Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Royal Clinics? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Royal Clinics

Motto:

Moderná klinika so špičkovými technológiami a profesionálnym prístupom.

Uvítanie

Royal Clinic – súkromná klinika estetickej medicíny je k dispozícii pre pacientov už od roku 2012. Kliniku vedie uznávaný plastický chirurg MUDr. Emad Abo Ebeid, ktorý absolvoval 6-ročné vysokoškolské štúdium na Slovensku, konkrétne na Jesseniovej lekárskej fakulte so sídlom v Martine.

Poznatky a skúsenosti, ktoré nadobudol tak počas štúdia, ako aj účasťou na rôznych stážach, odborných kurzoch a konferenciách sa rozhodol využiť v prospech pacientov, pričom vybudoval modernú kliniku so zameraním na oblasť laserovej a estetickej medicíny. O jeho odbornosti v uvedených oblastiach svedčia aj certifikáty a diplomy, ktorých rozhodne nie je málo.

Vzhľadom na základný cieľ kliniky poskytovať pacientom kvalitné služby, MUDr. Ebeid pri jednotlivých zákrokoch používa prístroje, materiály a prípravky z dielne špičkových svetových výrobcov, ktoré spĺňajú nielen bezpečnostné normy EÚ, ale sú tiež zárukou vysokej účinnosti. Problémy pacientov pán doktor nevníma jednotlivo, ale pozerá sa na pacienta komplexne, pričom sa vždy snaží nájsť to najlepšie riešenie.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Ako sme už naznačili, pán doktor Ebeid sa v Royal Clinic špecializuje predovšetkým na zákroky patriace do oblasti plastickej chirurgie a estetickej medicíny. Jedným z nich je vyhladenie vrások, ktoré vznikli či už ako dôsledok starnutia, alebo opakovaných mimických prejavov. Nech už sú však výsledkom akéhokoľvek procesu, jedno majú spoločné - nepôsobia esteticky a môžu negatívne ovplyvniť psychiku žien citlivých na svoj zovňajšok. Podobne ako všetkým zákrokom, aj tomuto predchádza úvodná konzultácia, kde sa MUDr. Ebeid bude snažiť nájsť ten najlepší spôsob redukcie vrások a dosiahnutia sviežej, mladistvej pleti.

Často používaným a vysoko účinným prostriedkom na vyhladenie vrások tak v oblasti čela, nosa, ako aj v okolí očí a kútikov úst sú kozmetické injekcie s použitím botulotoxínu. Ten má za úlohu dočasne zabrániť nervovému prenosu do svalov, vzhľadom k čomu dochádza k redukcii línii v pokožke, ktoré vznikli reakciou podkožných svalov. Celkový efekt vyhladenej pokožky trvá približne pol roka, pričom opakovaním danej procedúry sa predlžuje.

Vrátane zákrokov je súčasťou služieb Royal Clinic tiež eshop s kvalitnými KORFF kozmetickými prípravkami, ktoré sú šetrné k pokožke.

Naša klinika

Royal Clinic sa nachádza v Martine, v časti Podháj, na ul. Timravy č. 23. Na konzultáciu sa môžete objednať najlepšie telefonicky na t. č. 0915 665 442.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Injekčná lipolýza Od 80 €
Injekčné výplne Od 105 €
   Radiesse (Calcium hydroxylapatit) Od 280 €
   Skinbooster – Vital Injector Od 260 €
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej) Od 250 €
Laserová epilácia, depilácia - odstránenie chĺpkov
Laserové zákroky estetickej dermatológie
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia) Od 290 €
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom Od 290 €
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk) Od 140 €
Niťový lifting
   Mezonite
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu Od 105 €
PRP – Plazma terapia (Drakula terapia)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Timravy 23 martin
036 01 Martin
Podháj
Slovenská republika