnosti MUDr. Igora Čecha ml. nájdete tu.

MUDr. Miroslava Čechová, zubná lekárka Po absolvovaní LF UK v Bratislave v roku 1997, pracuje v súkromnom stomatologickom centre Dental Studio 2001. V roku 2000 absolvovala atestáciu 1.stupňa.Od roku 2000 sa okrem konzervačného a protetického ošetrenia venuje ošetrovaniu detí, ošetrovaniu duševne postihnutých v celkovej anestéze a liečbe čeľustnoortopedickými aparátmi.Pravidelne sa zúčastňuje domácich a zahraničných vzdelávacích akcií. Je členkou Slovenskej komory zubných lekárov a Slovenskej ortodontickej spoločnosti.

Zákroky

Obrázky (20)

Požiadajte Dental Studio 2001 o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!