Prooculi

Prooculi

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Kysucka 1434/13, Dunajská Lužná, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Prooculi
Prooculi
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Očná ambulancia Prooculi v Dunajskej Lužnej spája komplexné služby očnej ambulancie s drobnými chirurgickými zákrokmi a zákrokmi estetickej medicíny. O klientov sa odborne postará očná lekárka MUDr. Henrieta Marková, ktorá je špecialistkou nielen v odbore oftalmológia, no vďaka záujmu o esteticku a účasti na esteticko-medicínskych odborných školeniach, svoju zručnosť využíva aj v tomto odbore. Klienti sa môžu tešiť na odbornosť, profesionalitu a najnovšie prístrojové vybavenie, ale aj na vrúcny a ľudský prístup a príjemné nové prostredie, v ktorom sa budú cítiť dobre.

Medzi služby, ktoré ambulancia Prooculi ponúka, patrí celý rad očných vyšetrení, ako vyšetrenie zrakovej ostrosti, zorného poľa, farbocitu či očného tlaku, korekcia chýb oka, predpisovanie okuliarov či vyšetrenie a nácvik nosenia kontaktných šošoviek. Klienti tu môžu tiež podstúpiť pár drobných chirurgických zákrokov v okolí očí, ako napríklad odstránenie jačmeňov, odstránenie znamienok, kožných výrastkov alebo tumorov v tejto oblasti či epilácia rias v prípade nesprávne rastúcich rias či rias rastúcich v nesprávnej polohe.

V Prooculi môžu klienti podstúpiť aj niekoľko zákrokov estetickej medicíny. Patrí medzi ne napríklad aplikácia botulotoxínu na odstránenie vrások v očnom okolí alebo aplikácia kyseliny hyalurónovej na vyplnenie vrások v tejto oblasti. Ďalším estetickým zákrokom, ktorý Prooculi ponúka, je aj niťový lifting, ktorý je ideálnou minimálne invazívnou alternatívou k chirurgickému liftingu. MUDr. Marková v Prooculi vykonáva aj ošetrenia Skinbooster a mezoterapia pomocou prístroja Vital Injector.

MUDr. Henrieta Marková v roku 2008 úspešne ukončila štúdium lekárstva na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine. Neskôr získavala skúsenosti vo viacerých nemocniciach v Bratislave a v očnej ambulancii v Pezinku a svoju atestačnú skúšku z odboru oftalmológia získala v roku 2019. Keďže sa však zaujíma aj o estetickú medicínu, pravidelne sa zúčastňuje na kongresoch a odborných školeniach aj v tejto oblasti. Svojim klientom teda ponúka naozaj komplexné služby týkajúce sa očí a očného okolia.

MUDr. Markovú a krásne priestory očnej ambulancie Prooculi nájdete v Dunajskej Lužnej na Kysuckej 1434/13.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.