Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

1 komentár

Odporúčam liposukciu Vaser Lipo !!!! Je úžaaasna !

Pacient: Marta216034

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Marta216034. 95% pacientov uviedlo, že to stálo za to.

Hodnotenie od: Marta216034 o: ENVY klinika estetickej medicíny

5.0

Odporúčam liposukciu Vaser Lipo !!!! Je úžaaasna !

25. 2. 2014 · Aktualizácia: 9. 10. 2023

Dobrý deň, v prvom rade by som sa chcela poďakovať MUDr. NASABOVI ktorý mi robil liposukciu s Vaser Lipo, som nadmierne spokojná a určíte to budeme ďalej šíriť. Samozrejme že ďakujem celému personálu za vynikajúci prístup, služby a úžasnu ochotu. Bohužiaľ nie všade sa človek môže stretnúť s takou prestížnou klinikou ako je ENVY. Som neskutočne rada že som sa zverila práve Vám. Ďakujem ešte raz ! S pozdravom Marta

1

Komentár (1)

Koľko Vás to všetko stálo eúr?
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

Korekcia horných očných viečok

Na Klinike Life Med Clinik v Pezinku som podstupila korekciu hornych ocnych viecok… prístup bol na profesionalnej úrovni . Operacia prebiehala bezbolestne v lokálnej anestéze, 2 a 3 deň boli opuchy, potom postupné odpúchanie . O tyždeň od operácie...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.

Estetika