MUDr. Gabriel Šlárko

MUDr. Gabriel Šlárko Premium

(101 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Gajova 2, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Gabriel Šlárko Premium
(101 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 354 návštev profilu

Doktor MUDr. Gabriel Šlárko patrí medzi popredných slovenských odborníkov na plastickú a estetickú chirurgiu. Okrem odboru plastickej chirurgie získal mnoho certifikátov a licencí so špecializáciou pre aplikáciu kvalitných výplňových materiálov, transplantáciu vlasov a laserovú medicínu. V rámci pravidelného sebavzdelávania sa pravidelne zúčastňuje mnohých domácich a zahraničních seminárov, workshopov a vedeckých kongresov z oblasti plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie. Zároveň sa doktor MUDr. Gabriel Šlárko venuje pedagogickej činnosti, prednáša na kongresoch u nás aj v zahraničí a prispieva do špecializovaných médií.

MUDr. Gabriel Šlárko uskutočňuje všetky typy plastických operácií. Ide predovšetkým o náročnejšie zákroky, pri ktorých pacienti oceňujú jeho dlhoročnú prax a skúsenosti. Medzi tie najčastejšie patria operácie pŕs, lifting tváre, či korekcia viečok, uší a nasa. Všetky tieto zákroky si vyžadujú hospitalizáciu v nemocnici, kde sa o pacientov stará profesionálne vyškolený personál. Zákroky sú vykonávané v moderných priestoroch kliniky, ktorá je vybavená najmodernejšími a anjprogresívnejšími technológiami, ktoré spĺňajú domáce, ale aj medzinárodné normy.

Študoval na Lekárskej fakulte Univerzity Pavla Josefa Šafárika v Košiciach. Do bohatej praxe MUDr. Gabriela Šlárka patrí tiež úspešné absolvovanie mnoho stáží, kurzov, kongresov a workshopov. Medzi tie najzaujímavejšie patrí napríklad stáž na Klinike Plastickej chirurgie, Univerzitná nemocnica Ružinov v Bratislave, kurz Estetickej chirurgie, Nemocnica Bulovka v Prahe, stáž a mikrochirurgický kurz na Klinike Plastickej chirurgie, Fakultná nemocnica u sv. Anny v Brne a stáž na klinike v talianskej Florencii. Pri riešení komplikovaných rekonštrukčných a mikrochirurgických zákrokoch spolupracuje s traumatologickou, ortopedickou, maxilofaciálnou a neurochirurgickou klinikou.

MUDr. Gabriel Šlárko je skúsený a uznávaný diktor s atestáciou v obore plastickej chirurgie s medzinárodnou praxou. Je členom Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej spoločnosti Plastickej a Estetickej chirurgie (SSPECH) a Slovenskej spoločnosti chirurgie ruky (SSCHR). Venuje sa celej škále plastických a estetických operácií (napríklad operácia vrodených chýb, chirurgia a mikrochirurgia ruky).

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Cena za konzultáciu:

  • 20

Recenzie (101)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

S prístupom pána doktora som bola veľmi spokojná a tiež s celým personálom. Veľmi dobrá starostlivosť, takže sa budem rada vracať.

Na operáciu viečok ma odporučila kamarátka ktorá tiež u pána doktora tento zákrok podstúpila. Som veľmi spokojná s výsledkom.

Neľutujem svoje rozhodnutie podstúpiť liposukciu u pána doktora. Je to veľmi príjemný pán a hlavne skúsený chirurg. Veľmi sa posnažil čo vidno aj na skvelom výsledku.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte: MUDr. Gabriel Šlárko o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (50)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (8)

Požiadajte: MUDr. Gabriel Šlárko o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (19)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte: MUDr. Gabriel Šlárko o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!