Obmedzenie pre uskutočnenie liposukcie

Obmedzenie pre uskutočnenie liposukcie

FAQ
FAQ
  • 119 Páči sa mi to
Čo môže byť prekážkou pre absolvovanie liposukcie? Kto ju nemôže podstúpiť a prečo?
MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD  |  Basic member  |  Plastická chirurgia  |  Banská Bystrica
  • 22 odpovedí
  • 8 Páči sa mi to
Dobrý deň, liposukcia nie je metóda, ktorá by riešila problém výraznej nadváhy. Odstraňuje sa tuk len z tých partií tela, ktoré nemožno ovplyvniť redukčnou diétou, ani fyzickým cvičením. Preto je pred vykonaním liposukcie vhodná redukcia váhy.
Kontraindikáciou je zlý zdravotný stav. S pozdravom, MUDr. Silvia Valentová - Strenáčiková PhD, tel: XXXXXXXXXX
Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie  |  Premium member  |  Bratislava Praha, Brno, Ostrava
  • 108 odpovedí
  • 14 Páči sa mi to
Dobrý deň,
súhlasím s MUDr. Valentovou. Dostanete inštrukcie k príprave na operáciu, vrátane pokynov týkajúcich sa jedenia, pitia a fajčenia a užívania, alebo vylúčenia určitých vitamínov či liekov. Predpokladá sa, že sa u vás nevyskytne akútne ochorenie v období troch týždňov pred plánovanou liposukciou (viróza, nachladnutie).

S pozdravom
MUDr. Gabriel Šlárko
www.yesvisage.sk

Poraďte sa s odborníkom v odbore Liposukcia

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Pred dvoma rokmi mi tu odstránili padnuté viečka, a keďže výsledok aj samotný prístup lekárov bol perfektný, tento rok som tu absolvovala aj liposukciu stehien. Je skvelé, že plastika nie je len pre celebrity a modelky, ... Viac 

1 Páči sa mi to  

Liposukcia - Súvisiace videá

Odborníci vo vašom okolí