Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Miroslava Beňová Baloghová

 • 100% do 1 dňa
 • zodpovedaných
  dopytov
  priemerne
  odpovedá

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Miroslava Beňová Baloghová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Miroslava Beňová Baloghová

ČlenstvoOstatné členstvá:

 • SLK - Slovenská lekárska komora

Uvítanie

MUDr. Miroslava Beňová Baloghová je popredná slovenská dermatologička, ktorá vedie svoju vlastnú ambulanciu v Nových Zámkoch. Profesne sa zaoberá predovšetkým jednodňovou estetickou medicínou. Medzi najčastejšie zákroky, ktoré u pani doktorky môžete podstúpiť, patria odstraňovanie vrások pomocou botulotoxínu, aplikácia injekčných výplní alebo odstránenie nadmerného potenia. Vďaka svojim odborným znalostiam a profesionálnemu prístupu sa stala vyhľadávanou medzi mnohými pacientmi z blízkeho, ale aj vzdialenejšieho okolia.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Dermatologička MUDr. Miroslava Beňová Baloghová si svoje dobré renomé vybudovala predovšetkým vďaka výborným výsledkom svojej práce. Medzi najčastejšie zákroky, ktoré u nej pacienti podstupujú, patria vyplňovanie vrások a injekčné výplne. Aplikácia botulotoxínu je overenou lekárskou technikou, ktorá pomáha v boji so starnutím bez potreby invazívnych zákrokov. Práve okamžité výsledky a rýchla aplikácia robia z tohto zákroku jeden z najžiadanejších v portfóliu pani doktorky.

Medzi ďalší žiadaný zákrok, ktorý môžete u MUDr. Miroslavi Beňovej Baloghovej podstúpiť, patrí aj odstraňovanie nadmerného potenia. Tento zákrok je takisto neinvazívny a vykonáva sa opakovanými aplikáciami botulotoxínu do oblasti podpazušia. Veľkou výhodou tohto dermatologického úkonu je možnosť dlhodobého riešenia tohto delikátneho problému.

Ďalšími menej známym úkonmi na klinike MBB v Nových Zámkoch je napríklad Crystalis. Ide o výplňový materiál na báze hydroxyapatitu vápenatého, ktorý je určený na obnovu objemu tváre a jej prirodzených kontúr. Podporuje tvorbu a ukladanie prirodzeného kolagénu, ktorý v tele vypĺňa mäkké tkanivá. Veľkú obľubu si táto technika našla u mnohých spokojných klientov, ktorí ju mali možnosť u pani doktorky Miroslavi Beňovej Baloghovej podstúpiť.

Naša ordinácia/klinika

Ambulanciu MUDr. Miroslavi Beňovej Baloghovej nájdete na klinike estetickej medicíny MBB v Nových Zámkoch. Vybavenie kliniky je moderné a spĺňa najprísnejšie kritéria a normy zdravotníckych zariadení, ktoré stanovuje EÚ. Zároveň sú na všetky úkony používané moderné technológie, ktoré patria medzi špičku v obore estetickej medicíny. 

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od*
Injekčné výplne Od 40 €
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej) Od 60 €
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia) Odstránenie nadmerného... Od 300 €
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom Od 300 €
   Odstránenie nadmerného potenia nôh Od 300 €
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu Od 40 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Michalská Bašta 8
budova ortopédie
940 01 Nové Zámky
Slovenská republika