"celotelová" liposukcia

erika611
erika611
10. 11. 2019 · Posledná odpoveď: 11. 11. 2019

Zdravím, chcem sa spýtať či robí niekto v KE niečo ako celotelovú liposukciu, resp. odsatie viac oblastí naraz. Konkrétne ide o brucho, boky, stehná, možno aj ruky, poprípade odsatým tukom aj pozdvihnúť zadok. Cvičím už cca 2 roky a stále sa neviem dopracovať k postave, za ktorú by som sa nemusela hanbiť. Mám z toho depresie, čo sa odzrkadľuje aj na mojej nálade a často to vplýva aj na správanie sa k dcérke. Za rôzne cvičenia a kozmetické procedúry som už dala toľko peňazí, že si myslím, že liposukcia by bola oveľa lepšia investícia. Viete, kto by mi s týmto problémom pomohol? Ďakujem :)

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Gabriel Šlárko
Bratislava . 11. 11. 2019
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň prajem,

"Celotelová" liposukcia alebo liposukcia viacerých oblastí naraz je samozrejme možná a lekári s patričnými skúsenosťami ju vykonávajú bežne. Je možní ju kombinovať aj s úpravou pŕs alebo ďalším zákrokom. Avšak vhodnosť daných výkonov a teda možnosť splnenia Vašich očakávaní je možné prebrať len pri osobnej konzultácii.

S pozdravom

Dr. Šlárko
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi