MUDr. Gabriel Šlárko

MUDr. Gabriel Šlárko Premium

(108 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Gajova 2, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 4 hodín
MUDr. Gabriel Šlárko Premium
(108 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 1174 návštev profilu

Doktor MUDr. Gabriel Šlárko patrí medzi popredných slovenských odborníkov na plastickú a estetickú chirurgiu. Okrem odboru plastickej chirurgie získal mnoho certifikátov a licencí so špecializáciou pre aplikáciu kvalitných výplňových materiálov, transplantáciu vlasov a laserovú medicínu. V rámci pravidelného sebavzdelávania sa pravidelne zúčastňuje mnohých domácich a zahraničních seminárov, workshopov a vedeckých kongresov z oblasti plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie. Zároveň sa doktor MUDr. Gabriel Šlárko venuje pedagogickej činnosti, prednáša na kongresoch u nás aj v zahraničí a prispieva do špecializovaných médií.

MUDr. Gabriel Šlárko uskutočňuje všetky typy plastických operácií. Ide predovšetkým o náročnejšie zákroky, pri ktorých pacienti oceňujú jeho dlhoročnú prax a skúsenosti. Medzi tie najčastejšie patria operácie pŕs, lifting tváre, či korekcia viečok, uší a nasa. Všetky tieto zákroky si vyžadujú hospitalizáciu v nemocnici, kde sa o pacientov stará profesionálne vyškolený personál. Zákroky sú vykonávané v moderných priestoroch kliniky, ktorá je vybavená najmodernejšími a anjprogresívnejšími technológiami, ktoré spĺňajú domáce, ale aj medzinárodné normy.

Študoval na Lekárskej fakulte Univerzity Pavla Josefa Šafárika v Košiciach. Do bohatej praxe MUDr. Gabriela Šlárka patrí tiež úspešné absolvovanie mnoho stáží, kurzov, kongresov a workshopov. Medzi tie najzaujímavejšie patrí napríklad stáž na Klinike Plastickej chirurgie, Univerzitná nemocnica Ružinov v Bratislave, kurz Estetickej chirurgie, Nemocnica Bulovka v Prahe, stáž a mikrochirurgický kurz na Klinike Plastickej chirurgie, Fakultná nemocnica u sv. Anny v Brne a stáž na klinike v talianskej Florencii. Pri riešení komplikovaných rekonštrukčných a mikrochirurgických zákrokoch spolupracuje s traumatologickou, ortopedickou, maxilofaciálnou a neurochirurgickou klinikou.

MUDr. Gabriel Šlárko je skúsený a uznávaný diktor s atestáciou v obore plastickej chirurgie s medzinárodnou praxou. Je členom Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej spoločnosti Plastickej a Estetickej chirurgie (SSPECH) a Slovenskej spoločnosti chirurgie ruky (SSCHR). Venuje sa celej škále plastických a estetických operácií (napríklad operácia vrodených chýb, chirurgia a mikrochirurgia ruky).

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Cena za konzultáciu:

  • 20

Recenzie (108)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Veľmi šikovný doktor. Bola som na operácii uší, ktoré mi od mala odstávali. Z výsledkom zo zákroku som veľmi spokojná a som rada že si už nemusím zakrývať uši vlasmi. Pán doktor bol profesionálny a veľmi starostlivý.

U pána doktora som podstúpila minulý týždeň Slim lipo brucha a bokov. Počas zákroku som necítila žiadnu bolesť len slabší tlak miestami. Doktor aj sestrička stále so mnou komunikovali, čím mi to aj spíjemnili. Miestami mám ešte opuchy ale modriny sú...Čítať ďalej

Skvelá práca pána doktora, je to príjemný človeka a dobrý chirurg. Augmentácia sa vydarila a ja sa teším na leto.

Je to skvelý chirurg. Augmentácia pŕs dopadla ešte lepšie ako som čakala.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Gabriel Šlárko o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (50)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (8)

Požiadajte MUDr. Gabriel Šlárko o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (19)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte MUDr. Gabriel Šlárko o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!