MUDr. Miroslava Beňová Baloghová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Michalská Bašta 8, Nové Zámky, Nitriansky kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Miroslava Beňová Baloghová
Žiadne recenzie

Informácie

  • 84 návštev profilu

MUDr. Miroslava Beňová Baloghová je popredná slovenská dermatologička, ktorá vedie svoju vlastnú ambulanciu v Nových Zámkoch. Profesne sa zaoberá predovšetkým jednodňovou estetickou medicínou. Medzi najčastejšie zákroky, ktoré u pani doktorky môžete podstúpiť, patria odstraňovanie vrások pomocou botulotoxínu, aplikácia injekčných výplní alebo odstránenie nadmerného potenia. Vďaka svojim odborným znalostiam a profesionálnemu prístupu sa stala vyhľadávanou medzi mnohými pacientmi z blízkeho, ale aj vzdialenejšieho okolia.

Dermatologička MUDr. Miroslava Beňová Baloghová si svoje dobré renomé vybudovala predovšetkým vďaka výborným výsledkom svojej práce. Medzi najčastejšie zákroky, ktoré u nej pacienti podstupujú, patria vyplňovanie vrások a injekčné výplne. Aplikácia botulotoxínu je overenou lekárskou technikou, ktorá pomáha v boji so starnutím bez potreby invazívnych zákrokov. Práve okamžité výsledky a rýchla aplikácia robia z tohto zákroku jeden z najžiadanejších v portfóliu pani doktorky.

Medzi ďalší žiadaný zákrok, ktorý môžete u MUDr. Miroslavi Beňovej Baloghovej podstúpiť, patrí aj odstraňovanie nadmerného potenia. Tento zákrok je takisto neinvazívny a vykonáva sa opakovanými aplikáciami botulotoxínu do oblasti podpazušia. Veľkou výhodou tohto dermatologického úkonu je možnosť dlhodobého riešenia tohto delikátneho problému.

Ďalšími menej známym úkonmi na klinike MBB v Nových Zámkoch je napríklad Crystalis. Ide o výplňový materiál na báze hydroxyapatitu vápenatého, ktorý je určený na obnovu objemu tváre a jej prirodzených kontúr. Podporuje tvorbu a ukladanie prirodzeného kolagénu, ktorý v tele vypĺňa mäkké tkanivá. Veľkú obľubu si táto technika našla u mnohých spokojných klientov, ktorí ju mali možnosť u pani doktorky Miroslavi Beňovej Baloghovej podstúpiť.

Ambulanciu MUDr. Miroslavi Beňovej Baloghovej nájdete na klinike estetickej medicíny MBB v Nových Zámkoch. Vybavenie kliniky je moderné a spĺňa najprísnejšie kritéria a normy zdravotníckych zariadení, ktoré stanovuje EÚ. Zároveň sú na všetky úkony používané moderné technológie, ktoré patria medzi špičku v obore estetickej medicíny. 

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 1985

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Obrázky (3)

Požiadajte: MUDr. Miroslava Beňová Baloghová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!