MUDr. Miroslava Beňová Baloghová

MUDr. Miroslava Beňová Baloghová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Michalská Bašta 8, Nové Zámky, Nitriansky kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Miroslava Beňová Baloghová
MUDr. Miroslava Beňová Baloghová
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Miroslava Beňová Baloghová je popredná slovenská dermatologička, ktorá vedie svoju vlastnú ambulanciu v Nových Zámkoch. Profesne sa zaoberá predovšetkým jednodňovou estetickou medicínou. Medzi najčastejšie zákroky, ktoré u pani doktorky môžete podstúpiť, patria odstraňovanie vrások pomocou botulotoxínu, aplikácia injekčných výplní alebo odstránenie nadmerného potenia. Vďaka svojim odborným znalostiam a profesionálnemu prístupu sa stala vyhľadávanou medzi mnohými pacientmi z blízkeho, ale aj vzdialenejšieho okolia.

Dermatologička MUDr. Miroslava Beňová Baloghová si svoje dobré renomé vybudovala predovšetkým vďaka výborným výsledkom svojej práce. Medzi najčastejšie zákroky, ktoré u nej pacienti podstupujú, patria vyplňovanie vrások a injekčné výplne. Aplikácia botulotoxínu je overenou lekárskou technikou, ktorá pomáha v boji so starnutím bez potreby invazívnych zákrokov. Práve okamžité výsledky a rýchla aplikácia robia z tohto zákroku jeden z najžiadanejších v portfóliu pani doktorky.

Medzi ďalší žiadaný zákrok, ktorý môžete u MUDr. Miroslavi Beňovej Baloghovej podstúpiť, patrí aj odstraňovanie nadmerného potenia. Tento zákrok je takisto neinvazívny a vykonáva sa opakovanými aplikáciami botulotoxínu do oblasti podpazušia. Veľkou výhodou tohto dermatologického úkonu je možnosť dlhodobého riešenia tohto delikátneho problému.

Ďalšími menej známym úkonmi na klinike MBB v Nových Zámkoch je napríklad Crystalis. Ide o výplňový materiál na báze hydroxyapatitu vápenatého, ktorý je určený na obnovu objemu tváre a jej prirodzených kontúr. Podporuje tvorbu a ukladanie prirodzeného kolagénu, ktorý v tele vypĺňa mäkké tkanivá. Veľkú obľubu si táto technika našla u mnohých spokojných klientov, ktorí ju mali možnosť u pani doktorky Miroslavi Beňovej Baloghovej podstúpiť.

Ambulanciu MUDr. Miroslavi Beňovej Baloghovej nájdete na klinike estetickej medicíny MBB v Nových Zámkoch. Vybavenie kliniky je moderné a spĺňa najprísnejšie kritéria a normy zdravotníckych zariadení, ktoré stanovuje EÚ. Zároveň sú na všetky úkony používané moderné technológie, ktoré patria medzi špičku v obore estetickej medicíny.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 1985

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.