Life-Med Clinic

(1 Recenzia) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Kollárova 1, Pezinok, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
Life-Med Clinic
(1 Recenzia) ·100% odporúča

Informácie

  • 62 návštev profilu

Life-Med Clinic – laserové a dermatologické centrum spája profesionálny tím odborníkov z rôznych oblastí s viac ako 10-ročnou praxou. Hneď pri vstupe do čakárne vás privíta usmievavý personál, ktorý sa s vami porozpráva nielen v slovenskom jazyku, ale i v maďarčine a angličtine. O kvalite ponúkaných služieb, precíznosti pri zákrokoch, profesionálnom prístupemodernom vybavení kliniky vás presvedčia aj referencie a fotografie niekoľkých tisícov spokojných zákazníkov.

Odborníci v Life-Med Clinic sa špecializujú na tri medicínske oblasti – laserovu dermatológiu, plastickú a cievnu chirurgiu.

V rámci služieb plastickej chirurgie sa o vás postarajú MUDr. Gabriel Marsal a MUDr. Peter Bukovčan. K ich práci patrí odstraňovanie materských znamienok, bradavíc, kožných výrastkov, modelácia, zväčšenie či zmenšenie prsníkov, prípadne výmena implantátov. Pomerne častým estetickým zákrokom je i FACELIFT, napnutie kože tváre, vďaka ktorému niektorí klienti omladli až o 10 rokov.

Oblasť cievnej chirurgie zahŕňa najmä operáciu varixov, teda kŕčových žíl a sklerotizáciu ciev, ktorá sa prejavuje drobnými sieťovitými žilami na dolných končatinách. V prípade sklerotizácie ide o takmer bezbolestný ambulantný zákrok bez nutnosti anestézy v trvaní niekoľkých minút. Po zákroku nie je potrebný oddych na lôžku práve naopak, bezprostredne po výkone sa odporúča absolvovať krátku 20 minútovú prechádzku.

Na oddelnení laserovej chirurgie sa môžete stretnúť s dermatologičkou MUDr. Denisou Dostálovou. Jednotlivé zákroky ako odstraňovanie chĺpkov na tvári, dolných končatinách, v oblasti bikín a podpazušia vykonáva za pomoci špeciálneho lasera emax ™ s technológiou elostm, ktorá je zárukou najvyššej bezpečnosti, efektivity a maximálnych výsledkov.

Life-Med Clinic nájdete na Kollárovej ulici č.1 v Pezinku, neďaleko námestia. Na vstupnú konzultáciu sa objednáva počas pracovných dní telefonicky od 9:00 – 16:00 alebo osobne, v čase od 9:00 do 15:00.

Cena za konzultáciu:

  • 10

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča
Požiadajte: Life-Med Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (1)

Spolupracujúci lekári

MUDr. Gabriel Marsal

MUDr. Gabriel Marsal

MUDr. Denisa Dostálová

MUDr. Denisa Dostálová

Požiadajte: Life-Med Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!