SCULPTRA - ponukate aplikáciu tohto produktu?

ZdenkaHudakova
14. 5. 2023 · Posledná odpoveď: 10. 10. 2023

V minulom roku som v USA absolvovala tri sedenia Sculptra, uzasne výsledky, bolo mi odporúčane po roku a pol ist preventívne kazdy rok na jedno sedenie momentalne som však v očakávaní, tu sa však k nemu neviem dopátrať.. Ak prídem neskor musím tych sedení znova absolvovať viac alebo to skor posúdi lekár? Robite este tento zákrok? Nikde sa k nemu neviem dopátrať a rada by som ho odporucila známym. Dakujem

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
MUDr. Patrik Paulis
Bratislava . 19. 5. 2023
Dobrý večer,
Scupltra bola pred časom stiahnutá z EU trhu, teraz sa opäť vracia, ale už je na trhu aj viac alternatív so základom v polymliečnej kyseline - čo je Sculptra. Cieľom je stimulácia kožného kolagénu a existuje na to viac protokolov, v závislosti na produkte a kvalite a type pokožky. Žiadna “monoterapia” nie je sama o sebe postačujúca, je vhodné kombinovať rôzne produkty a techniky, ev prístrojové terapie, aby došlo k aktivácii v celej vrstve kože a podkožia. Takže vždy najskôr vyšetriť a zvoliť optimalnu procedúru.. s pozdravom
PP
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 3. 2015
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 3. 2015
Botulotoxín
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 11. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi