DermaPoint

(5.0) 100% odporúča
Martin
DermaPoint - Centrum zdravia a krásy DermaPoint poskytuje svoje služby v oblasti estetickej medicíny a laserových zákrokov už 10 rokov a má viac ako desať tisíc spokojných klientov. Súkromná klinika estetickej a laserovej medicíny DermaPoint sa nachádza v tichom prostredí v blízkosti centra Žiliny. V moderne zrekonštruovaných priestoroch Vám tím skúsených odborníkov ponúka celé spektrum zdravotných zákrokov v súlade s najnovšími poznatkami... (Odstránenie tuku Martin)

MUDr. Roman Prídavka

(5.0) 100% odporúča
Martin
Vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva absolvoval MUDr. Roman Prídavka v roku 1995 na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine. Precíznosť, rôznorodosť a zároveň aj náročnosť chirurgických zákrokoch ho uchvátila natoľko, že sa rozhodol zamerať na oblasť všeobecnej chirurgie. V roku 1998 svoje zanietenie k nej potvrdil získaním atestačnej skúšky, ku ktorej o pár rokov pribudla ďalšia, tentokrát však so zameraním na plastickú chirurgiu... (Odstránenie nežiaduceho tuku Martin)

MUDr. Igor Homola Ph.D.

(5.0) 100% odporúča
Martin
MUDr. Igor Homola Ph.D. je špecialista v oblasti plastickej a estetickej medicíny pracujúci na súkromnej klinike Eurodent MEDIMA v Martine. Jeho profesnou náplňou sú hlavne zákroky plastickej chirurgie. Vďaka svojim bohatým skúsenostiam a dlhoročnej praxi patrí MUDr. Igor Homola Ph.D. medzi najskúsenejších plastických chirurgov na Slovensku. Vykonáva všetky druhy zákrokov a je vyhľadávaný nielen domácimi, ale aj zahraničnými pacientmi.Doktor... (Odstránenie tukových zásob Martin)
NOVINKA International Doctors
Zobraziť miestnych lekárov
Poznáte našich medzinárodných odborníkov?
Zoznámte sa s odborníkmi z iných krajín, ktorí ponúkajú zákroky, o ktoré máte záujem
  • Česká republika
  • Mexiko

ESTIMED

Žiadne recenzie
Martin
Zdravotnícke zariadenie ESTIMED ponúka široké spektrum služieb v oblasti plastickej a estetickej medicíny. Klinika bola založená v roku 2011 a špecializuje sa predovšetkým na úkony jednodňovej estetickej medicíny. Do ponuky patria aj operatívne zákroky, ktoré sú uskutočňované v Univerzitnej nemocnici v Martine. Hlavným dôvodom je predovšetkým dlhšia doba rekonvalescencie, počas ktorej sa o pacientov stará odborný personál nemocnice. Výborné... (Odstránenie nežiaduceho tuku Martin)

Kliniky/Lekári v blízkosti Martin